چکیده این آموزش

در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحث زیر می پردازیم:

 • تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما
 • تلاش‌ های معکوس چیست؟
 • دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟
 • بررسی درون در تلاش‌های معکوس
 • بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما
Quest reverse 12 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما:

در آموزش قانون تلاش‌ های غیرمستقیم در موفقیت اومدیم در مورد این موضوع صحبت کردیم که چطور با تلاش‌ های غیرمستقیم میتونیم خودمون رو به سمت خواسته هامون حرکت بدیم اما یکی از درک‌های تازه‌ای که میخوام الآن باهاتون به اشتراک بزارم تلاش‌ های معکوس هستش که یه وقت‌هایی ما تلاش‌ های رو داریم انجام میدیم که این تلاش‌ های معکوس نتیجه میده رو برای ما به همراه دارن درواقع به جای اینکه مارو به خواستمون نزدیک کنن مارو از خواسته هامون دور میکنن داخل این آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه این موضوع تلاش های معکوس  رو باهم بررسی می‌کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
قانون تلاش های غیرمستقیم در موفقیت

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه رو از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

Quest reverse 01 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

تلاش‌ های معکوس چیست؟

هر چه بیشتر زور بزنیم که یک کار رو به زور پیش ببریم تلاش‌ های معکوس تر میشه و امکان موفقیت ما داخل اون کار کمتر میشه،

یکی از موضوعاتی که در علم مکانیک وجود داره اینه که هر وقت ما در کار کردن با یک ابزار سختی کشیدیم ما داریم از اون ابزار اشتباه استفاده می‌کنیم،

و تلاش‌ های که داریم تلاش‌های معکوس و اشتباهی هستند و این دقیقاً میشه تلاش‌ های معکوس، چون ما درواقع داریم تلاش می‌کنیم،

و این تلاش باعث میشه که انرژی ما تموم بشه و درواقع یک نتیجه معکوس ناشی از تلاش های معکوس بگیریم.

Quest reverse 10 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

چقدر در زندگیتون این موضوع پیش اومده که در حال تلاش کردن هستین اما نتایجی که می‌گیرید نتایج مثبتی نیستن و خیلی وقت‌ها داریم پسرفت می‌کنیم؟

اگر در زندگی به این موضوع برخورد کردید حتماً ادامه این آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه  رو با دقت بیشتری دنبال کنید.

دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟

خب سؤالی که اینجا پیش میاد اینه که چه چیزی باعث میشه که تلاش‌ های ما در زندگی نتایج معکوسی رو بدن؟ یا اینکه ما تلاش های معکوس انجام بدیم؟

Quest reverse 02 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

هر وقت ما در زندگی فقط خواستیم با زور و تلاش فیزیکی یک موضوع رو پیش ببریم و در باطن منفی بودیم و خواستیم نتیجه این تلاش‌های مثبت باشه،

ما در زندگی داریم یک مسیر اشتباه رو پیش می‌بریم چون ما در زندگی بازخورد اون درون و افکار درونی رو می‌گیریم،

ببینید اگر ملاک تلاش، تلاش‌ های فیزیکی و جسمی باشه در زندگی خب افرادی هستن که شب تا روز دارن سنگین‌ترین کارها رو انجام میدن،

اما نتایج خیلی ضعیفی رو میگیرن درواقع هرجایی در زندگی ما برابر تلاش هامون نتیجه نگرفتیم ما درگیر تلاش‌ های معکوس شدیم،

و هر وقت درگیر تلاش‌ های معکوس شدیم بایستی اول درون رو بررسی کنیم و بعد مسیری که داریم اون رو طی می‌کنیم.

Quest reverse 03 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

بررسی درون در تلاش‌های معکوس:

خب خیلی جاها این رو گفتیم که دنیای بیرونی انعکاسی از دنیای درونی ماست و اگه تلاش‌ های که داریم انجام میدیم فقط باعث میشه که انرژی ما از دست بره،

در قدم اول بایستی بیایم نگاهی به درونمون بندازیم ببینیم چه باورها و طرز فکر محدودکننده‌ای رو در مورد اون مسیری که داخل قرار گرفتیم داریم و بیایم اون باورها و افکار رو درست کنیم.

Quest reverse 11 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

برای درک بهتر باور و شناخت ساز کار باور میتونید از قسمت آموزش‌ رایگان آموزش‌های باور رو گوش بدید آموزش تلاش با باورهای مثبت،

آموزش باور مثبت تنها راه رسیدن به خواسته ها، آموزش باور چیست و چگونه کار می کند؟، ایجاد باور مثبت و… رو میتونید از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها

Quest reverse 04 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

اینکه تلاش‌های ما منجر به نتایج خوب و عالی بشن یا هیچ نتیجه‌ای رو به دست نیاریم به این بستگی داره که در درون ما چه نگاهی رو نسبت به دنیا و زندگیمون ساختیم،

و چه باورهای رو در خودمون رشد دادیم. افرادی هستن که با تلاش‌ های خیلی کمتری نتایج بزرگی رو به دست میارن پس ما علاوه بر تلاش‌ های بیرونی نیاز به تلاش‌ های درونی داریم،

و ما درک می‌کنیم که فقط زمانی تلاش‌ های ما نتیجه معکوس میده که ما بیایم فقط روی تلاش‌ های بیرونی حساب کنیم.

Quest reverse 07 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما:

اصل انعطاف‌پذیری در زندگی همیشه یادتون باشه و هیچ‌وقت در زندگی تعصب گونه نسبت به مسیر یا موضوعات زندگیتون برخورد نکنید،

چون خیلی وقت‌ها می‌بینیم که بایستی بیایم مسیرمون رو عوض کنیم در آموزش سریالی ۵نکته آسان در انعطاف پذیری کامل این مباحث رو بررسی کردیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
۵نکته آسان برای انعطاف‌پذیری ۱

برای مثال ما یک سبک بازاریابی رو در پیش گرفتیم برای اینکه یک محصول رو ارائه بدیم و تلاش‌ های درونی هم داشتیم،

اما می‌بینیم که داریم نتایج برعکسی رو می‌گیریم و به این درک رسیدیم که بایستی بیایم یک روش جدید رو ارائه بدیم،

Quest reverse 06 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

یا اینکه همین روش رو بهبود بدیم اما خیلی وقت‌ها تعصب باعث میشه که ما این کارو انجام ندیم و دقیقاً باعث میشه تلاش‌ های معکوس به سراغ ما بیاد،

اما خیلی وقت‌ها بایستی بیایم مسیر رو آنالیز کنیم. تمرین: اگر حس کردید مسیری که دارید طی می‌کنید نیاز به آنالیز داره صبر کنید و نقاط قوت و ضعف مسیرتون رو مشخص کنید،

و در مرحله بعدی بیاید نقاطی که نیاز به بهبود یا تغییر داره رو مشخص کرده و سپس تغییرات رو انجام بدید.

Quest reverse 08 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

خیلی دوست داشتیم که درک تازه‌ای رو از تلاش پیدا کنیم و بتونیم علاوه بر تلاش بر جنبه‌های تلاش هم آگاه بشیم به همین دلیل داخل این آموزش در مورد این موضوع باهم صحبت کردیم.

Quest reverse 09 - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.

تلاش‌های درست در زندگی همیشه مارو به نتایج درست میرسونن و این طبیعی زندگی کردن و طبیعی پیش بردن زندگیه و آگه غیر این داریم زندگیمون رو پیش می‌بریم،

پس در زندگی ما یکسری اشکالات رو داریم که بایستی بیایم اونارو درست کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

هر جای هستین حال دلتون و درونتون خوش باشه
بخدا میسپارمتون
دوستتون داریم
در پناه حق
یاحق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ - در آموزش چرا تلاش های معکوس مارو به نتیجه نمیرسونه؟ به مباحثی همچون: تاثیرات تلاش‌ های معکوس در زندگی روزمره شما، تلاش‌ های معکوس چیست؟، دلیل به وجود اومدن تلاش‌ های معکوس چی هستش؟، بررسی درون در تلاش‌های معکوس، بررسی مسیر در تلاش‌ های معکوس شما، رو با هم بررسی کردیم امیدواریم که این مباحث رو چندین بار تکرار کنید.
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  راجع به بحث تلاشهای معکوس توضیحات لازم رو بیان کردین من برای تایید و تکمیل صحبتهای شما خیلی خلاصه میتونم این رو بگم که: برای رسیدن به هر هدفی که در زندگی داریم اگه میخوایم به هدف و خواسته مون برسیم و تلاشهای ما نتیجهء معکوس نداشته باشه
  باید افکار و احساس ما در درون و راه و مسیری که در دنیای بیرون در پیش گرفتیم در یک راستا باشن و هر دو در یک سمت و سو قرار بگیرن چون هردوی اینها مکمل و تکمیل کننده همدیگه هستن
  ما باید هم مسیری که می ریم رو درست انتخاب کنیم و هم اینکه احساس و باور خوبی برای رسیدن به خواسته مون داشته باشیم
  تا زمانی که افکار و احساس ما و راه و مسیر ما در یک راستا و جهت قرار نگیرن موفق نمیشیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.