حالت شب

چکیده این آموزش

در آمورش راز خوش شانس بودن شما چیست به مباحث همچون: راز خوش‌ شانسی شما در چیست؟، واقعا شانس چیست؟ آیا واقعیت دارد؟، خوش شانس بودن=باور مثبت+فرصت، تأثیر باور مثبت در خوش شانس بودن شما، چند نمونه باور مثبت و درست درباره خوش‌ شانس بودن، استفاده از فرصت‌های فراوان در خوش شانسی،  رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

Lucky 06 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

راز خوش‌ شانسی شما در چیست؟

در راز خوش شانس بودن شما، کلمه‌ای که خیلی وقت‌ها در زندگی به اون برخورد کردیم خوش‌ شانس بودن هستش که ما خیلی وقت‌ها میایم اون رو به یکسری افراد نسبت میدیم و میگیم که یک فرد میتونه خوش‌ شانس باشه و یک نفر میتونه بدشانس باشه؟

اما اینجا برای شروع یک سؤال پیش میاد که آیا خوش‌ شانس بودن به صورتیه که ما بیایم فقط یک نفر رو خوش‌ شانس بدونیم و یک نفر رو بدشانس بدونیم؟

توضیحات استاد رضایی درباره آموزش راز خوش شانس بودن شما چیست رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید 

Lucky 01 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

اینکه ما بیایم به این دیدی به خوش‌ شانسی نگاه کنیم که یکسری افراد خوش‌ شانس هستن و یکسری از افراد خوش‌ شانس نیستن یک دید کاملاً اشتباس که داخل این آموزش میخوایم این موضوع رو باهم بررسی کنیم.

واقعا شانس چیست؟ آیا واقعیت دارد؟

اگه بخوایم خیلی ساده یک درک از خوش شانس بودن داشته باشیم و بگیم شانس چیه میتونیم به این صورت شانس رو تعریف کنیم که اگه ما در زندگی خوش‌ شانس بودن خودمون رو باور کنیم و از فرصت‌های که به واسطه این باور به وجود میاد ما یک فرد خوش‌ شانس هستیم.

Lucky 10 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

و وقتی ما با باور مثبت خوش شانس بودن خودمونو رو همواره به یاد داشته باشیم به واقعیت زندگی ما تبدیل میشه و ما همواره فردی خوش شانس به حساب میایم.

خوش شانس بودن=باور مثبت+فرصت:

پس در واقع خوش شانس بودن یک فرمول داره که اون فرمول تشکیل شده از باورهای مثبت که ما داریم و فرصت‌های که ما ازشون استفاده می‌کنیم اگه این دو مورد رو رعایت کنیم اونوقت میتونیم در زندگی خوش‌ شانس بودن رو تجربه کنیم.

تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت
دریافت آموزش

Lucky 02 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

تأثیر باور مثبت در خوش شانس بودن شما:

در آموزش‌های که در مورد باور، تأثیر قدرت باور مثبت، چگونگی ایجاد باور مثبت نسبت به خود، باور مثبت تنها راه رسیدن به خواسته ها،  تلاش با باورهای مثبت رو در بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت آماده کردیم.

تاثیر قدرت باور مثبت در موفقیت شما
دریافت آموزش

درباره باور مثبت و ساختار باور صحبت کردیم که میتونید برای درک بهتر از این آموزش‌ها استفاده کنید اما اینجا میخوایم درباره تأثیر باور مثبت در خوش‌ شانس بودن شما باهم صحبت می‌کنیم.

باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها
دریافت آموزش

Lucky 03 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟


این دنیا یک دنیایه که قانون‌های ثابتی رو داره که بر اساس اون قانون‌ها میاد واقعیت‌ ها زندگی مارو تشکیل میده که خیلی از ماها با این قانون‌مند بودن دنیا کاملاً آشنا هستیم اما اینکه ما چه باوری در مورد خوش‌ شانسی داریم باعث میشه که اون واقعیت‌ها رو در زندگیمون تجربه کنیم.

پذیرش واقعیت های زندگی شما
دریافت آموزش

خوش‌ شانس بودن و باورهایی که ما درباره خوش‌ شانس بودن داریم در تموم جنبه‌های زندگی ما میتونه وجود داشته باشه مثلاً من در بحث کاری این باور رو داریم که من آدم بدشانسی هستم یا به قول معروف دست به طلا بزنم خا ک میشه،Lucky 04 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

خب کسی که همین باور رو در زندگیش داره واقعیت‌های برابر با همین باورها در زندگیش تجربه خواهد کرد حالا شما همین باور رو درباره خوش‌ شانس بودن خودتون در تموم جنبه‌های زندگیتون بررسی کنید.

تمرین: باورهای اشتباهی که درباره خوش‌ شانسی در تموم جنبه‌های زندگیتون دارید پیدا کنید
برای باورهای اشتباهی که دارید باورهای درستی رو پیدا کنید و جایگزین باورهای قدیمی کنید.

چند نمونه باور مثبت و درست درباره خوش‌ شانس بودن:

من انسان خوش‌ شانس و همواره خوش شانسی همراه منه.
همیشه برای هر کاری که اقدام کنم بهترین مسیرها برای من باز میشه.
همواره انسان‌های عالی در سر راه من قرار خواهند گرفت.
دست به هر چیزی بزنم تبدیل به طلا میشه.

Lucky 05 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

من و هر کسی دیگه وقتی این موضوع رو قبول کنه که در زندگیش میتونه یک فرد خوش‌ شانس باشه و با ساختن این باورها کم‌کم خوش‌ شانس بودن خودش رو تقویت کنه باعث میشه که در زندگیش کم‌کم احساس کنه که خوش‌ شانسی به سراغش میاد و خودش رو یک فرد خوش‌ شانس خواهد دونست.

استفاده از فرصت‌های فراوان در خوش شانسی:

داشتن باور مثبت درباره خوش‌ شانسی قدم اولیه که ما بایستی در مسیر خوش‌ شانسی قرار بگیریم قدم بعدی که ما بایستی اون رو برداریم اینه که از فرصت‌های به وجود اومده در زندگیمون نهایت استفاده رو ببریم و بتونیم از اونا در زندگیمون استفاده کنیم.

Lucky 09 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

اینکه ما باور کنیم آدم خوش‌ شانسی هستیم باعث میشه یکسری فرصت‌ها در زندگی ما به وجود بیاد اما در مرحله بعدی ما بایستی بیایم از این فرصت‌ها استفاده کنیم تا نتیجه اون فرصت‌ها و خوش‌ شانس بودن رو در زندگیمون تجریه کنیم

و اگه ما از فرصت‌ها استفاده نکنیم کم کم فرصت‌ها در زندگیمون کم میشه اما هر چقدر از این فرصت‌ها استفاده کنیم باعث میشه بیشتر باور کنیم که شانس در زندگیمون به وجود میاد و میشه یک مهر تائید روی باورهای جدیدی که درباره ی خوش‌ شانس بودن ساختیم.

Lucky 07 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

در آمورش راز خوش شانس بودن شما چیست به مباحث همچون: راز خوش‌ شانسی شما در چیست؟، واقعا شانس چیست؟ آیا واقعیت دارد؟، خوش شانس بودن =باور مثبت+فرصت، تأثیر باور مثبت در خوش شانس بودن شما، چند نمونه باور مثبت و درست درباره خوش‌ شانس بودن، استفاده از فرصت‌های فراوان در خوش شانسی،  رو باهم بررسی کردیم.

درک کردن هر چیزی در زندگی باعث میشه که ما برخورد درستی در زندگیمون با اون موضوع داشته باشیم اگه تا الان در زندگیت خودت رو یک فرد خوش‌ شانس ندونستی هیچ مسئله ی نداره،

Lucky 08 - راز خوش شانس شدن شما چیست؟

اما از این لحظه به بعد با درک‌هایی که از این آموزش پیدا کردی رو موضوع خوش‌ شانس بودن خودت کار کن و باور کن که توهم میتونه در زندگیت به بهترین‌ها برسی به شرطی که برای بهترین شدن در زندگیت تلاش کنی و به سمت بهترین شدن حرکت کنی.

امیدوارم که درک بهتری نسبت به این موضوع در زندگی پیدا کرده باشید و بتونید بهتر از هر زمانی خودتون رو در زندگی یک فرد خوش‌ شانس بدونید تا در ادامه مسیر بهترین فرصت‌ها و موقعیت‌ها رو تجربه کنید
به خدا میسپارمتون
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.