چکیده این آموزش

در آموزش چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحث زیر می پردازیم:

 • چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟
 • چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟
 • چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟
 • نقش زمان در ایجاد کیفیت
 • یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما
quality of life 09 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟

کیفیت زندگی رو خیلی راحت‌تر میشه در خدمات و کالاها دید اما چطور میشه که ما با کیفیت زندگی می‌کنیم و در زندگی کیفیت رو تجربه کنیم اول بذارین کیفیت زندگی رو بشناسیم در اینجا وقتی ما ارزش‌ها و چند و چون زندگیمون رو در یک سطح بالایی قرار بدیم اونوقت میتونیم در زندگیمون کیفیت رو تجربه کنیم.

توضیحات استاد رضایی درباره فایل آموزش چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

کیفیت در هر جنبه‌ای از زندگی وجود داره و در اون جنبه میتونه نقش تعیین کننده‌ای رو داشته باشه،

و ما امروز میخوایم در مورد کیفیت ذهنی که نقش خیلی مهمی در این موضوع داره که شما از زندگی رضایت داشته باشین باهم صحبت می‌کنیم.

quality of life 01 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟

کیفیت زندگی یعنی میزان رضایتی که ما از کیفیت زندگی داریم چقدر ما در زندگی شاد و خوشحال هستیم،

و میتونیم با حس و حال خوب زندگی کنیم به هر میزانی که ما این رضایت رو در زندگی داشته باشیم کیفیت زندگی بالاتری رو داریم،

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
حال خوب ۱

و این کیفیت زندگی با رشد دادن ذهن و کار کردن رو درونمون رخ میده که در آموزش‌های مختلفی در بخش آموزش‌های رایگان،

همچون: خوراک ذهنقانون عینیت یافتن ذهنیات شماچرا ذهن نهچرا باید از قابلیت های ذهن آگاه باشیم جادوی شگفت انگیز قدرت ذهن باهم به بررسی ذهن پرداختیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
خوراک ذهن

همچنین در دو محصول ارتباط ذهن و روح و اقدام ذهنی این مباحث رو به طور کامل پوشش دادیم که شما میتونید،

این دو محصول رو از بخش محصولات سایت آکادمی مجازی باور مثبت تهیه نمایید . کیفیت زندگی خودتون رو با بالا بردن ذهنتون ارتقا بدین.

برای دیدن و تهیه محصول ارتباط ذهن و روح کلیک نمایید…

quality of life 02 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟

شاید درگذشته موضوع کیفیت زندگی اهمیتی نداشت اما در دنیای امروز علاوه بر کمیت‌هایی که ما داریم، میزان ارزشمندی ما بسته به کیفیته که در زندگی داریم،

چون وقتی ما یاد بگیریم با کیفیت زندگی کنیم، اونوقته که دقیقاً میتونیم با لذت زندگی کنیم و از زندگیمون رضایت داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
خلق زندگی

شما وقتی از درون کیفیت رو یاد بگیرید اونوقت میتونید تأثیر این کیفیت رو در تموم جنبه‌های زندگی تجربه کنید و ارزش‌ها رو در تمام جنبه‌ها تجربه کنید.

quality of life 03 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

نقش زمان در ایجاد کیفیت:

اینکه ما قدر زمان رو بدونیم و از این زمان برای بالا بردن کیفیت زندگیمون استفاده کنیم خیلی مهمه برای این موضوع، یه وقت‌هایی رو در زندگی بایستی تنها باشیم و داخل این تنهایی بیایم به خودمون رو کنکاش کنیم و اهداف،

و خواسته‌های که داریم رو به تصویر بکشیم و لمس کنیم. همین خلوت کردن و مراقبه باعث میشه که سطح کیفی زندگی شما بالا بره،

و انسان ارزشمندی به حساب بیاین چون افرادی با خودشون تنها میشن و تصویر خواسته هاشونو مجسم میکنن، که باور دارن که لیاقت و ارزشی بالاتر داره همیشه برای اون ارزش‌ها تلاش می‌کنند.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
ارزش های واقعی شما کدامند؟

quality of life 08 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

حالا جدای از این خلوت کردن ما بایستی برنامه زیری زمانی داشته باشیم که برای این قسمت بهتون پیشنهاد می‌کنم،

آموزش بررسی مدیریت زمان و اصول برنامه‌ریزی رو  از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دنبال کنید،

تا به درک بهتری از ای موضوعات برسید اما همواره برای آرام شدن و دعوت کردن خودتون به آرامش برنامه‌های داشته باشید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
بررسی مدیریت زمان

مثلاً از مراقبه گرفته تا گوش دادن یک موزیک آرام و روشن کردن شمع و … کارهای که آرامش رو در انسان زنده میکنه،

و همین زنده کردن این آرامش‌ها باعث میشه که بهتر کیفیت‌ها و ارزش‌ها رو دریافت کنیم و بتونیم از زندگی لذت ببریم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
اصول برنامه ریزی درست برای تغییرات سریع درونی

بالاتر گفتیم کیفیت زندگی زمانی معنا پیدا میکنه که ما از زندگی لذت ببریم و از زندگیمون رضایت داشته باشیم،

این شناخت زمان و استفاده درست از زمان میتونه به ما کمک کنه که این کیفیت رو در زندگی تجربه کنیم.

quality of life 04 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما:

شاید این کلمه کیفیت در ذهن این موضوع رو به تصویر بکشه که افرادی با رفاه مالی بالا بارها این موضوع رو گفتم،

که پول داشتن عالیه و همه برای داشتن اون تلاش می‌کنیم اما اینکه کیفیت واقعی رو تعریف کنه دیدگاه درستی نیست.

و به‌ تازگی افراد به این موضوع پی بردن که کیفیت داشتن در زندگی زمانیه که یک فرد سبک زندگی، کار، مسیر و …،

که داره با اونا زندگی میکنه مطابق با علاقه و اون چیزیه که در زندگی دوست داره و زندگی الآن با اون موارد درونی همخونی داره،

و هرچقدر ما این همخونی رو در زندگی داشته باشیم میزان رضایت و کیفیت زندگیمون بالاتره. برای این موضوع ما بایستی قدردان و شکرگذار باشیم تا بتونیم این‌رو بهتر لمس کنیم چون پایه،

و اساس آرامش داشتن در زندگی قدردان بودنه و ظواهر زندگی نمیتونه به یک فرد این آرامش رو بده.

quality of life 05 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

و خیلی ساده میشه این‌رو درک کرد که افرادی هستن با جایگاه بالا اما آرامش رو در زندگی ندارن چون پایه،

و اساس آرامش در زندگی همین‌قدر دان بودنه و زمانی که قدردان باشیم اونوقت میتونیم از داشته‌های دیگه هم لذت ببریم، و از داشتن اونا خوشحال باشیم. به این فکر نکنید که بایستی یک‌چیز فوق‌العاده وجود داشته باشه،

تا من بتونم از زندگی لذت ببرم با هر چیزی که دارید شروع کنید به لذت بردن کسی که لذت بردن رو در زندگی یاد گرفته،

از خوردن یک ساندویچ و یه گپ دوستانه هم لذت میبره و منتظر نمیمونه برای اینکه از زندگی اونطوری که دوست داره لذت ببره.

quality of life 06 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

باکیفیت زندگی کردن باعث میشه که خودمونم از این زندگی لذت ببریم و هرکسی برای لذت بردن بایستی باکیفیت بودن رو یاد بگیره،

امیدواره داخل این آموزش درک بهتری رو از این موضوع بهتون داده باشیم و بتونین بهتر از هرزمانی کیفیت رو در زندگیتون پیاده‌سازی کنید.

quality of life 07 - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.

مارو با نظرات ارزشمندتون همراهی کنید
به خدا میسپارمیتون
دوستتون داریم
ذر پناه حق
یاحق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - چگونه با کیفیت زندگی کنیم؟ - چگونه با کیفیت زندگی کنیم به مباحثی همچون: چگونه کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; چظور ذهن با کیفیت تری داشته باشیم؟; چرا باید کیفیت زندگی رو بالا ببریم؟; نقش زمان در ایجاد کیفیت; یک درک مهم از سطح کیفی زندگی شما; رو باهم بررسی میکنیم با ما همراه باشید.
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  کیفیت زندگی یه مقولهء چند بعدی و چند وجهیه و از دیدگاههای مختلفی میشه راجع به اون صحبت کرد و شما راجع به بعد ذهنی صحبت کردین
  بعد ذهنی شامل تصور و تلقی ما آدمها و نوع نگاهمون به زندگی میشه و بیشتر به احساسات درونی ما مربوط
  میشه
  اما بعد عینی زندگی مجموعه ای از شرایط واقعی و بیرونی دنیای ماست که شامل موارد بسیاری میشه یه دیدگاه این میتونه باشه: ما در زندگی کارهامون رو در چه سطح و به چه شکلی انجام میدیم؟
  وقتی ما کاری رو در هر کدوم از سطحهای بد-متوسط-خوب-عالی-بسیار عالی انجام بدیم کیفیت کار ما هم در همون سطح خواهد بود
  بنابراین هر چقدر کاری رو بهتر انجام بدیم کیفیت اون کار هم بهتر و بالاتر میشه
  اگه ما در زندگی سعی کنیم همهء کارهامون رو-از تموم کارهای روزمره گرفته تا تلاش برای رسیدن به اهداف و خواسته هامون-به بهترین شکل ممکن انجامشون بدیم کیفیت زندگی ما هم به بهترین شکل بالا میره پس نحوه و چگونگی انجام کارها بسیار مهمه و نیاز به یه سری مولفه ها داره که شما از جنبهء ذهنی به برخی از اونها اشاره کردین
  حرفم رو با گفته ای از- آگ ماندینو- تموم میکنم
  یک برگ توت در اثر تماس با نبوغ انسان به ابریشم تبدیل میشود یک مشت خاک در اثر تماس با نبوغ انسان به قصری بدل میشود یک درخت سرو در اثر تماس با نبوغ انسان دگرگون میشود و به شکل معبدی در می آید یک رشته پشم در اثر تماس با ابتکار انسان به صورت لباسی فاخر در می آید
  اگر در برگ،خاک،چوب و پشم این امکان هست که ارزش خود را از طریق انسان صد برابر بلکه هزار برابر کنند آیا من نمیتوانم با این بدن خاکی که نام مرا حمل میکند چنان کنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.