حالت شب

چکیده این آموزش

در آموزش ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل به مباحثی همچون: آموزش نوآوری و ابتکار عمل چه کاربردی داره؟، تاثیرات مثبت نوآوری و ابتکار عمل در زندگی شما، چگونه سعی کنیم که تک بعدی نباشیم؟، چند راهکار ساده برای داشتن نوآوری و ابتکار عمل، اولین راهکار پیدا کردن راه‌کارهای منطقی، راهکار دوم با خودتون خلوت کنید، راهکار سوم ترکیب کردن ایده ها و فکرهامون، رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید:

Innovation 11 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

آموزش نوآوری و ابتکار عمل چه کاربردی داره؟

خیلی وقت‌ها نداشتن نوآوری و ابتکار عمل و جنگیدن ما در زندگی باعث میشه که در مسئله‌های که میتونیم ازشون عبور کنیم غرق بشیم حتی اگه ما در زندگی خیلی حرفه‌ای برخورد کنیم و خیلی حرفه‌ای عمل کنیم بایستی نوآوری و ابتکار عمل رو داشته باشیم و بدونیم که در شرایط جدیدچه کاری رو با چه نوآوری و ابتکار عمل انجام بدیم که داخل این آموزش این موارد رو باهم بررسی می‌کنیم.

توضیحات استاد رضایی درباره آموزش ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید و این فایل صوتی رو چندین بار گوش بدین:

Innovation 01 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

تاثیرات مثبت نوآوری و ابتکار عمل در زندگی شما:

وقتی ما نوآوری و ابتکار عمل داشته باشیم در هر شرایطی که شاید برای بقیه خیلی سخت باشه اول آرامش خودمون رو حفظ می‌کنیم و بعد اون مسئله رو بالا پایین می‌کنیم و بعد از این موضوع میایم به دنبال حل کردن اون موضوع و مسئله می‌کردیم،

حل مسئله ۱
دریافت آموزش

و این در حالیه که اگه نوآوری و ابتکار عمل رو نداشته باشیم با اون مسئله می‌جنگیم و همین جنگیدن باعث میشه که بیشتر داخل اون موضوع غرق بشیم و دست پا بزنیم و بعد از یه مدت خسته و دلسرد بشیم اما جدای از این موارد امروزه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رابطه نزدیکی رو با تکنولوژی برقرار کردیم.

Innovation 02 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

حل مسئله ۲
دریافت آموزش

و زندگی به سبکی رفته که ما از مرحله کار فیزیکی بیشتر به مرحله فکر، نوآوری و ابتکار عمل رسیدیم پس در این دوره ما اول بایستی تفکر کردن و نوآوری و ابتکار عمل رو یاد بگیریم تا بتونیم خیلی بهتر و عالی‌تر از تکنولوژی استفاده کنیم و در جهت و مسیر درستی از زندگی قرار بگیریم.

سبک زندگی خودت را داشته باش
دریافت آموزش

چگونه سعی کنیم که تک بعدی نباشیم؟

شاید بشه گفت که یکی از خطرناک‌ترین طرز نگاه‌ها و باورها اینه که باور داشته باشیم که فقط یک جواب وجود داره و برای این مسئله من فقط یک راه‌حل دارم و میتونیم اون رو با یک راه حل، حل کنم.

Innovation 03 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

این باور نوآوری و ابتکار عمل رو از ما میگیره و ما دیگه نمیتونیم راه‌کارهایی دیگه ای پیدا کنیم و اونارو در زندگیمون به کار ببریم پس هیچ‌وقت تک‌بعدی نباشیم و تعصب یک مورد خاص رو نکشیم،

تا بتونیم در زندگیمون نوآوری و ابتکار عمل داشته باشیم ما نمیتونیم محدودیتی رو برای ذهنمون و ابتکار اون بزاریم مگه اینکه خودمون این محدودیت‌ها رو قبول کنیم و بخوایم اونارو در زندگی تجربه کنیم.

چند راهکار ساده برای داشتن نوآوری و ابتکار عمل:

برای اینکه فردی باشیم که به نوآوری و ابتکار عمل اهمیت میده باید متفاوت از بقیه عمل کنیم که در ادامه چندین راهکار برای داشتن نواوری و ابتکار عمل برای شما عزیزان ارائه میدیم تا فردی باشید با نوآوری و ابتکار عمل بالا در زندگیتون، راهکارهارو با هم بررسی میکنیم.

Innovation 04 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

اولین راهکار پیدا کردن راه‌کارهای منطقی:

خودم به شخصه این راهکار رو خیلی دوست دارم و همیشه جواب‌ها و راه‌حل‌های خیلی نابی رو در اختیار ما قرار میده شما فرض کنید در مورد یک موضوع یا مسئله میخواید نوآوری و ابتکار عمل به خرج بدید خب برای نوآوری و ابتکار عمل داشتن ما بایستی به دنبال راه‌حل زیادی بگردیم و برای این مورد میتونیم آگاهانه خودمون رو به سمت راه‌حل‌های زیادی ببریم که برای این موضوع یک تمرین رو باهم بررسی می‌کنیم:

تمرین: یکی از موضوعات و مسئله‌هایی که دوست دارید از اون عبور کنید رو بنویسید؟ از یک تا بیست شماره گذاری کنید و شروع کنید به دنبال بیست راهکار گشتن تا بتونید از اون مسئله و موضوع عبور کنید؟

Innovation 05 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

این تمرین در قدم‌های اون راحته چون ما داریم با سطح یک موضوع پیش میریم و سطحی راه‌حل‌هایی رو برای اون موضوع مطرح می‌کنیم اما هرچقدر عمیق‌تر میشیم می‌بینیم که نیاز به فکر بیشتری داره

نوآوری و ابتکار عمل و تفکر باهم رابطه مستقیمی دارن این موضوع تا جایی پیش میره که دو راه‌حل آخر جواب هاییه که شما دنبال اون هستین و شمارو به اون سمت خواهد برد پس هرچقدر زمان نیاز بود برای پیشبرد این موضوع بزارید.

زندگی با فکر مثبت عالی میشود
دریافت آموزش

Innovation 06 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

راهکار دوم با خودتون خلوت کنید:

همیشه خلوت کردن با خودتون یه نیروی خوبی رو به همراه داره و ما میتونیم در خلوت‌هایی که داریم به جواب‌هایی درستی برسیم و خیلی خوب میشه که سعی کنیم در این خلوت با آرامش ذهنی به دنبال نوآوری و ابتکار عمل باشیم.

در خلوت خلاقیت‌های که ما داریم خیلی بیشتر میشه و ما میتونیم با خلاقیتمون به زندگی و دنیای اطرافمون نگاه کنیم و کاری کع انجام میدین ایده هاتون رو مکتوب کنید تا بتونید در صورت لزوم رجوع کنید به نوشته هاتون.

خلاقیت تضمینی
دریافت آموزش

Innovation 07 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

راهکار سوم ترکیب کردن ایده ها و فکرهامون:

در زندگی وقتی ما یاد بگیریم الهام بگیریم و همیشه ایده‌ها و تفکرات مختلف رو کنار هم بزاریم اونوقت میتونیم نوآوری و ابتکار عمل و خلاقیت تازه‌ای رو داشته بشایم در واقع وقتی ما تفکرات و ایده‌های مختلف رو ببینیم و بتونیم اونارو کنار هم بزاریم.

به خودمون فرصت تفکر بدیم
دریافت آموزش

در واقع داریم نوآوری و ابتکار عمل رو رشد میدیم و به نوآوری و ابتکار عمل خودمون کمک می‌کنیم تا خلاقیت‌های تازه‌ای رو به وجود بیاره برای این موضوع میتونید از تکنولوژی کمک بگیرید و به دنبال نوآوری‌ هایی باشید که از ترکیب چند موضوعه تا خیلی بازتر بتونید از ذهنتون برای این موضوع کمک بگیرید.

Innovation 08 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

در آموزش ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل به مباحثی همچون: آموزش نوآوری و ابتکار عمل چه کاربردی داره؟، تاثیرات مثبت نوآوری و ابتکار عمل در زندگی شما، چگونه سعی کنیم که تک بعدی نباشیم؟، چند راهکار ساده برای داشتن نوآوری و ابتکار عمل، اولین راهکار پیدا کردن راه‌کارهای منطقی، راهکار دوم با خودتون خلوت کنید، راهکار سوم ترکیب کردن ایده ها و فکرهامون، رو باهم بررسی کردیم.

Innovation 09 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

همیشه در زندگی پیشبرد یک کار و مسیر با خلاقیت و نوآوری و ابتکار عمل قشنگ‌تر میشه و ما میتونیم خیلی راحت این ابتکار رو داشته باشیم و تمرین کردن ما میتونیم یک ذهن خلاق رو برای خودمون بسازیم امیدوارم در زندگی برای رشد دادن خودمون و ذهنمون وقت بزاریم و از این قدرت ذهن برای پیش برد زندگیمون استفاده کنیم.

جادوی شگفت انگیز قدرت ذهن
دریافت آموزش

Innovation 10 - ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

همیشه بهترین هارو براتون خواستیم چون لیاقت بهترین هارو در زندگی دارید
به خدا میسپارمیتون
دوستتون داریم
در پناه حق
یاحق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.