چکیده این آموزش

در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:

 • چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟
 • یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن
 • توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها
 • بررسی توانایی و ناتوانایی پول
 • چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟
money 01 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟

همیشه این موضوع رو گفتیم که ثروتمند شدن و پول دار زندگی کردن کاملا کار درست و معنویه و پول یکی از ارکان خوشبختیه، اما شاید خیلی وقتا این طرز فکر وجود داشته باشد که ما برای داشتن هر چیزی اول بایستی پول داشته باشیم،

توضیحات استاد رضایی درباره آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید و شما دوست عزیز سعی کنید این فایل صوتی رو چندین بار گوش بدین:


داخل این آموزش میخوایم درباره این موضوع باهم صحبت کنیم تا به یک دیدگاه و درک درست برسیم که اگه الان در زندگی پولدار نیستیم،

money 09 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

میتونیم چه چیزهایی رو داشته باشیم؟ در واقع خیلی از مواردی که هست رو از خودمون دیگه دور نکنیم یا برای داشتن خیلی چیزها بهانه ای نیاریم،

برای شناخت و درک بهتر این موضوعات داخل آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید با ما همراه باشید تا به مسیر موفقیت با دید بازتری نگاه کنیم و ادامه بدیم.

یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن

همونطوری که اول آموزش اشاره شد خیلی وقت ها ما فکر میکنیم با پول میتونیم همه چیز داشته باشیم یا برای داشتن خیلی از چیزها بایستی پولدار باشیم،

money 02 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

این یکی از طرز فکرهای اشتباهیه که افراد درگیر اون هستند و همیشه این موضوع درست نیست.

برای مثال خیلی ها میگن هر کسی یه قیمتی داره و هر کسی رو میشه خرید اما واقعا در عمل همیشه این رو گفتم که هیچ صدر درصدی جود ندارد،

در واقع کسی این طرز فکر رو داره خودش یه قیمتی داره که میشه اون رو با اون قیمت خریداری کرد اما نمیتونیم افرادی که صادق هستن و با ارزش های درستی در زندگی تلاش میکنن رو بخریم،

و اینجا میشه درک کرد که این تفکر یک تفکر کاملا اشتباه می باشد برای اینکه بدونیم نمیتونیم چه چیزهای رو دیگه نمیشه داشت به موارد زیر دقت کنید.

money 08 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها

۱) ما با پول میتونیم وسایل سرگرمی رو بخریم اما نمیتونیم نشاط و شادی رو بخریم،

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
شادی

چون نشاط و شادی ارزش های درونی هستن که ما بایستی خودمون به اونا برسیم و در زندگی داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
ارزش در زندگی

۲) با پول میتونیم کتاب ها و دوره های زیادی رو خریداری کنیم اما خرد و دانش رو نمیتونیم بخریم چون خرد داشتن برای اینه که ما درست از اونا استفاده کنیم.

۳) با پول میتونیم یک رخنخواب خوب و راحت رو داشته باشیم اما نمیتونیم یک خواب راحت رو بخریم چون برای داشتن خواب درست ما نیاز به یک درون آرام داریم.

۴) با پول میتونیم بهترین ساعت های دنیا رو بخریم اما نمیتونیم وقت و زمان رو بخریم و همیشه داره یک مسیر رو به جلو رو طی مکینه و اصلا منتظر هیچ چیزی نیست.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
بررسی مدیریت زمان

۵) با پول میتونیم کلی همراه در طول زندگی داشته باشیم اما یک دوستی واقعی رو نمیتونیم داشته باشیم چون ملاک ها و ارزش های واقعی در یک دوستی واقعی کاملا درونیه.

money 07 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

۶) با پول و ثروت ما میتونیم مجلل ترین دارایی هارو داشته باشیم اما نمیتونیم زیبایی ها رو بخریم ما با روحمون میتونیم زندگیمون رو زیبا کنیم.

۷) با پول میتونیم بهترین غذاهارو در بهترین نقاط دنیا بخوریم اما نمیتونیم اشتها خوردن و لذت خوردن اونارو بخریم،

هر چقدر میخواد اونا با کیفیت باشه ما بایستی اشتهای خوردنشون رو هم داشته باشیم.

۸) با پول میتونیم خانه و زندگی خوبی رو داشته باشیم اما کانون گرم و صمیمی خانواده رو ما نمیتونیم داشته باشیم.

۹) با پول میتونیم دارو بخریم اما نمیتونیم سلامتی رو داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چطور جسمی سالم داشته باشیم؟۱

۱۰) با پول میشه زیباترین حلقه ازدواج رو خرید اما نمیشه عشق و رابطه متقابل رو داشت.

money 06 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

بررسی توانایی و ناتوانایی پول

وقتی که به موضوعات بالا نگاه میکنیم شاید خیلی ها موافق و مخالف این موضوعات باشند،

اما بزارین این رو باهم بررسی کنیم که با داشتن ثروت زندگی خیلی قشنگ و زیبا میشه که ما تموم ارزش ها رو داشته باشیم.

بدون توجه به شرایط وقتی ما باور کنیم الانم میتونیم روابط زیبایی داشته باشیم و وقتی پولدار باشیم میتونیم روابط رو زیباتر کنیم.

اگه الان در زندگی دوست های واقعی رو داشتیم و تونستیم دوستی های درستی رو در زندگی ایجاد کنیم.

money 05 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

در زمان پولدار بودن هم میتونیم این دوستی هارو تجربه کنیم و … در واقع میخوام بهتون بگم قبل از اینکه بخوایم به سمت ثروت و پولدار شدن حرکت کنیم.

یکسری موارد داخل زندگیمون هست که بایستی اونارو بیدار کنیم و از داشتنشون لذت ببریم. چون وقتی ما ثروتمند باشیم.

اونوقت میتونیم از پول و کالاها و خدماتی که پول به همراه خودش میاره به بهترین شکل و لذت بخش ترین شکل ممکن استفاده کنیم.

money 03 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

ارزش ها رو خودمون بایستی درزندگیمون ایجاد کنیم و ثروت و پول رو به وسیله ایده ها و اقدامات وقتی ارزش های ما در زندگی و پولدار بودن، هم مسیر میشن.

اونوقت زندگی ما اونقدر معنای زیبایی پیدا میکنه که لحظه به لحظه اون میشه لذت به همین دلیل بود که گفتیم با پول میشه دارایی های مجللی داشت.

اما زیبایی رو نمیشه داشت چون تا زمانی که نیایم درون زندگیمون رو زیبا نکنیم ظاهر یک زندگی زیبا هیچ وقت برای ما تاثیر گذار به معنای واقعی نخواهد بود.

money 04 - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

این موضوعاتی رو که این آموزش بررسی کردیم نباید باعث شکل گیری باورهای اشتباهی درباره پول در شما بشه،

در واقع ما خواستیم این رو یادآوری کنیم که الان هم میتونیم با خیلی موارد زندگیمون رو بسازیم و ازش لذت ببریم و در آینده با ثروت های که میسازیم کیفیت رو بالاتر ببریم.

هیچ کس مخالف ثروتمند شدن و پولدار بودن نیست اما اینکه موافق باشیم همه چیز هست یک دیدگاه اشتباهه که هدف این آموزش هم رسیدن به این دیدگاه بود.

امیدوارم مارو با نظرات و دیدگاه های ارزشمندتون همراهی کنید و شما رو به خدا میسپاریم مراقب حال دلتون باشید
دوستتون داریم
یاحق

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - چیزهایی که با پول نمیشه خرید؟ - در آموزش چیزهایی که با پول نمیشه خرید به مباحث زیر میپردازیم:چه چیزایی رو نمیتونید با پول بخرید؟یک تفکر اشتباه درباره پولدار بودن توانایی و ناتوانی پول در مقابل ارزش ها و کالاها بررسی توانایی و ناتوانایی پول چگونه در زندگی ارزش هامون رو تداعی کنیم؟
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  بحث بسیار پر چالشی رو انتخاب کردین و موارد زیبایی رو هم گفتین
  به نظر من هرچند همه به دنبال پول هستن و اون رو برای گذران زندگی لازم دارن ولی خیلی از آدمها باورشون اینه که پول چیز خوبی نیست و فقر و نداری رو به معنویت ربط میدن اما این افکار و عقاید برخلاف ارادهء خداونده-خداوند دوست نداره ما فقیر باشیم و فقر جزیی از سرنوشت ما نیست خدا به ثروت و نعمت نزدیکتره و پول میوهء ممنوعه یا چرک کف دست نیست
  خدا همه چیز رو برای ما آفریده و ما رو برخوردار از توانایی های لازم برای ساختن زندگی توام با رفاه و آسایش و لذت بردن از ثروتهای خدادادی کرده ثروت مفهومی کلی تر از و عمیق تر از پول داره ما نه به اندازهء دارایی هامون که به میزان استفاده و لذتی که از اونها می بریم ثروتمندیم
  نکته ای که نباید فراموش کنیم اینه که:اگه پولدار شدن باعث سلب آرامش مون بشه دیگه ثروتمند نیستیم چون آرامش خودش ثروته،فکر و اندیشهء صحیح،اعتماد به نفس،سلامتی،داشتن هدف و برنامه و…همه اینها جزء ثروتهای ما به حساب میان
  ما نباید حرمت کلمهء ثروت رو که در اصل به معنای انسانی خوب و غنی هست پایین بیاریم و اون رو فقط به اشیایی محدود کنیم که صرفا با پول ارزشیابی میشن
  ثروت متعلق به کسی نیست که اون رو داره بلکه متعلق به کسیه که از اون لذت می بره در جهت تایید صحبتهای شما و تموم شدن صحبت خودم مطلبی رو از زبون چارلز میگم
  چارلز باتینگ میگه: اگه تموم طلاهای دنیا رو ذوب و اونها رو به شمش تبدیل کنیم اندازه اش برابر با یه خونه ۸ اتاقه میشه اگر اون طلاها در اختیار کسی قرار میگرفت که میلیاردها دلار ارزش داشت نمیتونست با اونها دوست،شخصیت،آرامش فکر،وجدان راحت یا جاودانگی رو بخره

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.