چکیده این آموزش

در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:

  • چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟
  • برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم
  • چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟
  • اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما
new conditions 07 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟

ما برای اینکه شرایط قبلی خودمونو کنار بزاریم و شرایط جدید رو ایجاد کنیم گام اول اینه که قبول کنیم که مسئولیت صد در صدی زندگی خودمون رو داریم و بپذیریمکه خودمون مسئول زندگیمونیم، و بعد برای عوض کردن شرایط موجود به شرایط جدید دلخواهمون اقدام  ذهنی کنیم تا به شرایط جدید.

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید زندگی رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

در محصول اقدام ذهنی کامل این مباحث رو باهم باز می کنیم و تموم شرایط جدید که قراره پدید بیارید در ذهن رو باهم بررسی میکنیم.

برای دیدن و تهیه محصول اقدام ذهنی کلیک نمایید…

و بعد از اینکه ذهن رو آماده کردیم به سمت اقدام عملی حرکت میکنیم که در محصول چگونه عمل گرا باشیم مراحل عملی رو باهم کار می کنیم،

که چطور عمل گرا بشیم در زندگیمون رو کامل باهم بررسی میکنیم تا شرایط جدید رو مهیا کنیم..

برای دیدن و تهیه محصول چگونه عمل گرا باشیم کلیک نمایید…

new conditions 01 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم:

هر کسی در زندگیش دوست داره به یک سری اهداف و خواسته‌ها برسه و شاید بشه گفت درصد خیلی زیادی از انسان‌ها دوست دارن موفق بشن،

و دوست دارن به خواسته‌هاشون برسن. اما اینکه ما بخوایم به سمت جدیدی بریم و تغییراتی در زندگیمون به وجود بیاد بایستی یک سری شرایط رو تغییر بدیم،

و یک بستری رو بسازیم که نتایج جدید رو با شرایط جدید وارد زندگیمون کنیم درواقع ما نمیتونیم شرایط رو تغییر ندیم و اونوقت انتظار دستاورد و نتیجه جدیدی داشته باشیم.

new conditions 02 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟

پس در واقع برای اینکه ما در زندگی یک مسیر تازه رو تجربه کنیم و بتونیم به سمتی بریم که مارو به اهداف و خواسته‌هامون میرسونه بایستی بیایم نظام جدید و شرایط جدید رو در زندگیمون پیاده سازی کنیم

به صورتی که شاید اصلاً هیچ ربطی به زندگی گذشتمون نداشته باشه و خیلی وقت‌ها کلاً بایستی یک موضع رو کنار بزاریم و اون رو با تغییرات جدید وارد زندگیمون کنیم.

اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما:

خب وقتی ما میخوایم یک شرایط رو بهبود بدیم بایستی در مرحله اول شناخت از شرایط موجودمون پیدا کنیم و وقتی شرایط الآن رو شناختیم اونوقت بیایم بسته به خواسته‌ای که داریم شرایط رو تغییر بدیم.

new conditions 10 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

برای این موضوع بهتره یک نقشه شرایط الآن داشته باشیم پیشنهادی که من دارم برای این مورد اینه که بیایم در قدم اول مشخص کنیم

شرایط رو بنویسیم چه شرایطی رو در زندگی الآن دوست نداریم؟ دوست داریم چه شرایط جدید رو تجربه کنیم؟ خواسته‌ای که داریم چیه و اون رو مشخص کنیم؟

همین‌که بیایم در قدم اول ریشه‌یابی کنیم شرایط زندگیمون رو بیایم اونارو بشناسیم اونوقت تازه میتونیم با درک بهتری برای ادامه دادن مسیر حرکت کنیم تا شرایط جدید در زندگیمون پدیدار بشوند.

new conditions 03 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

اولین قدم برای تغییر شرایط:

در اولین قدم و اولین مرحله بهتره که از تغییر باور و افکار شروع کنیم اولین مرحله برای استارت هر تغییری بایستی از ذهن باشه و تغییراتی که میخوایم بایستی از درون صورت بگیره

به همین دلیل شاید این دیدگاه کمی چالش‌برانگیز باشه که یه وقتای ما بایستی تمام ذهنیت و باورها رو کنار بزاریم تا بتونیم با باورهای مثبت و جدید یک ساختار،

و شرایط جدید رو برای ذهن و باورمون بسازیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

هر نتیجه‌ای در زندگی دارید چه در جنبه مادی چه در جنبه معنوی در قدم اول ارتباط مستقیمی با درون و طرز فکر و باور شما داره که در آموزش،

رابطه زندگی بیرونی با زندگی درونی شما این‌رو باز کردیم که این دو باهم یک رابطه مستقیم رو دارن و اینکه شما هم این موضوع رو درک کنید باعث میشه که خیلی راحت‌تر با این موضوع کنار بیاید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
رابطه زندگی بیرونی با زندگی درونی شما

چون ما برای این طرز فکر و باورمون دلایل خیلی محکمی داریم و خیلی وقت‌ها تجربیات بزرگی رو در اون زمینه داریم اما میخوام بهتون بگم که داشتن دلیل و تجربه کردن شما در زندگی،

دلیل بر درست بودن صد در صد اون باور و طرز فکر نیست و برای اقدام اول بهترین گزینه آینه که باورها و ذهنیت قدمی رو کنار بزاریم و بیایم اون رو با یک باور جدید و طرز فکر جدید بسازیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟

new conditions 05 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

دومین قدم تغییر در سبک زندگیه:

در قدم اول ما بایستی بتونیم راحت‌تر از هرزمانی طرز فکر و باورمون رو بهبود بدیم تا بتونیم شرایط جدید رو در زندگی تجربه کنیم اما اگه اون تغییر فقط در سطح ذهن باشه،

نتیجه‌ای هم نداره پس ما هم به خواسته‌ای نمی‌رسیم سبک زندگی شما الآن به چه صورته؟ آیا سبک زندگیتون با خواسته‌ای که دارید همخوانی داره؟

برای درک بیشتر میتونید آموزش سبک زندگی خودت را داشته باش رو از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
سبک زندگی خودت را داشته باش

سبک زندگیمون همواره بایستی با خواستمون هم‌راستا باشه و اگر چیزی رو میخوایم بیایم هم‌راستا با ون زندگی کنیم و عمل کنیم و ما خواستن یک موضوع رو در عمل،

و رفتارمون نشون میدیم پس در زندگی برای تغییر شرایط یه وقت‌های بایستی سبک و شرایط الآن زندگیمون رو به شرایط جدید تغییر بدیم.

new conditions 09 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

خیلی وقت‌ها در زندگیمون پیش میاد که ما کارهای اشتباهی رو تکرار می‌کنیم و همون اشتباهات شرایط بدی رو برای ما به وجود آورده برای مثال،

گشتن با یک سری انسان‌ها داره ضربه‌های رو به اهداف و خواسته‌های ما وارد میکنه ما برای تغییر شرایط جدید بایستی دیگه اینکار هارو انجام ندیم.

درواقع هر سبک و شرایطی که اون رو دوست نداریم و اون رو بد میدونیم بایستی رهاش کنیم و به فکر شرایط جدید باشیم حالا اون شرایط میتونه هر چیزی باشه،

چون یک شرایط بد و یک سبک زندگی بد شما رو در مسیر بدی بیشتر قرار میده و ما در این بدی‌ها غرق خواهیم شد.

نچسبیدن به شرایط و رها کردن راه کاریه که میتونه به ما کمک کنه اینکه بیایم اون شرایط رو رها کنیم به فکر این باشیم چطور خودمون رو به شرایط جدید و بهتری ببریم؟

new conditions 06 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

سومین قدم ترک منطقه امن خود:

هر کسی در زندگیش یک چهارچوب و یک منطقه‌ای داره که داخل اون راحته و احساس امنیت میکنه و همین رو منطقه امن زندگیش میدونه موندن در منطقه امن زندگی،

یکی از خصوصیت‌های که داره اینه که زندگی اون فرد تکرار میشه و موردهای جدیدی رو در زندگیش تجربه نمیکنه،

همین بودن در منطقه امن باعث میشه که زندگی یک سبک تکراری رو بگیره و بعد از یه مدت ما از شرایط خسته و ناراضی بشیم برای اینکه بتونیم شرایط زندگیمون رو بهبود بدیم،

بایستی خودمون رو در چالش‌های جدیدی قرار بدیم تا بتونیم دنیا و درونمون رو بزرگ‌تر کنیم و این زمانی اتفاق میفته که ما در پی تجربه‌های جدید و شرایط جدید میریم.

مثلاً یادگیری یک حرفه جدید که میتونه باعث بشه ما دانش بهتری در زندگی پیدا کنیم و بتونیم کارهای جدید رو در زندگیمون انجام بدیم،،

پس این مورد رو همیشه بایستی به خاطر داشته باشیم که در منطقه امن زندگی موندن و درگیر یکنواختی شدن به ما کمک نمیکنه که شرایط جدیدی رو در زندگی تجربه کنیم.

new conditions 08 - راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی - در آموزش راههای شگفت انگیز ایجاد شرایط جدید در زندگی به مباحثی همچون: چگونه شرایط جدید رو برای رسیدن به خواسته‌ها ایجاد کنیم؟، برای رسیدن به خواسته باید شرایط جدید رو جایگزین کنیم، چگونه نظام شرایط جدید پیاده سازی کنیم؟، اول شناخت شرایط موجود حال حاضر شما، اولین قدم برای تغییر شرایط، دومین قدم تغییر در سبک زندگیه، سومین قدم ترک منطقه امن خود، رو به صورت گسترده بررسی کردیم.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

شرایط زمانی در زندگی ما تغییر میکنه که در مرحله اول ما تغییر کنیم و این اتفاق نمیفته مگه زمانی که ما بخوایم و برای این خواستن شروع کنیم به حرکت کردن،

امیدوارم درک بهتری از این موضوع پیدا کرده باشین و از این به بعد بتونیم برای تغییر شرایط زندگیمون شروع کنیم به حرکت کردن و تلاش کردن تا به سمت بهترین شرایط جدید زندگی بریم.
بهترین‌ها رو براتون آرزومندیم مارو با نظرات ارزشمندتون همراهی کنید
دوستتون داریم
درپناه حق
یاحق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.