چکیده این آموزش

در آموزش باور به مباحث زیر می پردازیم:

 • چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟
 • نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت
 • چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما
 • مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟
positive believe 02 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟

داخل یکی از آموزش دیگه ای به همین اسم در مورد باور مثبت صحبت کردیم اما در این آموزش میخوایم بحث باور رو ادامه بدیم و اون رو تخصصی‌تر پیش ببریم 

همین‌طور که اسم آکادمی ما معلومه ما در مورد باور مثبت صحبت می‌کنیم و میخوایم در زندگی طوری زندگی کنیم که بتونیم باورهای درستی رو داشته باشیم و اینکه چگونه بتونیم نگرش مثبت رو در خوردمون به وجود بیاریم.

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزشی باور رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید و درک بهتری نسبت به باور در زندگینون پیدا کنید:

positive believe 01 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

نکته‌های شگفت انگیز درباره باور مثبت:

در آموزش قبلی باور مثبت، باور و رو تعریف کردیم و راه‌های شکل گرفتن یک باور رو هم توضیح دادیم اما در اینجا میخوام در مورد نگرش مثبت،

و نشانه‌های یک باور درست باهم صحبت کنیم تا بتونیم درک بهتری از باور پیدا کنیم خیلی جاها در مورد آموزش صحبت میشه و هر کسی به عنوان،

در مورد موفقیت صحبت میکنه اما درس مهم که بچه‌های تیم ما گرفته اینه که برای هر چیزی اول بایستی باورهای درستی رو داشته باشیم.

و در مرحله بعدی به زمان اجازه بدیم که با گذشتن تکامل اون باور رو طی کنیم تا نتایج ما داخل زندگی هر لحظه بهتر و بهتر بشه،

اما چطور میشه درک کرد که یک نگرش برای ما مورد قبول قرار گرفته یا نگرفته؟

برای دیدن و تهیه محصول قانون تکامل کلیک نمایید…

positive believe 03 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

باور مثبت=عمل‌گرایی:

اگر هر فردی در زندگی شروع کنه به تغییر دادن خودش و ذهنیتی که داره بر اساس اون تغییر آروم آروم بایستی رفتارها و عمل‌های اون فردم تغییر کنه،

و به واسطه همین تغییرات نتایج اون فرد هم شروع به تغییر میکنه، اما خیلی این مورد شاید پیش اومده باشه که یک فرد شروع میکنه به تغییر اما رفتارها و عمل‌های گذشته رو تکرار میکنه.

و همین موضوع باعث میشه که نتیجه‌ای هم نگیره اگر ما در زندگی شروع می‌کنیم به یک باور بایستی در عمل ما هم تغییراتی صورت بگیره و یک رفتار عمل گرایانه در راستایی اون باور داشته باشیم.

برای مثال من میام این باور و طرز فکر رو برای خودم می‌سازم که من در هر شرایطی میتونم موفق بشم و همیشه یک راهی وجود داره.

positive believe 09 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

اما در عمل اقدامی صورت نمی گیره برای این باور در واقع من فقط توسط ذهنم این رو قبول کردم و اصلاً در زندگی هیچ کاربردی نخواهد داشت.

شما در راستای باور و طرز فکرتون بایستی حرکت کنید تا بتونید از اون باور نتیجه بگیرید و نکته مهم در مورد باور دقیقاً اینجا خودش رو نشون میده،

که هر باور یکسری فرصت‌هارو به همراه خودش داره اما تا زمانی که ما برای اون باور قدمی برنداریم فرصتی رو هم در زندگی دریافت نخواهیم کرد

پس از این به بعد برای باور ما این فرمول رو در نظر خواهیم گرفت، باور مثبت=عمل کردن=فرصت.

positive believe 04 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما:

وقتی که ما یک باور مثبت رو شروع می‌کنیم به تغییر دادن و حرکت کردن در راستایی اون نگرش به دلیل باورهای که در گذشته زندگیمون داشتیم که به دلیل مدت زمانی که با اونا زندگی کردیم.

قدرت بیشتری دارن نگرش تازه‌ای که ایجاد می‌کنیم در مراحل اولیه خودش یکمی قدرت کمتری داره اما ما بایستی به قدرت گرفتن اون باور کمک کنیم اما کمک ما بایستی به چه صورتی باشه؟

وقتی که یک باور رو تغییر بدیم به درستی در اول کار یک سری نشانه‌ها و فرصت‌ها خودشو نشون میده که در گذشته شاید اصلاً ما اونارو ندیدم از تماس تلفنی یک دوست میتونه باشه،

تا پیشنهاد کاری، درآمد تا اومدن یک فرد جدید داخل زندگی و …

positive believe 08 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

که ما بایستی این نشانه‌ها رو ببینیم و با خودمون تکرار کنیم برای این موضوع یک تمرین رو به شما پیشنهاد می‌کنم 

و اون به این صورته که شبا قبل خواب به این موضوع فکر کنید که در طول اون روز چه نشانه‌های از باورهاتون دریافت کردید و در مورد اون موضوع فکر کنید،

هرچقدر این کار رو بهتر انجام بدید نتایج بهتری رو خواهید گرفت و میتونه به شما در قدرتمند کردن یک نگرش خیلی کمک کنه،

مباحثی که در مورد نگرش گفته میشه مباحثیه که در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد و این امر یک امر انکار ناپذیره،

یعنی شما چه این مباحث رو قبول کنید چه نکنید این مباحث در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد.

positive believe 05 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

نشانه یک باور درست چیست؟

نشانه باور درست به صورتیه که اون نشانه در شما یک نوع حس خوب، امید، انگیزه و … رو ایجاد میکنه در واقع میشه گفت

به صورتیه که یک جو مثبت رو وارد زندگیتون میکنه و این جو و حس مثبت به دلیل به وجود اومدن اون نگرش خودش رو نشون میده گفتم باورهای ما به صورت واقعیت‌ها خودشون رو نشون میدن،

و این واقعیت‌ها میتونه به صورت مادی و معنوی در زندگی ما به وجود بیاد پس نشانه یک باور مثبت و درست مثبت شدن زندگی شماست

اگر در زندگی مباحث منفی رو دارید تجربه می‌کنید پس بهتره این رو درک کنید که باور منفی رو به همراه دارید و به دنبال اون باور منفی بگردید.

positive believe 06 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟

دنیا بازخوردی از زندگی درونی ماست و زندگی درونی مارو باورهای ما میسازه پس اگه بخوایم در زندگی تغییری در دنیای بیرونمون ایجاد کنیم.

بایستی از باورهامون شروع کنیم تا بتونیم اونارو تغییر بدیم و این اصل موضوع زندگیه و زندگی هر کدوم از ما شبیه افکاریه که داریم،

شبیه موضوعاتیه که در زندگی اونارو قبول داریم و باهاشون در درونمون زندگی می‌کنیم.

positive believe 10 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

که برای درک بیشتر زندگی درونی و زندگی بیرونی پیشنهاد میکنیم آموزش رابطه زندگی بیرونی با زندگی درونی شما،

از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید و درک بهتری نسبت به این مباحث پیدا کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
رابطه زندگی بیرونی با زندگی درونی شما

و این بهترین نکته زندگیه که اگه هر کسی شروع به تغییر کنه از درون سرنوشت اون فردم با تغییرات درونیش شروع میکنه به تغییر کردن

و این مبحث رو فقط یک نفر میتونه انجام بده و اون فرد شما هستین و اصل موضوعی که بایستی شروع به تغییر اون کنیم باورهایه که درونمون داریم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تغییر

positive believe 07 - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

نگرش یکی از عمیق‌ترین قسمت‌های زندگی ما آدم‌هاست که برای اثبات خودش میتونه کاملاً منطقی برای ما مثال بیاره،

اما در کلام پایانی میخوام بهتون بگم که باور موردیه که در زندگی هیچ کسی نمیتونه ۱۰۰ درصد درست و ۱۰۰ درصد غلط باشه باورها میتونن خوب‌تر یا بدتر باشن،

و این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم کدوم دسته باورها رو در زندگیمون داشته باشیم. امیدوارم در زندگی باورهای درستی داشته باشید،

و این آموزش رو بهتر از هرزمانی درک کنید و در زندگی پیاده‌سازی کنید منتظر دیدگاه و نظرات ارزشمند تون هستم.

دوست تون داریم
در پناه حق
یاحق.

 

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۳ پاسخ
 1. c20dc1ac84041c08b29797acbe86a395?s=60&d=mm&r=g - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.
  مسعود سلطانی گفته:

  سلام این آموزش باور آموزشی بسیار عالیست که با باور بشود به هر آنچه که بخواهی برسی و بنده این تمرینی که گفتید رو انجام دادم و نتیجه ی عالی این تمرین گرفتم و این لحظه من بعد سعی میکنم این آگاهی های عالی که از آموزش آکادمی باور مثبت یاد گرفتم بیشترین استفاده رو ببرم ازتون متشکرم با اطلاعاتی که بهم القا کردید نیروی عجیبی در من به وجود آمده که تا به حال تجربه نکردم درین سی سالی که از خداوند عمر گرفتم. واقعا بی نظیری و من گذر زمان رو احساس نکردم و الان سه ساعته که پیوسته دارم متن این آموزش رو میخوانم و چیزی جز حال عالی حس نمی کنم انشالله که هرچه از خداوند متعال میخواهید بهتون عطا کنه چون لایق نعمات خداوند هستید.

  پاسخ
 2. ?s=60&d=mm&r=g - باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟ - در آموزش باور به مباحثی همچون: چگونه نگرش مثبت داشته باشیم؟، نکته‌های شگفت انگیز در مورد باور مثبت، چگونگی ساختن نگرش مثبت در زندگی شما، مهم ترین اصل در زندگی شما چیست؟، رو با هم بررسی کردیم.
  لیلا بینایان گفته:

  درود و خداقوت
  همینطور که توی اموزش هم گفتید خوب و بد زندگیمون دست خودمونه
  ما باید خدارو رو باور کنیم خودمون رو باور کنیم اونوقت همه چی تو دست ماست
  هرچی که میخوابم وارد زندگیمون میشه
  ما نمیتونیم غذای فاسد بخوریم بعد انتظار داشته باشیم بدنمون سالم بشه
  برا باور هم همینطوره نمیشه که یه سری باورهای غلط و اشتباه داشته باشیم بعد انتظار داشته باشیم یه زندگی عالی و ایده ال داشته باشیم
  من خودم هرروز دارم از باورهای جدیدم نتیجه های عالی و دلخواهمو می گیرم
  با سپاس فراوان از تیم باور مثبت که در شکل گیری این باورهای جدید نقش بسزایی داشتن
  امیدوارم به بهترین های زندگیتون برسید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.