چکیده این آموزش

در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحث زیر می پردازیم:

 • تأثیر عجول بودن در زندگی شما
 • اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز
 • دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست
 • سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش
 • چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی
hurry 08 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

عجله کردن در زندگی

عجله کردن شاید یکی از موضوعاتی که در زندگی ما اون رو به درستی یاد نگرفتیم و کسی هم اون رو برامون توضیح نداده اینه که ما بایستی عجله نکنیم و مسیر و زندگیمون رو با صبر و تلاش ادامه بدیم  و از عجله کردم تا حد امکان پرهیز کنیم،

توضیحات استاد رضایی درباره ی آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن رو از طریق پلیر زیر میتونید بشنوید و لذت ببرید:

که درباره این دوتا موضوع در قسمت آموزش‌ رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت آموزش صبر کلید حل مسائل شما و آموزش تلاش با باورهای مثبت رو کامل باهم بررسی کردیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

این مورد در خیلی مواقع به وجود میاد که ما چون عجول هستیم دوست داریم خیلی سریع  و با عجله به اون نتیجه‌ای که میخوایم برسیم،

hurry 09 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

اما در واقع چون روی این دنیا تکامل حاکمه و ما بایستی تکاملمون رو طی کنیم تا بتونیم به اون چیزی که میخوایم برسیم و برای طی کردن تکامل ما نبایستی عجله کنیم،

و عجول باشیم که در مورد قانون تکامل در قسمت محصولات یک محصول آماده کردیم که برای درک بهتر میتونید از اون دوره استفاده کنید.

برای دیدن و تهیه محصول قانون تکامل کلیک نمایید…

چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟

خیلی وقت‌ها چون یکسری از مسئله‌های ما ربط به پول و مادیات داره دوست داریم هر چه سریع‌تر اون مسائل رو حل کنیم و شتاب‌زده و عجول هستیم،

و خیلی وقت‌ها چون دوست داریم خیلی سریع به نتایج بزرگ برسیم عجله می‌کنیم، اما نکته مهم اینه که برای گرفتن نتایج و پاداش داخل زندگیمون،

ما بایستی یک سری تلاش هارو پشت سر هم انجام بدیم و مدت زمان مشخصی بگذره تا ما به اون نتیجه برسیم و این به معنی نیست که بایستی مدت زمان زیادی بگذره، بلکه وقتی مسیر رو درست طی کنیم خیلی سریع‌تر به اون چیزی که میخوایم می‌رسیم.

hurry 07 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

تأثیر عجول بودن در زندگی شما:

هرجنبه در زندگی ما انسان‌ها یکسری موارد رو به همراه داره حالا بسته به جنبه زندگی میتونه مثبت یا منفی باشه و عجله کردن در گرفتن نتایج یک جنبه منفی به همراه دارد، پس یکسری تأثیرات هم به همراه دارد که باعث میشه ما نتونیم بهتر از هر زمانی پیش بریم.

اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز:

وقتی ما با عجله داریم پیش میریم داخل زندگی و مسیرمون حتماً به دلیل اون عجله و شتابی که داریم نمیتونیم با تمرکز اون کار رو پیش ببریم و نداشتن تمرکز در زندگی،

باعث میشه که نتیجه‌های زندگی ما همش به عقب بیوفته، پس در واقع وقتی ما عجول باشیم تمرکز نداریم و همین موضوع باعث میشه که نتیجه ما همش به عقب بیفته، و اونوقت تازه گله و شکایت ما شروع میشه که چرا ما نمیتونیم نتیجه بگیریم؟

hurry 06 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

و این در حالیه که وقتی تمرکز رو بزاریم روی مسیرمون از همون شروع مسیر نتایج خودش رو به ما نشون میده و همه چیز آروم آروم هم‌زمان با رشد ما،

شروع به رشد کردن میکنه و باعث میشه که ماهم به خواستمون برسیم پس آگه در زندگیتون فرد عجولی هستید در زندگی تمرکزی هم نخواهید داشت.

برای راه‌حل و درک بهتر این مبحث میتونید آموزش تمرکز شاه کلید موفقیت رو از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید تا بتونید با تمرکز زندگی رو ادامه بدید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تمرکز شاه کلید موفقیت

دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست

وقتی ما در زندگی عجول باشیم چون انتظار نتیجه‌های بزرگی رو در اول مسیر داریم و به دلیل عدم تمرکز و نگرفتن نتیجه ما به هیچ چیزی نمی‌رسیم. باعث میشه که در زندگی تنبل بشیم و کارها و قسمت‌های دیگه زندگیمون رو بیخیال بشیم.

hurry 05 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

و انجام اونارو به تأخیر بندازیم چون ما نتیجه‌ای نگرفتیم انجام دادن بقیه کارهارو بی فایده میدونیم و همین باعث میشه که تنبل بشیم،

و در زندگی تأخیر رو یاد بگیریم برای بهبود این موضوع میتونید آموزش رایگان تأخیر و اهمال‌کاری رو دریافت کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تاخیر و اهمال کاری

سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش:

توی آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم درباره نتیجه صحبت کردیم که حتماً پیشنهاد می‌کنم اون آموزش رو گوش کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۱

اما وقتی در زندگی عجله کنیم همین عجله باعث میشه که نتیجه‌های کوچیک زندگیمون رو نبینیم و همین ندیدن باعث میشه که در زندگی دلسرد بشیم، و کلاً از ادامه دادن و نتیجه گرفتن بیخیال بشیم.

hurry 04 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

پس خیلی راحت میشه درک کرد که اگه در زندگی نتیجه‌ای نمی‌گیریم یکی از عوامل نگرفتن نتیجه همین عجول بودنه،

پس برای گرفتن نتیجه داخل زندگیمون بایستی صبر رو به جای عجله جایگزین کنیم و صبری رو داشته باشیم که به همراه خودش عمل‌گرا بود و تلاش رو به همراه داشته باشه.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
صبر کلید حل مسائل شما
چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی:

وقتی عجول باشیم همش درگیر یک حالت اضطراب و استرسی میشیم که در اثر عدم نتیجه گرفتن در ما به وجود میاد و همین اضطراب،

و استرسی ناشی از نتیجه نگرفتن باعث میشه که ما نتونیم از زندگیمون لذت ببریم و نتونیم آرامش رو در زندگیمون تجربه کنیم.

وقتی شما در یک مسیر قرار می‌گیرید و میخواید به‌واسطه اون مسیر به یک خواسته برسید یکی از موضوعاتی که همیشه بایستی اون رو همراه خودمون داشته باشیم،

لذت بردن از مسیر زندگیمونه و بتونیم لحظه‌به‌لحظه از رشد کردن و پیشرفتمون لذت ببریم و بابت داشته‌های زندگیمون شکر گذار باشیم.

hurry 03 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

اما وقتی که ما عجول باشیم نمیتونیم این احساس رو تجربه کنیم چون همیشه داریم دستو پا می‌زنیم و میخوایم سریع‌تر به اون خواسته برسیم،

و مهم‌ترین نکته و اصل زندگی در این بین فراموش میشه و اون اینه که زندگی داخل یک مسیر قرار داره زندگی در یک جای مشخص قرار نداره،

همیشه برای زندگی کردن بایستی داخل این مسیر زندگی بمونیم و تلاش کنیم اما عجول بودن باعث میشه این درک که زندگی یک مسیره از بین بره،

و ما همیشه بخوایم به یک مقصد و هدف خاص برسیم پس بهترین گزینه در زندگی اینه که یاد بگیریم در زندگی از مسیرمون لذت ببریم،

و با یک آرامش رونی این مسیر رو طی کنیم که در آکادمی مجازی باور مثبت ما تموم تلاشمون رو کردیم که یک مسیر زیبا، و یک درون ارزشمند رو در قالب آموزش به تصویر بکشیم وبتونیم از اونا لذت ببریم.

hurry 02 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

که برای درک و نتیجه و اقدامات لازم میتونید محصول ارزشمند چگونه از مسیر موفقیت لذت ببریم رو از بخش محصولات سایت اکادمی مجازی باور مثبت تهیه کنید، و به طور عملی با این مبحث و اقدامات و تمرینات لازم حرکت کنید.

برای دیدن و تهیه محصول چگونه از مسیر موفقیت لذت ببریم کلیک نمایید…

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

امیدوارم داخل این آموزش درک بهتری رو از موضوع عجول بودن پیدا کرده باشیم و بدونیم که عجول بودن چه تأثیراتی برای ما به همراه داره،

اما نکته‌ای که میخوام بگم اینه که هر تأثیر منفی رو که گفتیم داخل این آموزش یک آموزش رو زیر اون مبحث معرفی کردیم که در واقع میشه راه درمان اون مورد، و با درک اون موضوع ما میتونیم برخورد بهتری با عجول بودن و تأثیرات عجول بودن داشته باشیم.

hurry 01 - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.

صبر کنیم تلاش کنیم لذت ببریم زندگی کنیم
نتایج خودشون به وجود میان نیازی به عجله نیست. مارو با دیدگاههای ارزشمندتون همراهی کنید
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن - در آموزش آثار و راههای مقابله با عجله کردن و عجول بودن به مباحثی همچون: عجله کردن در زندگی، چرا شما در زندگیتون عجله می کنید؟، تأثیر عجول بودن در زندگی شما، اولین تأثیر عجله کردن نداشتن تمرکز، دومین تأثیر  عجله کردن تأخیر در کارهاست، سومین تأثیر عجله کردن نگرفتن  نتیجه هستش، چهارمین تأثیر عجله کردن لذت نبردن از مسیر و زندگی، رو باهم بررسی کردیم.
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  بحث جالبی رو مطرح و به نکات مفیدی اشاره کردین
  عجول بودن رو میشه از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داد چند مثال مختلف عرض میکنم
  به عنوان مثال:یکی از دلایلی که میتونه به صورت ناخودآگاه در عجول بودن مردم تاثیر گذار بوده باشه سرعت روز افزون پیشرفت علم و دانشه،ما هر روز شاهد یه پیشرفت جدید هستیم اون هم در زمینه های مختلف-همین گوشی همراه که همهء افراد استفاده
  می کنن با سرعت چشمگیری در حال پیشرفته و هر روز یه مدل بهترو بالاتر ارائه میشه
  همین سرعت و پیشرفت بالای تکنولوژی سطح توقعات مردم رو بالا برده مثال دیگه:بعضی از افراد هستن که در رفتار و برخوردشون عجول هستن وقتی با بقیه صحبت میکنن تند تند حرف میزنن و وقتی که سوالی می پرسن توقع دارن بدون تامل و بلافاصله جواب بگیرن
  در حدیث داریم که عجول بودن باعث از بین رفتن وقار آدم مومن میشه
  مثال دیگه: یه دسته دیگه آدمهای جاه طلبی هستن که میخوان یه شبه ره صد ساله رو طی کنن و حاضرن به هر قیمتی فقط به خواسته شون برسن و مسائل اخلاقی براشون ملاک نیست
  و هزاران مورد دیگه که با کمی دقت در محیط پیرامون و اطرافمون ممکنه نمونه هایی از این طور افراد عجول رو ببینیم
  ما برای رسیدن به اهداف و خواسته هامون بنا به بزرگی و اهمیت اون هدف و خواسته باید صبر کافی و متناسب با هدفمون داشته باشیم و به قول معروف پله های ترقی رو یکی یکی طی کنیم
  نقطه مقابل عجول بودن میتونه صبر بیش از حد باشه که این هم درست نیست و این مسئله هم مصداق های
  خودش رو داره که به یه نمونه اشاره میکنم
  به عنوان مثال: در روابطمون با آدمها، اگه آدم عجولی باشیم باید این رو بدونیم که ما نمیتونیم در مدت زمان کوتاه با آدمهای دیگه رابطهء صمیمانه برقرار کنیم و باید فرصت شناخت به همدیگه بدیم تا به مرور زمان این صمیمیت ایجاد بشه اگه در این زمینه عجله به خرج بدیم حتی فرصت یه دوستی ساده رو هم از دست می دیم.
  حالا نقطه مقابلش : ممکنه ما از شخصی
  (دوست،اعضای خانواده،یا هر شخص دیگه ای)به هر دلیل و علتی ناراحت بشیم و بنا به مصلحت فرصت (فکر کردن و جبران اشتباه به اون شخص بدیم یا فرصت اصلاح خودش و …)
  اگه این مدت زمان بیش از حد طولانی بشه به نتیجهء دلخواهمون نمی رسیم بلکه نتیجهء عکس می گیریم و باعث سردی و فاصله بین ما میشه و ممکنه دیگه اون دیدگاه و احساس قبل رو نداشته باشیم
  بنابراین همون طور که عجول بودن میتونه ما رو در رسیدن به خواسته هامون عقب بندازه و باعث بشه از مسیر و زندگیمون لذت نبریم به همون میزان صبوری بیش از حد میتونه عواقب خودش رو داشته باشه پس خوبه که ما در هر امری متناسب با اون مسئله صبر لازم رو داشته باشیم و از جادهء اعتدال خارج نشیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.