چکیده این آموزش

در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:

 • تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟
 • یک طرز فکر شگفت انگیز
 • تاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟
 • سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باور
 • قبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره
influence believe 10 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟

در آموزش‌های مختلف درباره باور مثبت صحبت کردیم اما داخل آموزش تاثیر باور در زندگی می‌خوایم موضوع تاثیر باور در زندگی رو باهم بررسی کنیم که تاثیر باور در زندگی ما چگونه عمل میکند.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش تاثیر باور در زندگی رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

و ببینیم واقعاً زندگی ما چقدر بر اساس باورهایی که داریم پیش میره پس برای درک بهتر این موضوع داخل آموزش تاثیر باور در زندگی با ما همراه باشید.

influence believe 01 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

یک طرز فکر شگفت انگیز:

خیلی از ماها این طرز فکر را داریم که بسته به شرایط زندگی ما و موقعیت‌های ما تغییر می‌کند و ما تحت تسلط شرایط داریم زندگی می‌کنیم نه تحت تاثیر باور هایی که میخوایم داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
مهم ترین راز باور مثبت و ارزش

یک نفر در سن میانسالی خودش رو در نزدیکی پایان عمرش میبینه و یک نفر توی سن میانسالی تازه شروع میکنه برای به دست آوردن دستاوردهای جدید و تلاش کردن برای به دست آوردن تجربه‌های جدید.

پس این طرز فکر که زندگی ما بسته به موقعیت و شرایط تعیین میشه و تعیین کننده نهایی ما شرایطی است که ما داخل زندگی می‌کنیم یکی از طرز فکرهای اشتباهی که درباره زندگی داریم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

وقتی به همین موضوع نگاه می‌کنیم وقتی به همین طرز فکر نگاه می‌کنیم می‌بینیم که این طرز فکر یک باور که باعث میشه.

ما در سنین مختلف رفتارهای متفاوتی را از خودمون داشته باشیم پس بهتره که اول بدونیم چه باوری در سطح و در زندگی باید چه باوری را داشته باشیم تا تاثیر باور رو به خوبی درک کنیم.

influence believe 02 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

تاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟

اگه بخوام این موضوع را خیلی ساده به شما توضیح بدم میتونم بگم که باور دقیقاً باعث میشه که ما موقعیت‌هایی رو در زندگی تجربه کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تخیل میعادگاه ساختن آینده شما

ما هر چی رو عمیق‌تر در زندگی باور کنیم و قبول داشته باشیم به صورت واقعیت در زندگی اون را تجربه خواهیم کرد.

پس تأثیر باور در زندگی تأثیر کاملاً مستقیم و ما بایستی برای داشتن یک زندگی بهتر باورهای مثبت و بهتری را در زندگی انتخاب کنیم.

influence believe 03 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باور:

اما خیلی وقت‌ها به دلیل چند اشتباه ساده  ما نمی‌خواهیم این تأثیرات را قبول کنیم و ما نمی‌خواهیم این باورها را در زندگی اصلاح کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونگی ایجاد باور مثبت نسبت به خود

که در ادامه در مورد این چند اشتباه باهم صحبت می‌کنیم تا با شناخت این اشتباه‌ها بتونیم بهتر از هرزمانی با این باورها برخورد کنیم.

influence believe 05 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

اشتباه اول: اکثر مواقع ما باورهای خودمان را انتخاب نکردیم

درباره این موضوع صحبت کردیم که ما تحت تأثیر عوامل بیرونی باورها رو یاد می‌گیریم و این باورها در ما شکل می‌گیرد اگر این باورها باورهای اشتباهی باشند

خب یک مسیر و یک واقعیت اشتباه را در زندگی تجربه می‌کنیم پس در دوران رشدمون ما خیلی وقت‌ها و اکثر مواقع هیچ کنترلی روی انتخاب باور هامون نداشتیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
قدرت حق انتخاب

و باورهای ما از پدر و مادر و اطرافیان به ما رسیده و ما آن‌ها را دریافت کردیم و اگر این باورها، باورهای اشتباهی باشند تأثیر اشتباهی در زندگی ما خواهند داشت.

و اگر باورهای مثبت و درستی باشند تأثیر باور به درستی در زندگی ما به خوبی و به وضوح قابل درک و دیدن هستش پس بیایم باورهای خودمون رو خودمون انتخاب کنیم.

influence believe 04 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

اشتباه دوم: باورها بر اساس گذشته انتخاب می‌شوند

هرکسی در زندگی گذشته‌ای پر از فراز و نشیب را تجربه کرده و این فراز و نشیب‌ها خیلی وقت‌ها با تجربیات تلخی همراه بوده.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور چیست و چگونه شکل میگیرد؟

اگر ما بخواهیم به این تجربیات فکر کنیم و بخواهیم بر اساس تجربیات گذشته باور هامون انتخاب کنیم مطمئناً باورهای درستی رو انتخاب نخواهیم کرد،

هرکسی درگذشته اشتباه داره و این یک قسمت جدانشدنی از زندگی ما انسان‌هاست اگر یک گذشته‌ای دارید که تجربیات اشتباهی در آن وجود دارد.

influence believe 06 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

اصلاً بر اساس تجربیات باورها را انتخاب نکنید در مورد خودتان فکر نکنید و در مورد آینده فکر نکنید باورهای درست رو داشته باشید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
زندگی با فکر مثبت عالی میشود

و مسیر درست رو شروع کنید نتیجه شما مطمئناً متفاوت‌تر خواهد بود هر نتیجه‌ای درگذشته به دلیل داشتن یک سری باورها و این طرز فکرها بود.

و اگر ما این باورها و طرز فکر آن‌ها را اصلاح کنیم تأثیر باور مثبت را در زندگی و در آینده خواهیم داشت و از زندگی و باورهای مثبتی که داریم بیشتر لذت خواهیم برد.influence believe 07 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

اشتباه سوم: باورهایتان را باور کنید

اگر می‌خواهید همیشه تأثیر باور ها را در زندگیتون ببینید وقتی باوری را اصلاح می‌کنید یک سری نتایج را در زندگیتون به دست میارید.

اما چون ما فراموش می‌کنیم که این نتایج به دلیل تغییر در باورهاست خیلی وقت‌ها این تغییرات را فراموش می‌کنیم و این تغییرات کم‌کم کم‌رنگ شده.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تاثیر قدرت باور مثبت در موفقیت شما

همیشه در زندگی این موضوع یادشون باشه که باورها رو باید باور کنید و این‌قدر باور خودتون رو محکم کنید در زندگیتون تا تبدیل به واقعیت‌های هرروز زندگیتان باشد.

پس هیچ‌وقت در زندگی فکر نکنید که شما اگر دستاورد تازه‌ای دارید به دلیل یک اتفاق تازه است اگر ما اتفاق تازه‌ای را در باور هامون و در درونمون ایجاد کنیم.

influence believe 08 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

قبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره:

نتایج جدید پدیدار خواهند شد و اگر این کار را انجام ندادیم و نتایج قبلی رو خواهیم گرفت پس تکلیفتون همین لحظه روشن شد که میخواین آگاهانه قدم بردارین.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
راز قدرت درون

یعنی اینکه اگاهانه مسیر درست و اشتباه رو ازین لحظه به بعد انتخاب میکنید چون به این درک رسیدید که سرنوشت و زندگی شما چطور شکل میگیره و این شما هستید

که آیا تاثیر باور در زندگی رو باور می کنید و ازین ابزار بسیار مهم ارزشمند استفاده خواهید کرد و با ساختن باور مثبت به سمت زندگی ایده ال خودتون حرکت کنید و لذت ببرید.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی

زندگی همیشه تأثیرپذیری مستقیمی رو از درون ما دارد و ما نباید هیچ‌وقت این تأثیرپذیری رو فراموش کنیم و مهم‌ترین موضوعی که این تأثیر باور در زندگی ما میزاره.

همین باورهایه که در زندگی داریم و اونارو انتخاب کردیم اگر در زندگی می‌خواهیم که تأثیراتی درستی رو داشته باشیم بایستی باورهای مثبت و درستی رو برای خودمون انتخاب کنیم.

influence believe 09 - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره

زندگی نیاز به باور داره
موفقیت نیاز به باور داره
هدف نیاز به باور داره

هر چیزی رو باور کنیم اون رو در زندگی به دست میاریم نیازهاتون رو پیدا کنید و همه نیازهاتون رو باور کنید طوری که واقعاً اونارو در زندگی دارید و حس می‌کنید.

مارو با نظرات ارزشمندتون همراهی کنید به خدا میسپارمتون
دوستتون داریم
یا حق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - تاثیر باور در زندگی - در آموزش تاثیر باور در زندگی به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر باور در زندگی شما چگونه است؟یک طرز فکر شگفت انگیزتاثیر باور چگونه باعث ساختن زندگی میشود؟سه اشتباه اساسی از بی توجهی به تاثیر باورقبول تاثیر باور نتایج رو به وجود میاره
  باران گفته:

  وقتی ما در هر زمینه ای موضوعی رو شرح میدیم و تعریف و توصیف میکنیم مثلا جهان یا جامعه یا طبیعت و هر چیز دیگه ای،در واقع باورها و عقاید خودمون رو از این موضوعات شرح میدیم
  هر تغییر و تحول اساسی از درون با تغییر اندیشه ها و تفکرات ذهنی آغاز میشه و انسان میتونه با تغییر باورهاش زندگی خودش رو تغییر بده
  اوشو عارف بزرگ هندی میگه:هستی برای شما همون چیزیه که خود شما هستی مهمترین سوالی که هرکس در طول زندگیش باید از خودش بپرسه اینه که: آیا من خودم هستم؟
  ممکنه این سوال خیلی بدیهی به نظر برسه اما واقعیت تلخ زندگی ما اینه که ما خودمون نیستیم،
  ما اون کسی نیستیم که باید باشیم،
  ما کسی هستیم که دیگران به ما گفتن،ما عقاید و باورهایی داریم که با تحقق و تامل به اونها نرسیدیم
  حرفم رو با مطلب زیبایی تموم میکنم: زمانی که حضرت یوسف رو برای فروش به بازار برده فروشها بردن در بین صف طولانی خریداران، پیرزن بینوایی هم با خروسی در زیر بغل ایستاده بود
  از او پرسیدن با کدوم مال و منال میخوای یوسف رو بخری؟
  جواب داد: همینکه نام من در زمرهء خریداران باشه برام کافیه…!
  خریدار نباش،خریدنی شو
  در بند دیدن دیگران نباش،دیدنی شو
  گوش نده،شنیدنی شو
  زیرا تو همان چیزهایی هستی که خواهان خریدن،دیدن و شنیدن آنها می باشی
  تو عظمت،زیبایی و وقاری هستی که در غیر خودت آن را می جویی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.