چکیده این آموزش

در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحث زیر می پردازیم:

 • علت تأخیر در کارهای شما
 • بررسی تأخیر انداختن در کارها
 • فشار ناشناخته ناشی از تأخیر
 • معنای اهمال‌کاری
 • پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر
 • عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما
Delay 11 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

علت تأخیر در کارهای شما:

همه ما به نحوی توی زندگی بعضی وقت‌ها گرفتار این واژه می شیم و یه جورایی باهاش دست‌وپنجه نرم می‌کنیم. تأخیر «یعنی درنگ کردن، وقفه افتادن و یا تعلل در کارها و برنامه‌ها». گاهی این تأخیر یا درنگ به‌صورت کاملاً آگاهانه و با اختیار خودمون توی برنامه‌ها و کارهامون اتفاق میوفته.

و گاهی هم از قدرت اختیار ما خارجه و توسط افراد یا شرایط دیگه وارد حیطه کارهای ما میشه که در هر دو صورت تفاوت چندانی در اصل مطلب نداره و در کل باعث بهم ریختن هدف ما و شرایط کاری یا برنامه‌های خاص اون زمان مشخص‌شده میشه.

توضیحات استادرضایی در مورد آموزش تأخیر و اهمال کاری رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

Delay 01 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

بررسی تأخیر انداختن در کارها:

تأخیر انداختن توی کارها همیشه میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه گاهی دلایل انسانی و درونی و گاهی هم دلایل محیطی و بیرونی.

دلایل انسانی مربوط به خود ما یا افراد وابسته به برنامه کاری ماست که از دلایلش می تونه تنبلی، ترس، پشت گوش انداختن و… باشه.

اما عوامل محیطی که ناخواسته باعث تأخیر در کارهامون میشه مثل گرمای هوا یا بالعکس سرما و برف و بارون یا پیش اومدن بلاهای طبیعی یا تعطیلی‌های غیرقابل پیش‌بینی و…

بعضی افراد همیشه تأخیر و دیر میکنن و برا تاخیرشون یه بهونه دارن، اما خیلی‌ها هم هستن که وقت شناسن و به ندرت پیش میاد که به محل قرار یا سرکار یا مکان مورد نظرشون دیر برسن.

چون این افراد می دونن که تأخیر در قرارها چقدر می تونه آزاردهنده باشه. کلاً حس انتظار یه حس منفی و عذاب‌آور،

هرچقدر که زمان بیشتر می‌گذرد صدای عقربه‌های ساعت هم برای ما بلند و بلندتر میشه تا جایی که حس می‌کنیم انگار یه ساعت توی مغزمون گذاشتن که صدای تیک‌تاک عقربه هاش ما رو آزار میده.

guaranteed creativity 08 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

فشار ناشناخته ناشی از تأخیر:

بعضی آدم‌ها عادت دارند که کارهاشون رو به تأخیر بندازن و تا هرزمانی که فرصت داشته باشن و بهشون فرصت بدی اون کار و یا برنامه رو موکول کنن، به آخرین ساعت‌ها و دقایق پایانی زمان مشخص‌شده، کلاً به این دسته آدم‌ها میگن آدم‌های دقیقه نودی.

اگه شما شناختی در مورد ورزش فوتبال داشته باشید این مثال میتونه براتون تا حدی روشنگر این موضوع باشه به این صورت که دو تیم فوتبال مقابل همدیگه نود دقیقه وقت دارند برای گل زدن و برنده شدن،

اما می‌بینیم که در  دقایق ابتدایی این زمان تلاش جدی و پرانگیزه‌ای رو برای زدن گل انجام نمیدن و هرچه به دقایق پایانی و انتهایی مسابقه نزدیک می شیم،

در کمال ناباوری می‌بینیم که تلاش بازیکنان شدیدتر و مضاعف  ترمیشه انگارنه‌انگار که نود دقیقه وقت در اختیار داشتن که با خیال راحت هدفشون رو دنبال کنن،

تازه با رفتن به وقت‌های اضافه شروع میکنن به دوندگی و حتی اکثر گل‌ها در این تایم زده میشه این مصداق خوبی برای آدم‌های دقیقه نودیه

یا اینکه ما دانش‌آموزانی رو می‌شناسیم که در سه ماه اول سال تحصیلی به فکر خوندن درس و امتحان نیستن و حتی کتاب شون رو هم باز نمیکنن،

اما درست شب امتحان یادشون میوفته که باید درس بخون و هرچی تلاش میکنن توی اون دقایق پایانی نمیتونن کل مطالب درسی رو حتی،

برای یه بارهم شده تموم کنن چه برسه به دوباره خوانی، و همین  به تأخیر انداختن درس خوندن باعث میشه که دانش‌آموز نه‌تنها نتیجه خوبی،

دریافت نکنه بلکه به خاطر استرس شدید امتحان دچار مشکلات جسمی و روحی هم بشه. چون معمولاً آدم‌هایی که کارهاشون رو به زمان‌های پایانی،

موکول می کنن هرلحظه استرس انجام ندادن و تأخیر اون کار رو دارن اما بنا به یه عادته نمی تونن دست از اهمال‌کاری بردارن و کارشون رو به نهایت برسونن.

Delay 02 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

معنای اهمال‌کاری:

صحبت از اهمال‌کاری به میون اومد به‌راستی اهمال‌کاری یعنی چی؟ اهمال‌کاری یعنی به تعویق انداختن کارها و موکول کردن اونها به زمان بعدی بنا به دلایل متفاوت و فراوان چرا آدم‌ها کارهاشون رو به تأخیر میندازن؟

افراد دلایل زیاد میتونن برای این درنگ کردن هاشون در امور روزمره داشته باشن در متن پایین به چند دلیل برجسته و مهم اشاره می‌کنیم:

پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر:

بیایم بزرگ‌ترین قورباغه مون رو اول  قورت بدیم همون جوری که توی کتاب قورباغه ات را قورت بده (نوشته برایان تریسی نویسنده کتابهای موفقیت) قورباغه ما در واقع همون کار سختیه که ما از انجام دادنش می ترسیم و مرتب اون رو به تأخیر و تعویق میندازیم.

بیایم یه لیست از کارهای عقب افتاده زندگیمون تهیه کنیم و بعد ببینیم کدوم از اونها برامون خیلی وسوسه انگیزتر حیاتی هستش برای تأخیر، و موکول کردن به زمان دیگه هستش دورش خط بکشیم و سعی کنیم همون کار رو همون زمان شروع به انجام دادنش کنیم.

Delay 03 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

البته ما در آموزش برنامه ریزی کامل این موارد رو بررسی کردیم و شما میتونین این مباحث رو کامل اونجا بررسیش کنین و در زندگیتون پیاده سازیش کنین.

تأخیر و تعلل در اشعار:

درینجا برای عوض شدن فضا و یکم رمانتیک شدن آموزش چند بیت شعر زیبا رو انتخاب کردیم که باهم دیگه لذت می‌بریم از خوندنشون:

باغبان گر چند روزی صحبت گل بایدش
برجفای خار هجران صبر بلبل بایدش
ساقیا در گردش ساغر  تعلل تا به چند
دور چون با عاشقان افتد تسلسل بایدش

*********

دیر رسیدن فایده‌ای نداشت
دیر رسیدن یعنی وقتی چراغ‌ها را خاموش می‌کنند
یعنی، وقتی که چایی‌ات از هوای بیرون هم سردتر است
یعنی صندلی‌های برعکس روی میز، در کافه آن طرف خیابان

دیر رسیدن فایده‌ای نداشت
کاش هرگز نمی‌رسیدیم
تا نمی‌دیدیم، آن حجم تنهایی بزرگی را
که به انتظارمان نشسته بود تا دیر برسیم!

********

هدفم ساحل دریاست بریدن تاکی
این همه عشق ولی دیر رسیدن تا کی
پاسخ آینه را اهل طراوت بدهند
اشک این جمعیت خوار ندیدن تا کی…

Delay 06 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

تأخیر از دیدگاه قرآن:

تأخیر و تعلل در قرآن در آیاتی اشاره شده که درینجا به بررسی تأخیر می‌پردازیم خداوند در سوره نوح آیه ۴ می‌فرماید:

یَغفِر لَکُم مِن ذُنُوبِکُم وَ یُؤَخَّرکُم إِلیَ أَجَلٍ مُسَمَّی إِنَّ إَجَلَ اللهِ إِذا جَاء لَا یُوخَّرُ لَو کُنُتم تَعلَممُون

برخی از گناهان را برشما ببخشاید (اجل) شما را تا وقت معینی به تأخیر اندازد اگر بدانید چون وقت مقرر خدا برسد تأخیر بر نخواهد داشت.

دراین آیه همون طوری که می‌بینیم خداوند هم به تأخیر نیوفتادن و انجام دادن وعده خود در زمان مشخص‌شده اشاره داره. «تأخیر همیشه هم بد نیست»

همیشه تأخیر و درنگ کردن هم نمیتونه بد باشه، گاهی بعضی از کارها لازمه انجام گرفتنش طی شدن زمان مناسب و به تأخیر و تعویق افتادنه.

کلاً بعضی امور هستن که به زمان نیاز دارن و ما نباید با عجله و شتاب و رفتن از راههای میان بر به سرانجام نرسیدن اون ها کمک کنیم. «دیر رسیدن بهتر است از هرگز نرسیدن»

مثل رانندگی کردن که یکی از اون جاهایی که تأخیر و دیر کردن  شرط عقله و همه ما این مسئله رو به خوبی می دونیم که با یه ذره صبر، و تحمل می تونیم جون خودمون و دیگران رو از این آسیب جسمی و روحی نجات بدیم.

Delay 07 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

«گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی» این ضرب المثل هم که مصداق بارز صبر و تحمل و درنگ کردنه برای نتیجه دلخواه گرفتن از اموری که نیازمند زمان بیشتره.

در مورد صبر یک آموزش بسیار پر انرژی و کاربردی برای شما عزیزان فراهم کردیم و به بررسی کامل صبر با امید پرداختیم،

که یکی از تأثیر گزارترین و بهترین آموزش‌هایی هست که ما تا به حال بهش پرداختیم و پیشنهاد می‌کنیم که در فرصت مناسب این آموزش رو کامل دنبال کنین.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
صبر کلید حل مسائل شما

درین آموزش ما قصد عجله کردن نداریم بلکه تاکیدمون بر روی تأخیر نکردن و تنبلی کردنه و درینجا میخوایم که شما رفتارهایی که،

شمارو از انجام خواسته‌ها و کارهای ضروریتون به تعویق میندازه گوشزد کنیم وگرنه در خود قرآنم در مورد در زمان مناسب انجام دادن، مثال خلقت کرهٔ زمین رو میزنه و اشاره داره که در ۶دوره این اتفاق افتاده و یهویی زمین خلق نشده

اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَینَهُمَا فِی سِتَّةِ أَیامٍ ثُمَّ اسْتَوَی عَلَی الْعَرْشِ مَا لَکمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ وَلِی وَلَا شَفِیعٍ أَفَلَا تَتَذَکرُونَ(سجده آیه ۴)

خداوند کسی است که آسمانها و زمین و آنچه را میان این دو است در شش روز (دوران) آفریده سپس بر عرش (قدرت) قرار گرفت،هیچ ولی و شفاعت کننده‌ای برای شما جز او نیست، آیا متذکر نمی‌شوید؟ (سجده آیه ۴)

درین آیه بازم به توحیدی بودن خداوند در کنار آفرینش اشاره شده که ما در زندگیمون بجز خداوند از هیچ احدی چیزی رو نخوایم،

و دنبال شفاعت از کسی به غیر از الله یکتا نباشیم، خداوندی که جهان آفرینش رو برای ما خلق کرده و به ما از رگ گردن نزدیکتره،،

پس بجای امید داشتن به بنده‌های خدا به خود خدا که خالق همهٔ بندگانه امید داشته باشیم تا در کارهامون گشایش داشته باشیم.

Delay 08 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

بی انگیزگی و تأخیر در کارها:

وقتی ما برای انجام یه کاری انگیزه لازم و کافی رو نداریم و نداشته باشیم، مسلماً که انجام اون پروژه رو به تعویق میندازیم و این عمل از یه حس درونی نشات می گیره.

در واقع این مغز ما هستش که فرماندهی میکنه کارهای زندگی مارو و هرکاری رو سخت و غیرممکن و زمانبر تلقی کنه اونو بی انگیزه،

و با تأخیر و چه بسا بیخیال شدن اون کار رو انتخاب میکنه، و ربطی به عوامل محیطی نداره پس ریشه اون فقط و فقط در مغز ماست،

تاحالا زیاد دیدیم که توی مسابقات ورزشی یا آموزشی یا برنامه‌هایی که برای انجام دادنش یه پاداش رو مشخص میکنن، افراد تیم چطوری با انگیزه و پرشور تلاش میکنن تا سر وقت مناسب اون آزمون یا پروژه رو به نحو احسن  تحویل بدن،

پس انگیزه عامل خیلی مهمیه برای سرعت بخشیدن به انجام کارها. علاقه هم می تونه یه جورایی در ما انگیزه و اشتیاق ایجاد کنه،

و تأثیر لازم رو برای سرعت انجام کار داشته باشه. وقتی ما کاروی رو از روی علاقه انجام میدیم نه‌تنها درنگ و صبر رو مانع کارمون نمی‌کنیم بلکه برای زودتر انجام دادنش هیجان هم داریم.

Delay 09 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

که در مورد هیجان ما یک آموزش آماده کردیم و تأثیر اونو در جهت مثبت و هدفمند برای رسیدن به خواسته‌ها و موفقیت بررسی کردیم و شما میتونید از بخش آموزش رایگان آموزش هیجان رو دنبال کنین.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
کنترل هیجان در زندگی شما
علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما:

تا حالا به این موضوع فکر کردید چرا خیلی‌ها کارهاشون رو پشت گوش میندازن؟! افراد زیادی هستن کارهایی رو که براشون اهمیت نداره و یه جورایی بهش علاقمند نیستن و انگیزه‌ای هم برای انجام دادنش ندارن پشت گوش میندارن،

به این معنی که انجام اون کار رو مرتب به زمان دیگهٔ موکول میکنن هرچند اون کار یک هدف بزرگ و سرنوشت ساز باشه براشون، اما به دلیل این سهل انگاری‌ها راحت از انجام دادنش میگذرن و می‌بینیم که کل مسیر زندگی و کاری اون ها با یه تعلل یا به تعویق انداختن عوض میشه.

پس داشتن انگیزه و علاقه و مهم دونستن کارهای پیش رو میتونه از پشت گوش انداختن اون ها جلوگیری کنه و همین منجر به انجام کار در زمان مشخص و شاید حتی زودتر از تایم مقرر باشه.

و برای اینکه علاقه و اهدافتونو  بدونین ما یک محصول بی نظیر و کاملاً عملی به اسم هدف گذاری و راههای رسیدن به اون رو براش شما عزیزان تهیه کردیم،

که تا آخر این هفته روی سایت بارگذاری میشه و شما میتونین این محصول بی نظیر رو تهیه کنین و با اطمینان و اعتماد کامل گوش بدین و تمریناتشو انجام بدین.

Delay 10 - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.

به تاخیر عادت نکنیم

رفتارهای مثبت یا رفتارهای منفی در هر انسانی در اثر تکرار و بها دادن به اونا تبدیل به عادت میشه و شاید در اول مسیر ما کمی نسبت به اونا واکنش نشون بدیم،

که نبایستی این کار انجام بگیره اما در اثر گذر زمان تبدیل به عادت میشه و ما دیگه به اون واکنش نشون نمیدیم بزارین این صحبت رو با مثال باز کنم،

در اوایل وقتی من و شما کاری رو به عقب میندازیم در افکار و در درونمون شروع میکنیم به خودخوری که چرا اینکار رو کردم ؟ این رفتار درست نیست ؟ و …

در واقع یک ندای درونی میخواد به ما کمک کنه که دیگه این کارهارو عقب نندازیم اما وقتی این تکرار بشه اون ندای درونی و اون صدا کم رنگ تر میشه و تبدیل به عادت میشه

و به محض اینکه ما به تاخیر عادت کنیم اونوقت فکر میکنیم این رفتار رفتار درستیه که برای این موضوع بایستی با تفکر بررسی کنیم،

که تاخیر داشتن چه عواقب منفی رو برای ما به همراه داره و اونوقت به این شناخت می رسیم که بایستی تغییراتی رو در خودمون و عادت هامون ایجاد کنیم

از تصویر سازی کمک بگیرید

همونطوری که در آموزش تخیل گفتیم ما میتونیم با تصویر سازی و تخیل کردن آینده خوبی رو برای خودمون به تصویر بکشیم و وقتی ما از تخیل و تصویر سازی کمک بگیریم،

یک اشتیاقی در درون ما به وجد میاد برای اینکه تغییرات رو در خودمون ایجاد کنیم و برای این موضوع تصویر این رو بسازید که اگه کارهای عقب افتاده رو انجام بدید و تاخیر نداشته باشید چه دست آورد های به دست میارید و چه شرایطی رو تجربه می کنید

وقتی ما بتونیم اشتیاقی در خودمون ایجاد کنیم اونوقت به سمت اون مسیر و به سمت اون تغییر حرکت میکنیم پس خیلی وقت ها با توانایی ها و کارهای ساده میتونیم انگیزه ها و اشتیاق های خوبی رو در خودمون ایجاد کنیم،

برای درک بهتر این موضوع و آشنایی با تخیل به شما پیشنهاد میکنم آموزش تخیل رو در قسمت آموزش های رایگان بخش آموزش های ذهنی دنبال کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تخیل میعادگاه ساختن آینده شما

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

در پایان این آموزش بازهم خدارو شاکر و سپاسگزاریم که تونستیم یک آموزش مرجع دیگه برای شما عزیزان مهیا کنیم که تموم اصول و تکنیک‌های

این آموزش رو ما خودمون سال‌ها تجربه کردیم و نتیجه گرفتیم از انجام دادن این مباحث، و ما در تیم اکادمی مجازی باور مثبت هیچ وقت

تا آموزشی رو خودمون انجام ندیم و نتیجه نگیریم اونو به دیگران پیشنهاد نمیدیم و اگرم پیشنهاد بدیم خیلی صمیمانه و در صداقت کامل میگیم

که این تمرین رو خودمون امتحان نکردیم. چون آنچه از دل بر آید بر دل نشیند و تمرین و کلامی اثر گذار خواهد بود که با تموم احساس

و عمل بهش و نتیجه در دستت باشه و اینطوری تاثیرگزارتر و نافذتر خواهد بود.و تموم دوستانی که تا به حال با ما همراه بودن به این مسئله،

و گفته مهر تأیید میگذارن و میدونن که اکادمی مجازی باور مثبت در عمل همیشه حرف برای گفتن داشته و دارد نه فقط مباحث تئوری.

چون ما به این جمله ایمان داریم که ایمانی که عمل نیاره حرف مفته، هر علمی که نتیجه بهتون نداد و عمل نبود داخلش رو کنار بزارین.

دوست دارم همه کسایی که به این آموزش تاخیر و اهمال‌کاری  رو گوش میدن به تموم خواسته هاشون برسن چون رشد کردن شما،

به رشد کردن ما کمک میکنه و شما لیاقت بهترین هارو دارین، ازتون خواهشمندیم که مارو از نظرات و دیدگاههای ارزشمندتون برای بهتر شدن مطالب،

آگاه کنین؛ و درقسمت پایین همین آموزش مارو از دیدگاهها و تجربیاتی که از انجام دادن این مباحث بدست آوردین با خبر کنین. از خدا براتون بهترین هارو میخوام و به تموم برنامه‌های زندگیتون برسین.
درپناه حق
یا حق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۳ پاسخ
 1. c74ad0a31d65e90b0711d7d8576c5340?s=60&d=mm&r=g - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.
  پگاه امیری گفته:

  تا خدا هست هیچ لحظه ای سخت نخواهد بود شدنی ها را باور دارم و برایش تلاش خواهم کرد و اونهایی رو که نمیتوانم انجام دهم رو به خدا می سپارم…
  دریک روز زیبای زمستانی با احساسی مثبت و هیجاناتی زیبا در یک جاده کوهستانی آماده سفر خواهم شد. آروم آروم وارد مسیر می شوم. در هر مسیری یک احساس خوب خواهم داشت احساسی با انرژیهایی مثبت، به بالا که میروم یک تابلو رو خواهم دید، تابلویی با یه کلمه جدید “اهمال کاری ممنوع”، چقدر این کلمه برایم آشناست، معنی شو نمیدونم ولی خدایا کجا اونو خوندم،! بی اختیار توقف خواهم کرد. به فکر فرو خواهم رفت اهمال کاری ممنوع ؛هر کاری میکنم یادم نمیاد که این جمله رو کجا شنیده بودم ؛گوشی موبایلمو بر میدارم و سرچ خواهم کرد “اهمال کاری…! اهمال کاری…!” آها یادم افتاد این کلمه رو در یکی از آموزشهایی آقای رضایی خونده بودم، وقتی که داشتم این آموزش رو میخوندم یاد اشتباهات خودم افتادم یاد جمله معروفی از کوییلو :”اشتباهاتم را دوست دارم آنها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته ام و نتیجه اش را هر چه باشد می پذیرم، اشتباهاتم را گردن کسی نمی اندازم، می پذیرم که انسانم و اشتباه می کنم. نه فرشته ام و نه شیطان و نه انسان کامل، تا زنده ام برای انتخاب راه درست تلاش خواهم کرد… وقتی زمین میخورم بلند میشوم، بلند میشوم خودم را میتکانم و در مسیر دوباره شروع خواهم کرد پر انرژی تر و محکمتر قدم خواهم برداشت. اشتباهاتم را دوست دارم… آنها حباب شیشه ای غرورم را می شکنند ،و ایمان دارم که هر زمان که اشتباهاتم رو بشناسم یک قدم به موفقیت رسیده ام. اشتباهاتم را دوست دارم… و میدانم که آنها گران ترین تجربه های زندگی ام هستند زیرا که برایشان هزینه های گزافی را پرداخته ام.. .
  در همون لحظه که داشتم به اشتباهاتم فکر میکردم تصمیم گرفتم که دیگه اهمال کاری نکنم، چون من در آموزش اهمال کاری یاد گرفتم که دیگه تاخیر در زندگیم نداشته باشم، بدقولی نکنم، برای تموم کارهایی که انجام میدهم برنامه ریزی داشته باشم،و سعی کنم زمان مو در زندگی مدیریت کنم، تند و سریع حرکت کنم و برای رسیدن به موفقیت همیشه در مسیر خواهم موند، چون موندن در مسیر قشنگترین، سبک یک زندگی برای رسیدن به یک موفقیت ایده آل هستش، من در مسیر میمونم که زیباییهایی مسیر رو بیشتر احساس کنم، پر انرژی تر از قبل شوم و با دیدگاهی بازتر و تفکری مثبت تر به اهدافم برسم. Pegah ?????

  پاسخ
  • 7cf862f4a57c0e8701568edbe08169ca?s=60&d=mm&r=g - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.
   مدیر سایت گفته:

   بسیار عالی ، دقیقا پگاه خانوم همه ی کارها از یک تصمیم شروع میشه و خوشحالیم که شما این تصمیم رو گرفتی و بدنیال اون قدم بر میداری تا به بهترین ورژن خودت به بهترین نسخه خودت برسی و اونو همیشه به نمایش بگذاری تا همیشه در اوج با توکل بر الله یکتا به همه خواسته های زندگیت برسی مشتاقانه منتظر موفقیت های روز افزون شما هستیم.

   پاسخ
 2. ?s=60&d=mm&r=g - تاخیر و اهمال کاری - در آموزش تأخیر و اهمال کاری به مباحثی همچون: علت تأخیر در کارهای شما، بررسی تأخیر انداختن در کارها، فشار ناشناخته ناشی از تأخیر، معنای اهمال‌کاری، پیشنهاد ویژه برای کنار گذاشتن تأخیر، عواقب اهمال‌کاری در زندگی شما، تأخیر و تعلل در اشعار، تأخیر از دیدگاه قرآن، بی انگیزگی و تأخیر در کارها، علت پشت گوش انداختن کارها در زندگی شما، می پردازیم.
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  از نظر من بررسی موضوع تاخیر و اهمال کاری،در همهء جنبه های زندگی حائز اهمیته
  من فقط یه اشاره کوتاه میکنم
  ما آدمها برای به تعویق انداختن کارهامون میتونیم دلایل زیادی داشته باشیم که شما هم به خوبی به اونها اشاره کردین
  اما شاید یکی از مهمترین دلایلش این باشه که:احساس میکنیم همیشه فرصت و زمان کافی برای انجام کارهامون داریم
  اگه با یه دیدگاه کلی به این قضیه نگاه کنیم
  ما حتی گاهی خود زندگی کردن و لذت بردن از لحظه هامونو به راحتی از دست میدیم چون فکر میکنیم همیشه زمان و وقت کافی داریم تا کارهایی رو که دوست داریم انجام بدیم و لزومی نمی بینیم که براشون وقت تعیین کنیم غافل از اینکه ممکنه فردایی برای ما وجود نداشته باشه و به قول ضرب المثل معروف و عامیانه که میگه:کسی از فردای خودش خبر نداره
  اما ما بی توجه از کنار این مسائل میگذریم
  به نظر من توجه به چند نکته می تونه خیلی به ما کمک کنه که دست از اهمال کاری برداریم
  کارهایی که برامون مهم هستن و باید انجامشون بدیم اول بیایم به این فکر کنیم که اگه انجام دادن اونها رو به بعد موکول کنیم و به تاخیر بندازیم چه ضرر و آسیبی میتونه در آینده برای ما داشته باشه و این ضرر تا چه حد در زندگی ما تاثیر گذاره
  پاسخ به این سوال میتونه تلنگر خوبی برای ما باشه
  به عنوان مثال:یکی از ضررهایی که تاخیر و اهمال کاری به ما می زنه اینه که نمیتونیم زندگی متناسب با شرایط روز جامعه داشته باشیم و همیشه از جامعه و آدمهای دیگه عقب می افتیم و دیگه خودمون رو همسطح بقیه نمی بینیم
  اگه نگاهی به زندگی آدمهای موفق بندازیم متوجه می شیم که اونها علاوه بر اینکه هیچ کاری رو به تعویق ننداختن بلکه از هر فرصتی برای رسیدن به خواسته ها شون استفاده کردن و هیچ فرصتی رو از دست ندادن
  پس اگه ما هم خواهان یه زندگی خوب و موفق هستیم
  باید دست از اهمال کاری،سستی و کوتاهی در کارها برداریم چون واقعا به ضررهایی که میتونه برای ما داشته باشه نمی ارزه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.