حالت شب

چکیده این آموزش

در آموزش راهکارهای شناخت قدرت فردی به مباحث زیر می پردازیم:

  • راهکارها و راه حل های شناخت قدرت فردی
  • راهکار ششم: شناخت و کنترل مرکز زندگی
  • راهکار هفتم: الگوبرداری صحیح
  • راهکار هشتم: مؤثر باشید
  • راهکار نهم: عمل‌گرا باشید
  • چگونه نتایج ناشی از عملگرایی رو لمس کنیم؟
individual power2 09 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

راهکارها و راه حل های شناخت قدرت فردی:

در قسمت اول آموزش راهکارهای شناخت قدرت فردی به بررسی ۵ مورد از راهکارها پرداختیم که این ۵ مورد از راهکارها میتونه باعث بشه که یک فردی از قدرتمند رو داشته باشیم چون در حال ساختن این فردیت در زندگیمون هستیم و هر کسی در زندگی از این راهکارها استفاده کنه،

راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۱
دریافت آموزش

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش راهکارهای شناخت قدرت فردی شما قسمت دوم رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

قدرت فردی خوبی را برای خودش می سازه اما در قسمت دوم آموزش راهکارهای شناخت قدرت فردی می‌خواهیم به ادامه راهکارها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

individual power2 02 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

راهکار ششم: شناخت و کنترل مرکز زندگی

اگر بخوایم بگیم مرکز زندگی هر کسی در حیطه کسب و کار و حیطهٔ شخصی زندگیش چی میتونه باشه میتونم به سه عامل از راهکارها اشاره کنم:
اول زمان
دوم تمرکز
سوم انرژی

اگر ما در زندگی راهکارها رو یاد بگیریم که مرکزیت زندگیمون روی چه موضوعیه خیلی بهتر می تونیم اول شناخت پیدا کنیم که مرکزیت زندگی ما کجاست و بعد از پیدا کردن مرکزیت زندگیمون،

ما بایستی سعی کنیم این مرکزیت رو در راستای پیش ببریم که هم راستا با خواسته‌ها و مسیر زندگیمون باشه اگر ما می‌خواهیم یک قدرت فردی را داشته باشیم بایستی یاد بگیریم مرکز زندگیمون رو بشناسیم و او را کنترل کنیم.

individual power2 01 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

پس همواره سعی کنیم زمانمون رو در جای درستی استفاده کنیم. که برای درک بیشتر زمان میتونید آموزش بررسی مدیریت زمان رو از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت نمایید:

بررسی مدیریت زمان
دریافت آموزش

تمرکز رو روی یک موضوع درست قرار بدیم که برای درک بیشتر تمرکز میتونید آموزش تمرکز شاه کلید موفقیت رو از بخش آموزش رایگان قسمت آموزش های موفقیت سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت نمایید:
تمرکز شاه کلید موفقیت
دریافت آموزش

انرژی را در یک مکان درست سوخت کنیم که برای درک بیشتر میتونید آموزش انرژی و وقتمونو چیکار میکنیم رو از بخش اموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت نمایید.
انرژی و وقتمونو چیکار می کنیم؟
دریافت آموزش

داخل آموزش‌های رایگان در مورد هر سه عامل آموزش‌های رایگانی رو آماده‌سازی کردیم که می تونید از اون آموزش‌ها برای مدیریت و کنترل مرکز زندگیتون استفاده کنید.

individual power2 03 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

راهکار هفتم: الگوبرداری

یکی از موضوعاتی که خیلی جاها روی اون تأکید داریم الگوبرداری کردن درسته چون با الگوبرداری کردن و دیدن الگوهای درست ما قبول کردن و باور کردن اون موضوع در زندگی مون خیلی خیلی راحت‌تر میشه چون با دیدن و شنیدن هر موضوع و لمس کردن اون در اطراف همون باور کردن و قبول کردن و موضوع برای ما قابل قبول‌تر خواهد بود.

الگوبرداری از افراد موفق
دریافت آموزش

اگر می‌خواهید در زندگی در هر زمینه‌ای به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید بایستی پیدا کنید و الگوبرداری کنید که افراد موفق داخل اون زمینه که شما دوست دارید موفق بشید چه‌کارهایی رو انجام داده‌اند و باید این الگو را پیدا کنید و از این الگو استفاده کنید
ایجاد تغییر با الگوهای جدید و نیروبخش
دریافت آموزش

وقتی ما بیایم زندگینامه و مصاحبه افراد موفق رو بخونیم این موضوع را متوجه میشیم که یکسری الگوها در زندگی این افراد ثابت و مشخصه اما تعریف‌های الگوها میتونه متفاوت باشه این الگو برای تمامی نفرات ثابت بوده،

ما بایستی این الگوهای ثابت رو بشناسیم و از اونها در زندگیمان استفاده کنیم اگر بخوام به چند مورد از این الگوهای ثابت اشاره کنم می تونم به بحث استفاده درست از وقت و ثبات شخصی، مولد و خلاق بودن، برنامه‌ریزی داشتن و … اشاره‌کنم.

individual power2 04 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

راهکار هشتم: مؤثر باشید

همیشه در زندگی افرادی که تأثیرگذار هستند افرادی که مؤثر هستند قدرت فردی بیشتری دارند و همواره مورد توجه بقیه افراد خواهند بود برای اینکه ما مؤثر باشیم علاوه بر اینکه بایستی خودمون و زندگیمون رو رشد بدیم بایستی تلاش کنیم که عملکرد بهتری را در زندگی و در کسب و کارمون داشته باشیم.

تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت
دریافت آموزش

همیشه اگه داخل زندگی ما کارآمد باشیم و همیشه اگر کارها و خدماتمون رو درست ارائه بدیم مطمئناً در زندگی افراد تأثیر درستی را خواهیم گذاشت و همین ارائه دادن درست باعث میشه که مؤثر در زندگی انسان‌ها باشیم،

individual power2 05 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

و این باعث میشه که قدرت فردی ما در زندگی افزایش پیدا کند چون شاید ما فقط یک نفر باشیم اما تأثیرگذاری و مؤثر بودن ما در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و این را همیشه در زندگی این افراد دید اینجا قدرت فردی خودش رو نشان میده.

راهکار نهم: عمل‌گرا باشید 

تمام این هشت راهکار و تمام این راهکارها زمانی در زندگی شما تأثیر میزاره و زمانی باعث میشه که قدرت فردی زندگی شما رشد کنه که شما به این راهکارها در زندگیتون عمل کنید و لازمه عمل کردن به این موضوعات خواستن شما و تصمیم گرفتن شماست،

افزایش قدرت تصمیم گیری
دریافت آموزش

individual power2 06 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

برای اینکه این موضوعات را در زندگی پیاده‌سازی کنید پس به شما پیشنهاد میدم که حتماً یکی برنامه‌ای داشته باشید برای اینکه در حیطه کاری خودتون شروع کنید به تخصصی یادگرفتن و کسب دانش تا بتونید اولین قدم عمل‌گرا بودن را از همین حالا بردارید. برای دیدن و تهیه محصول چگونه عمل گرا باشیم کلیک نمایید…

چگونه نتایج ناشی از عملگرایی رو لمس کنیم؟

در مرحله بعد ما میتونیم به این موضوع فکر کنیم که اگر این راهکارها و دانسته‌ها را در زندگیمون پیاده‌سازی کنیم اونوقت بعد از گذر زمان ما چه نتایجی رو به دست میاریم؟ درک کردن به این موضوع که استفاده از قدرت فردی در آینده چه امکاناتی رو به ما می‌دهد؟

individual power2 07 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

باعث میشه که ما انگیزه و اشتیاقی بگیریم و علاقه پیدا کنیم که این مسیر رو بدیم و این موضوعات را در زندگی پیاده‌سازی کنید هرجایی خواستید یک موضوع رو در زندگیتون پیاده‌سازی کنید ببینید پیاده‌سازی این موضوع در آینده چه تأثیری رو برای شما به ارمغان میاره؟

و آگاه شدن به دستاوردها و نتایج میتونه یک اشتیاق و انگیزه‌ای رو در ما بیدار کنه برای پیاده‌سازی کردن این موضوع در تمام جنبه‌های زندگی و رسیدن به جایگاهی که می‌خواهیم.

individual power2 08 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

اگر می‌خواهید در زندگی فردی باشید که به بقیه اشتیاق و انگیزه می‌دید الآن شما خودتون بایستی اشتیاق و انگیزه داشته باشید شما بایستی تعهد داشته باشید برای اینکه به اون چیزی که می‌خواهید برسید.

امیدوارم داخل آموزش راهکارهای شناخت قدرت فردی قسمت دوم درک بهتری از موضوع راهکارها به شما داده باشیم و بهتر از هرزمانی نسبت به این موضوع آگاه تر شده باشید.

individual power2 10 - راهکارهای شناخت قدرت فردی شما۲

ما رو با نظرات و دیدگاه‌های ارزشمندتون همراهی کنید به خدا میسپاریمتون مراقب حال دلتون باشید
دوستون داریم
در پناه حق
یاحق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.