چکیده این آموزش

در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:

 • مرز پیروزی کجاست؟
 • اولین ابزار در پیروزی شما
 • کسی از کسی برتر نیست
 • چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟
 • خودتون رو پیروز بدونید
Victory 01 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

مرز پیروزی کجاست؟

امروز باهم می‌خواهیم درباره پیروزی و پیروز شدن صحبت کنیم زمانی ما برای پیروزی و پیروز شدن تلاش می‌کنیم که مراحل تکامل و رشد رو گذرونده باشیم وقتی ما رشد کرده باشیم در مرحله بعد پیروز میدان باشیم و تا به پیروزی برسیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
شما در زندگیتون تا چه حد موفق هستید؟

توضیحات استاد رضایی درباره فایل صوتی آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

پس برای پیروزی توی قدم قبلی ما باید روشن‌تر باشیم و آماده‌باشیم برای اینکه به سمت پیروزی حرکت کنیم و خودمون رو در مسیر،

و قدم برداریم داخل آموزش مرز پیروزی در موفقیت مربوط به این موضوعات بیروز شدن با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

Victory 09 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

اولین ابزار در پیروزی شما:

وقتی ما می‌خواهیم در یک مسابقه در یک برنامه در یک کسب‌وکار موفق باشیم و پیروز بشیم برای انجام این رقابت برای انجام کار و رسیدن به پیروزی ما یه سری برنامه‌ها را پیش بردیم.

شاید خیلی وقت‌ها پیش بردن این برنامه‌ها یکسری فشارهای عصبی رو به ما وارد کند اما لازمه اینکه ما پیروز بشیم زندگی کسب‌وکار اینه که ما اشتیاق داشته باشیم و انگیزه داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
ضرورت و اهمیت نوآوری و ابتکار عمل

چون تموم کارهارو ما انجام دادیم او را تکامل را طی کردیم تنها چیزی که ما را از بقیه جدا میکنه و باعث میشه که ما یک‌قدم جلوتر بر اینکه انگیزه یه کمی از بقیه بیشتر باشه بزارید یه مثال رو باهم بررسی کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
راههای حفظ انگیزه تا نقطه ی پایان

توی مسابقه اسب‌سواری همیشه اسب برنده با اختلاف خیلی کمی از بقیه اسب‌ها برنده میشه شاید این اختلاف در حد اندازه یک پوزه اسب بشه.

Victory 03 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

در واقع توی این مسابقه هیچ‌وقت اسب برنده نه از لحاظ قدرت و نه از لحاظ سرعت اختلاف زیادی با بقیه نداره در واقع اختلاف و امتیاز  برنده شدن یکمی بیشتر از بقیه است اختلاف خیلی زیاد نیست.

پس خیلی ساده ما میتونیم این رو درک بکنیم که توی بحث پیروز شدن داخل زندگی داخل کسب‌وکار اختلاف بین کمی بهتر بودن باانگیزه بودن و مشتاق‌تر بودن از بقیه است.

نه وضعیتمون نه قدرت‌های بالا ما کمی بیشتر از بقیه خوبیم و یکمی بیشتر از بقیه بهتریم و همین یک‌کم باعث میشه که درنتیجه ما خیلی نتایج بزرگ‌تری رو بگیریم.

Victory 08 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

کسی از کسی برتر نیست!

افرادی که ما اونارو موفق می‌دونیم داخل زندگیمون افرادی هستند که لزوماً هوش خیلی بیشتری از ما ندارند و چندین برابر از ما بالاتر نیستند.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
الگوبرداری از افراد موفق

اونا ممکنه باید تفاوت خیلی هم تفاوت خیلی کوچیکه نسبت به ما موفق شده باشد اما همین اختلاف کم باعث میشه که به موفقیت دست آورده‌های بارها و بارها بیشتر از ما برسند.

پس برای موفقیت همیشه این موضوع یادتون باشه که خیلی وقت‌ها پیروزی خیلی وقت‌ها موفقیت در گرو یک تفاوت خیلی کوچیک خواهد بود.

Victory 02 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

برای پیروز شدن هیچ‌وقت لازم نیست که ما هزار درصد بهتر باشیم فقط کافیه که بین هزار نفر و یک درصد بهتر باشیم.

وقتی با همین نگاه به پیروز شدن به موفق شدن نگاه می‌کنیم می‌بینیم موفقیت و پیروزی خیلی دور از دسترس نیست و خیلی کار سخت و عجیبی نیست.

چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟

وقتی‌که داریم در مورد یک درصد بهتر بودن در بین هزار نفر صحبت می‌کنیم منظور ما اینه که وقتی مسئله به وجود میاد وقتی چالش بوجود می‌آید.

Victory 07 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

در مقابل این چالش در مقابل این مسئله ما دلسرد نشیم و نترسیم و ترس از شکست نداشته باشیم و بیایم برای حل کردن او مسئله و برای بهبود این موضوع تلاش کنیم.

تا با بهترین شکل ممکن است مسئله رو  به نفع خودمان برگردانیم، همواره در زندگی افراد پیروز افرادی هستند که در بالا و پایین‌ها یه کمی بیشتر تلاش می‌کنند.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

یکمی بیشتر انگیزه دارن کمی بیشتر به این مسیر خود ادامه می‌دهند و همین یک کم بیشترها باعث میشه که افراد از بقیه خودشان را جدا کنند.

و نتایجی را بگیرند که بارها و بارها بزرگ‌تر از افرادی که این یکم بیشترها را رعایت نمی‌کنند پس در زندگی همیشه یادمون باشه که ما نباید در مسیرمون دلسرد بشیم.

Victory 06 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

خودتون رو پیروز بدونید:

یکی از موضوعاتی که ممکن است و غیره و باعث میشه کمی بهتر از بقیه باشیم همین داشتن دیدگاه پیروز بودن و باور داشتن به این‌که میتونیم پیروز باشیم.

ما باید همیشه یک تصویر پرنده و یک تصویر پیروز رو در زندگی از خودمان داشته باشیم و باور داشته باشیم. که میتونیم در زندگی پیروز باشیم

میتونیم در زندگی موفق باشیم و میتونیم در زندگی چیزی که می‌خواهیم برسیم با ساختن باور مثبت در مسیر موفقیت به خواسته هامون میرسیم.

هیچ تفاوتی بین من، تو و افرادی که موفق هستند وجود نداره تنها تفاوتی که وجود داره نگاه برنده بودن و نگاه پیروز بودن اونا در زندگی،

پس اگه ما می‌خواهیم در زندگی پیروز باشیم بهتره که خودمون رو از همین‌الان پیروز بدونیم و با همین باور مثبت و تفکر تا رسیدن به خواسته هامون دست از پای نکشیم.

و تصویر یک فرد برنده را در ذهن ما و در باورمان داشته باشیم تا در آینده یک فرد پیروز و موفق در زندگی باشیم و این مسیر رو همواره ادامه بدیم.

Victory 05 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

جمع بندی آموزش و کلام پایانی

مرز بین پیروز شدن و پیروز نشدن فقط یک‌قدم اگر ما یک‌قدم بیشتر برداریم اگر ما یک‌قدم بیشتر در مسیر مون بمونیم و باورهای مثبت رو ایجاد کنیم پیروزیم.

اگر ما در زندگی کمی بیشتر تلاش کنیم و همین یک‌قدم را همیشه در یادمون باشه مطمئناً در زندگی همیشه پیروز خواهیم بود.

فردی که پیروز است مطمئن باشید که این قدم را همیشه همراه خودشان دارد و باور های مثبت بیشتری رو در زندگیش ساخته.

Victory 04 - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید

پس که در زندگی می‌خواهید یک فرد پیروز باشید و پیروزی را در زندگی تجربه کنید. این موضوع را همیشه یادتون باشه که شما باید تلاش کنید و یکم از بقیه بهتر باشید.

امیدوارم پیروز و برنده بازی زندگیتون باشید به خدا میسپارمتون مراقب حال دلتون باشید
دوستتون داریم
یاحق

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - رمز پیروزی در مسیر موفقیت - در آموزش رمز پیروزی در مسیر موفقیت به مباحث زیر می پردازیم:مرز پیروزی کجاست؟اولین ابزار در پیروزی شماکسی از کسی برتر نیست چگونه در طول مسیر موفقیت دلسرد نشیم؟خودتون رو پیروز بدونید
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  امروز بحث جالبی رو مطرح کردین و به چند نکته مهم اشاره کردین
  اینکه برای رسیدن به هدفمون یه کم از بقیه بهتر باشیم و یه قدم بیشتر برداریم اینکه دلسرد نباشیم و با انگیزه به راهمون ادامه بدیم
  با خوندن این بحث من به این نتیجه رسیدم که: ما چقدر در انجام کارهامون سرسخت و ثابت قدم هستیم؟
  بزرگترین نقطه ضعف کوتاه اومدنه و
  مطمئن ترین راه برای موفقیت تلاش برای (یک بار دیگه س )
  من تا حالا انسان موفقی رو ندیدم که هر آنچه داشته به پای زندگی نریخته باشه
  حرفم رو با جملهء زیبایی تموم میکنم
  هارلاک الیس میگه: تمام هنر زندگی درآمیختگی زیبایی پیشرفتن و پایداری کردن نهفته ست
  اگه بخوام همه مباحثی رو که تا به حال خوندم در یه جمله خلاصه کنم نتیجه ش این میشه که: انسان به هر آنچه که اراده کنه میتونه برسه و این بستگی به طرز فکر و دنیای درونش و تلاشی که برای رسیدن به خواسته ها و اهدافش میکنه داره

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.