حالت شب

چکیده این آموزش

آموزش راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت به مباحثی همچون: چطور تمرین کردن عملی رو تجربه کنیم؟; چه عواملی جلوی اجرایی کردن تمریناتمون رو میگیره؟; چرا تمرین کردن عملی مهم ترین کار شما در زندگیست؟; مهارت‌های تخصصی شما با تمرین کردن به وجود میاد; چطور از خودمون سؤال کنیم تا تمرین کردن رو یاد بگیریم; نتیجه=تمرین کردن عملی; نکته بسیار ارزشمند و تاثیرگزار در زندگی شما; رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

Practical Exercise 13 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

چطور تمرین کردن عملی رو تجربه کنیم؟

خیلی از دوستان نمیدونن که چطور تمرین کردن عملی رو در زندگیشون پیاده کنن تا بتونن ضمن تمرین کردن عملی به صورت عینی در زندگیشون با مسائل زندگیشون روبرو بشن که درین آموزش به این موضوع می پردازیم با تمرین کردن عملی خودمونو برای شرایط جدید زندگیمون به صورت عملی آماده کنیم.

Practical Exercise 01 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

داخل تموم آموزش‌هایی که ما تا الآن تولید کردیم همیشه سؤالات و تمریناتی و داخل اونا قرار دادیم و این تمرین‌ها و سؤالات رو بایستی انجام بدیم اما چرا ما داخل آموزش‌ها میایم این سؤالات و تمرین هارو طراحی می‌کنیم؟

چه عواملی جلوی اجرایی کردن تمریناتمون رو میگیره؟

بزارید با یک موضوع که چند وقت پیش بهش برخورد کردم شروع کنم که یک دوست اومد و گفت که من دیگه این شرایط رو دوست ندارم و دوست دارم زندگیم تغییر کنه و … درواقع یک خواسته‌ای داشت که اکثر ما انسان‌ها اونارو میخوایم اما سؤالی که من ازش پرسیدم این بود چقدر به سؤالات و تمرین‌های داخل آموزش گوش میدی و اونارو انجام میدی؟

Practical Exercise 09 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

جوابی که داد این بود که یک عامل جلوی من رو برای انجام دادن این آموزش‌ها میگیره و درست می‌گفت همیشه یک عامل وجود داره که جلو حرکت کردن مارو بگیره اما بهش این نکته رو گفتم که تغییر کردن و انعطاف‌پذیر شدن درونی آروم آروم صورت میگیره و تمرین کردن و فکر کردن میشه این موضوع رو کم‌کم در خودمون ایجاد کنیم و اون رو رشد بدیم.

Practical Exercise 02 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

پس تمرین‌ها و سؤالات در واقع باعث میشه که ما کم‌کم خودمون رو بشناسیم و در همون مسیر کم‌کم تغییرات رو در خودمون و زندگیمون ایجاد کنیم و هیچ‌وقت در زندگی هیچ اتفاقی به صورت یهویی نمیوفته و هیچ‌وقت یهویی زندگی کسی تغییر نمیکنه ما بایستی تکامل رو در این مسیر طی کنیم.

تغییر
دریافت آموزش

در محصول قانون تکامل به صورت کامل تخصصی و ریز به ریز به این قانون می پردازیم و به صراحت بهتون میگیم که این قانون رو درک کنید و در زندگیتون اجرایی کنید جلوی ضررهای بسیار زیادی رو در زندگیتون چه از لحاظ مادی و معنوی و … میگیرید و مهم ترین قانون حاکم بر جهان هستی هستش.

برای دیدن و تهیه محصول قانون تکامل کلیک نمایید…

Practical Exercise 03 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

چرا تمرین کردن عملی مهم ترین کار شما در زندگیست؟

هیچ رفتار و عادت در درون ما یهویی شکل نگرفته که ما بخوایم یهویی اونارو از بین ببریم پس وقتی در هر آموزشی به یک سؤال و یک تمرین برخورد کردین کمی صبر کنید به اون موضوع فکر کنید رو انجام بدیدُ

چون درک اصلی و مفهوم اصلی اون آموزش داخل اون تمرین و اون سواله و همین نکته باعث میشه که بعد از عملی کردن اون تمرین بتونم درک بهتری از این موضوع پیدا کنیم.

اگر میخواید هر چیزی داخل زندگیتون تأثیر بذاره و در بلند مدت باعث تغییر رفتار و عادت‌های شما بشه بایستی اون رو انجام بدید و تمرین کنید.

Practical Exercise 04 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

مهارت‌های تخصصی شما با تمرین کردن به وجود میاد:

خیلی از مهارت‌های زندگی با تمرین کردن به وجود میاد و ما میتونیم به اون مهارت دست پیدا کنیم کسی که اعتمادبه‌نفس نداشته و الآن یه شخص با اعتماد به نفسه با تمرین و عمل کردن به آموزش‌هایی که دیده به اعتمادبه‌نفس رسیده یک فردی که ما اون رو سخنران خوبی میدونیم با تمرین تبدیل به یک سخنران خوب شده است.

اعتماد به نفس
دریافت آموزش

Practical Exercise 12 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

این موضوع در جنبه‌های درونی هم کاربرد داره یک ذهن مثبت یک باور مثبت با تمرین به دست میاد حالا هر چقدر میخواد یک ذهن منفی باشه با تمرین و تکرار ما میتونیم اون ساختار رو تغییر بدیم و دقیقاً با فکر کردن به این موضوعات اهمیت تمرین کردن و اجرایی کردن اونارو داخل زندگیمون درک می‌کنیم.

باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها
دریافت آموزش

Practical Exercise 05 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

چطور از خودمون سؤال کنیم تا تمرین کردن رو یاد بگیریم:

به این سؤال فکر کنید و جواب‌های که به ذهنتون میرسه رو بنویسید چقدر به دانسته‌های داخل آموزش‌های عمل می‌کنید و اونارو در زندگیتون به کار می‌برید؟ اگه یک نفر بهتون بگه که با انجام دادن این تمرین‌های و جواب دادن به سؤالات تموم زندگیتون تغییر میکنه بازهم این‌طوری این مسیر رو ادامه می‌دید و به سؤالات و تمرینات نگاه می‌کنید؟

چقدر آموزش‌ها رو جدی می‌گیرید؟ چقدر برای تمرینات وقت می‌زارید؟ از سبک زندگی و نتایج الآن زندگیتون چقدر راضی هستید؟ وقتی به همین موضوعات نگاه می‌کنیم می‌بینیم خیلی وقت‌ها ما اینارو جدی نمی‌گیریم ولی در درون دوست داریم یک نتیجه تازه‌ای رو بگیریم و این در حالتیه که نتیجه یک رابطه مستقیم با این عمل‌ها داره.

سبک زندگی خودت را داشته باش
دریافت آموزش

Practical Exercise 06 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

نتیجه=تمرین کردن عملی:

خیلی جاها این موضوع رو گفتم که نتیجه پشت اقدام کردن شما قرار داره و اینارو داخل آموزش نتایج به صورت کامل توضیح دادیم که میتونید برای درک بهتر این موضوع از آموزش سریالی نتایج استفاده کنید:

چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۱
دریافت آموزش

Practical Exercise 11 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

که یکی از آموزش‌های مورد علاقه بندست اما در زندگی با یک نگاه ساده به اقداماتی که داریم و سبک زندگیمون خیلی راحت میشه حدس زد که در زندگی چی چیزهای رو تجربه می‌کنیم.

زمان که میایم تمرین‌ها رو داخل زندگیمون انجام میدیم در واقع داریم عمل‌های تازه‌ای رو پیش می‌بریم و همین عمل‌های تازه باعث میشه که نتایج زندگی ما هم تازه بشه و واقعیت‌های تازه‌ای رو تجربه کنیم.

Practical Exercise 07 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

نکته بسیار ارزشمند و تاثیرگزار در زندگی شما:

دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی و گوش میدی تمرین کردن و تغییر سبک زندگیت نیاز به کار خاصی نداره فقط بایستی تو این موضوع رو بخوای و برای تغییر دادن مسیر زندگیت تصمیم بگیری.

و اونوقت هر کاری برای ادامه مسیر لازم داشته باشی رو انجام میدی و این میتونه بهترین کاری باشه که در زندگیت انجام میدی و در آینده نتیجه این خواستن و تصمیم رو داخل زندگیت برداشت کنی و این قشنگ‌ترین لحظه آیه که میتونید داخل زندگی تجربه کنید.

Practical Exercise 08 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

آموزش راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت به مباحثی همچون: چطور تمرین کردن عملی رو تجربه کنیم؟، چه عواملی جلوی اجرایی کردن تمریناتمون رو میگیره؟، چرا تمرین کردن عملی مهم ترین کار شما در زندگیست؟، مهارت‌های تخصصی شما با تمرین کردن به وجود میاد، چطور از خودمون سؤال کنیم تا تمرین کردن رو یاد بگیریم، نتیجه=تمرین کردن عملی، نکته بسیار ارزشمند و تاثیرگزار در زندگی شما، رو باهم بررسی کردیم.

Practical Exercise 10 - راهکارهای تمرین کردن عملی در مسیر موفقیت

این آموزش رو آماده‌سازی کردیم که اهمیت تمرین‌ها و سؤالات داخل آموزش‌های رو بگیم و بتونیم تأکید کنیم روی این موضوع چون یکی از تأثیرگذارترین موارد داخل زندگیست، امیدوارم با جدیت بهتر و درک بهتر این مسیر رو ادامه بدید و همیشه به بهترین‌ها داخل زندگیتون برسید هر جای هستید به خدا میسپارمتون
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق.

 

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.