چکیده این آموزش

در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:

  • اراده پنهان چیست؟
  • آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟
  • لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟
  • اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی
  • قوانین در اراده ی پنهان
will 01 1 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

اراده پنهان چیست؟

یکی از موضوعاتی که همواره درک اون رو خیلی دوست داشتم این بوده که این دنیا همواره یک اراده پنهان رو داره و توسط این اراده پنهان هم زندگی ما و هم این دنیا در حال پیش رفتن و وقتی ما این اراده پنهان رو درک کنیم.

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش اراده پنهان رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید و نکته ی مهم درین این آموزش اینه که این فایل صوتی رو بارها و بارها گوش کنید

اونوقت میتونیم با این اراده پنهان هم مسیر بشیم و از این اراده پنهان برای ردش و پیشرفتمون داخل زندگی استفاده کنیم.will 08 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟

داخل این دنیایی که ما داریم زندگی میکنیم همه چیز دارای یک اراده پنهان هست در واقع هر قسمت از زندگی جدای از تموم مواردی که داره یک اراده پنهان هم داره.

که این اراده پنهان تحت کنترل ما نیست اگه بخوام یک مثالی رو برای این موضوع بزنم که قابل لمس باشه ضربان قلبی که ما داریم.

یک اراده پنهان وجود داره که تحت کنترل ما نیست خیلی وقت ها انسان ها اون رو به عنوان وظیفه ضمیر ناخودآگاه میدونن،

اما اینجا ما بهش میگیم اراده پنهان چون واقعا ضربان قلب توسط یک اراده پنهان برای یک هدق خاص در حال هدایت است.

will 07 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

لازمه درک اراده پنهان چیست؟

برای اینکه ما بتونیم این نیرو پنهان رو بشناسیم و با این نیرو پنهان هم مسیر باشیم بایستی به یک درک و فهم نسبت به درون و حالت معنوی برسیم،

تا ببینیم و درک کنیم که این اراده پنهان چقدر زیبا در حال هدایت کردن تمام این دنیاست برای درک بهتر این موضوع یک شعر زیبا رو از عمان سامانی دنبال میکنیم.

کیست این پنهان مرا در جان و تن
کز زبان من همی گوید سخن؟

این که گوید از لب من راز کیست
بنگرید این صاحب آواز کیست؟

در من اینسان خود نمایی می‌کند
ادعای آشنایی می‌کند

متصلتر با همه دوری به من
ازنگه با چشم و از لب با سخن!

will 02 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

خوش پریشان با منش گفتارهاست
در پریشان گوئیش اسرارهاست

مدتی آن عشق بی نام و نشان
بد معلق در فضای بیکران

دلنشین خویش مأوائی نداشت
تا درو منزل کند جایی نداشت

بهر منزل بیقراری ساز کرد
طالبان خویش را آواز کرد

چونکه یکسر طالبانرا جمع ساخت
جمله را پروانه خود را شمع ساخت

جلوه‌ای کرد از یمین و از یسار
دوزخی و جنتی کرد آشکار

وقتی همین شعر رو میخونیم میبینیم چقدر قشنگ به این موضوع اشاره شده که یک اراده پنهان در زندگی ما هست که ما بایستی همواره از این اراده پنهان برای رشد و موفقیتمون کمک بگیریم.

will 05 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

اراده پنهان=قطب نمای زندگی

بزارین این موضوع رو با یک مثال ساده شروع کنیم یه وقت های در زندگی هست که ما دروغ میگیم و وقتی داریم این کار رو انجام میدیم ضربان قلبمون بالا میره.

و همین بالا رفتن ضربان قلب میخواد به ما هشدار بده که شما دارین در یک مسیر اشتباه قدم برمیدارین و این دروغ گفتن یک کاریه که با مسیر درست زندگی همخونی نداره.

در واقع میخوام اینو بهتون بگم که اراده پنهان ما در زندگی به این صورته که میخواد همواره مارو به مسیرهای درستی در زندگیمون هدایت کنه.

و نمیزاره ما از مسیر درست زندگیمون خارج شیم وقتی به این موضوع نگاه میکنیم خیلی راحت تر میتونیم این رو درک کنیم که به چه صورتی میتونیم از این اراده پنهان در مسیر زندگیمون استفاده کنیم.

در واقع اراده پنهان در زندگی دقیقا مثل یک قطب نما عمل میکنه تا همیشه مارو در یک مسیر درست از زندگیمون قرار بده و ما به یک منزگاه درست برسیم.

will 06 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

قوانین در اراده پنهان 

این دنیا قوانین مشخصی داره که همین قوانین مشخص رو ما میتونیم همون اراده پنهان دنیا بدونیم وقتی ما میایم بازخورد باورها و طرز فکرمون رو میگیریم.

در واقع یک اراده پنهانی در کنار این ماجرا قرار داره که باعث میشه این اتفاقات رو ما در زندگیمون تجربه کنیم.

شاید یکی از جالب ترین اراده های پنهانی که در قوانین دنیا وجود داره که مارو دعوت میکنه که همواره در کنار همدیگه قرار بگیریم و اراده پنهانی در این دنیا مسیر درست رو در این میدونه که:

انسان ها همواره با صلح و دوستی در کنار هم دیگه قرار بگیرند و در کنار این صلح و دوستی بیان به هم دیگه کمک کنن تا به نتایح درستی برسند.

وقتی ما با اراده پنهانی که در این دنیا و در زندگی خودمون همراه باشیم اونوقت در مسیری از زندگی قرار میگیریم که افراد بزرگ و افراد موفق دنیا داخل اون بودن و داخل اون قدم برداشتن.

چون این افراد همواره با اراده پنهانی در این دنیا هم مسیر بودن و از این اراده برای رشد و پیشرفتشون همراهی کردن.

will 04 - اراده پنهان - در آموزش اراده پنهان به مباحث زیر می پردازیم:اراده پنهان چیست؟آیا اراده پنهان تحت کنترل ما نیست؟لازمه درک اراده ی پنهان چیست؟اراده ی پنهان=قطب نمای زندگی قوانین در اراده ی پنهان 

جمع بندی آموزش و کلام پایانی 

هر جایی در زندگی اراده پنهانی رو در یک موضوع حس کردید هیچ وقت با اون اراده پنهان مقابله نکنید،

در واقع با اراده پنهان داخل زندگیتون هم مسیر باشید تا از نتایج این هم مسیر شدن بهره مند بشین و این موضوع رو هیچ وقت در زندگیتون بیخیال نشید.

امیدوارم همواره در زندگی یک نیرو و یک انرژی خوب رو در زندگیتون احساس کنید و هر وقت این انرژی رو در زندگیتون احساس کردید.

شما هم مسیر هستید با اراده پنهان در این دنیا ، امیدوار درک بهتری از این موضوع به شما داده باشیم مارو با نظرات و دیدگاه های ارزشمندتون همراهی کنید.

به خدا میسپارمتون مراقب حال دلتون باشید
دوستتون داریم
یاحق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.