حالت شب
حالت شب

چکیده این آموزش

در آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم قسمت چهارم به مباحثی همچون: چگونه به نتایج دلخواه برسیم؟، انتظار منطقی عاملی ناشناخته در گرفتن نتایج، پیشرفت شما بایستی منطقی باشد، زمان ایده آل برای رسیدن به خواسته، تلاش های درست در راستای خواسته های شما، مهمترین ابزار برای رسیدن به نتایج درخشان، نتایج هم سو شدن با قوانین جهان هستی، تاثیر شگفت انگیز اعتماد به نفس در تعیین نتایج، اما در زندگی تا کجا باید پیش رفت؟، توی اینکه تا کجا پیش بریم همیشه دو انتخاب داریم ۱)کمتر بدانیم و به کم قانع بشیم ۲)تموم تلاشمونو بکنیم که به هرچیزی که میخوایم برسیم، کامل باهم بررسیشون میکنیم و در نهایت جمع بندی بسیار مهم و تاثیر گذاری رو باهم خواهیم داشت پس با ما همراه باشید در آموزش چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم.

توضیحات استاد رضایی در مورد فایل آموزش سریالی چگونه نتایج دلخواهمون برسیم رو میتونید ازطریق پلیر زیر بشنوید:

درحال بارگذاری...
how to reach your desired results 30 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

چگونه به نتایج دلخواه برسیم؟

در قسمت چهارم و پایانی این سریال آموزشی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟  در مورد تلاش‌های مورد نیاز در راستای رسیدن به نتایج صحبت کنیم و تلاش‌های خودمونو بررسی کنیم که آیا این تلاش‌های ما مثمر ثمر واقع میشن یا نه، آیا تلاش‌های ما در راستای خواسته هامونه؟ درین جلسه این مبحث رو کامل باز میکنیم.

چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۱
دریافت آموزش

اگر قسمت‌های قبلی رو نخوندین یا گوش ندادین حتماً برین از اول شروع کنین چون این آموزش های سریالی مثل زنجیر به هم دیگه وصل هستن و بایستی ترتیب شون رو رعایت کنین،

how to reach your desired results 31 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

اما در قسمت‌های قبلی اومدیم در مورد جنبه های مختلف نتایج صحبت کردیم و اینکه چطور نتایج جدید رو به وجود بیاریم و در این قسمت، این موضوع رو باهم دیگه به پایان میرسونیم و تمام دیدگاهی که برای گرفتن نتایج نیاز دارین رو به شما میدیم تنها چیزی که میمونه اینه که آیا شما میخواین در زندگی نتایج رو به وجود بیارید یا نه؟

چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۲
دریافت آموزش

انتظار منطقی عاملی ناشناخته در گرفتن نتایج:

اما بهترِ یک‌چیز رو همیشه بدونیم که ما بایستی برای گرفتن نتایج یک انتظار منطقی رو داشته باشیم اما این جمله یعنی چی؟ منظور از اینکه یک انتظار منطقی داشته باشیم چیه؟

شاید این دسته سؤالات داخل ذهنتون شروع کنه به شکل‌گیری کردن اگر در زندگی و در کسب‌وکاری که میخوایم موفق شیم هنوز نتایج بزرگی رو نگرفتیم بایستی این رو بدونیم که انتظارات ما از نتایج بایستی درست باشه در مورد تخیل کردن صحبت کردم درسته بایستی نتایج رو در ذهنمون بیاریم اما از شروعمون بایستی نباید انتظارات عجیب و غریبی داشته باشیم.

خودمونو در جهت مسیر، هم مسیر نشون بدیم با جریان رودخونه هم راستا بشیم و خودمون رو در جریان حوادث انعطاف پذیر بدونیم و واکنش نشون ندیم به صخره ها و سنگایی که در طول مسیر بهشون بر خورد میکنیم.

چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳
دریافت آموزش

پیشرفت شما بایستی منطقی باشد:

بر اساس تلاش‌های که در جنبه های مادی و معنوی می‌کنیم انتظار به وجود آمدن نتایج رو داشته باشیم هرچقدر تلاش‌های و بهایی که ما میدیم بیشتر باشه و مدت زمان بیشتری رو طی کرده باشه نتایج بزرگ‌تری به وجود خواهد آمد،

برای مثال اگه شخصی مدت یک‌ساله که در حیطه آموزش فعالیت میکنه نتایج متفاوتی رو میگیره از کسی که یک‌ماهه شروع کرده اما این دلیل بر این نیست که هرچقدر برای بقیه طول کشیده برای ما همون قدر طول بکشه،

how to reach your desired results 32 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

امکان داره برای یک فرد ۴سال طول بکشه امکان داره برای یک فرد ۱ سال طول بکشه و این برگشت میکنه به تلاش‌های در ست و باورهای درستی که در طول این مدت ایجاد می‌کنیم که برای درک بهتر باور پیشنهاد می‌کنم آموزش باور رو در قسمت آموزش‌های رایگان گوش کنید تا تلاش‌های شما با باورهای درستی باشه اونوقته که شما به‌جای پیاده طی کردن مسیر برای گرفتن نتایج میتونید با ماشین اون مسیر رو برید.

باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها
دریافت آموزش

زمان ایده ال برای رسیدن به خواسته:

علاوه بر اینکه پیشرفت ما بایستی منطقی باشد باید این رو هم بدونیم که در اون مدت‌زمانی که برامون منطقیِ بایستی پیشرفتمون خیلی کم نباشِ بلکه بایستی قابل‌ملاحظه باشه چطور؟
خیلی وقت‌ها ما میگیم منطقی باشه شاید این طرز فکر در ذهن ما شکل بگیره که یه مقدار خیلی کم اما هرکسی بایستی بدونه که برای مثال مدت زمان ۶ ماه برای گرفتن یک نتیجه خوب و مثبت یک مدت زمان منطقیِ و اگر ۶ ماه گذشته و هنوز پیشرفت آن‌چنانی نداشتی بهترِ که تلاش و عملکرد تو آنالیز کنی پس علاوه بر منطقی بودن پیشرفتمون این رو هم یادمون باشه که بایستی چشم‌گیر هم باشد.

برای درک بهتر این مبحث میتونید آموزش بررسی مدیریت زمان رو از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید:

بررسی مدیریت زمان
دریافت آموزش

تلاش‌های درست در راستای خواسته های شما:

اگر در زندگی تلاش‌های درستی داشته باشیم نتایج درستی رو می‌گیریم و اگر در زندگی تلاش‌های اشتباهی رو داشته باشیم نتایج اشتباهی رو خواهیم گرفت و بایستی این رو بدونیم که دنیا برای همه افراد به‌صورت کاملاً ثابت و منظم برخورد می‌کند پس در نتیجه:
هر چه اتفاق می‌افتد برای همه اتفاق می‌افتد:

how to reach your desired results 33 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

اگر افرادی رو در اطرافمون می‌بینیم که همواره پیشرفت کرده‌اند بدونیم که این پیشرفت و موفقیت به دلیل یکسری تلاش‌های درستی بوده که اون افراد انجام داده‌اند که اگر هرکسی اون تلاش‌های لازم رو انجام بده همون نتایج رو به دست خواهد آورد.

پس اگر اتفاق خوبی برای افراد میفتد اگر افراد دیگه همونطوری که اون فرد باور داره و فکر میکنه و تلاش میکنه، فکر کنن تلاش کنن و باور کنن همون اتفاقات خوب برای اون ها هم میفته،

بایستی این رو بدونیم که دنیا همواره ثابته و دارای نظم و قانونه و با این ثبات و نظمش با انسان ها برخورد میکنه و اصلاً بر اساس شانس و تاس انداختن باکسی برخورد نمیکنه و نتایج رو برای کسی به وجود نخواهد آورد.

مهمترین ابزار برای رسیدن به نتایج درخشان:

این رو یک‌بار برای همیشه باِ همدیگه بهترِ که درک کنیم که ما علاوه بر تلاش‌های فیزیکی نیاز خیلی بیشتری به تلاش‌های ذهنی داریم تا جایی که اگه بخوام بهشون نمره بدم از ۱۰ ما بایستی ۹ نمره رو حداقل به تلاش‌های ذهنی بدیم و ۱ نمره رو به تلاش‌های فیزیکی بدیم

اما خیلی وقت‌ها این اشتباه در بین ما پیش میاد که میایم نتایج رو بر اساس تلاش‌های فیزیکی مقایسه می‌کنیم که با یک بررسی ساده از زندگی افراد موفق میتونیم این رو درک کنیم که بیشترین تلاش در ذهن این افراد بوده است اینارو گفتم برای اینکه بدونیم اگه در زندگی جاهای تلاش‌های زیادی رو داشتین ولی شاید نتایجی برابر اون تلاش‌ها نکردیم این سؤال رو از خودتون بپرسین چقدر تلاش ذهنی داشتم؟

اگر باز هم به اون صورت تلاش کنید باز هم همون نتایج رو به دست میارین در صورتی که وقتی تلاش ذهنی رو چاشنی این موضوع میکنید می‌بینید که نتایج بزرگ‌تر میشه و هرچقدر در ذهنمون ما باور هامون درست بشه ارزشمندتر بشیم نتایج هم به همون میزان رشد میکنن،

در مورد ارزشمند شدن در  محصول دوره جامع عزت‌نفس و اعتماد به نفس که در حدود ۱۹ ساعت به طور تخصصی به همه مسائل مرتبط به عزت نفس و اعتماد به نفس پرداختیم.

برای دیدن و تهیه محصول دوره جامع عزت نفس و اعتماد به نفس کلیک نمایید…

این محصول هم به صورت پکیج کامل ده جلسه ی، و هم به صورت تک جلسه ی این امکان فراهم شده که شما با خیال راحت تهیه اش کنید و دارای گارانتی ۱۸۰روزه بنا به هر دلیلی از محصول راضی نبودین میتونید وجه پرداختیتونو دریافت کنید و محصول رو عودت بدین.

how to reach your desired results 34 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

نتایج هم سو شدن با قوانین جهان هستی:

حالا که تا اینجا هم کمی درک کردیم که دنیا ما دنیای قانومندیه و اتفاقات برای همگی ثابته اگر ما شروع نکنیم هم سو شدن با این دنیایی که داریم داخلش زندگی می‌کنیم باعث میشه در آینده به چالش‌های برخورد کنیم در نتیجه: غفلت=چالش‌های آینده رو تشدید می‌کند.

اگر این مواردی که تا الان بهت گفتم رو برای گرفتن نتایج در زندگی‌ات رعایت نکنی دقیقاً داری غفلت می‌کنی و اگه حرکت نکنی تلاش نکنی مطمئن باش و من این قول رو همینجا بهت میدم که چالش‌ها و مسئله‌های زیادی در زندگی‌ات کم‌کم به وجود خواهد آمد،

در زندگی دوتا انتخاب داریم اینکه حرکت کنیم به سمت اهدافمون و تلاش کنیم تا نتایج رو کم‌کم در زندگیمون ببینیم یا اینکه غفلت کنیم و هیچ حرکتی نکنیم و همین غفلت ما باعث بشه که درگیر چالش‌ها و مسئله‌ها در زندگی بشیم و اینجا دقیقه تویی که انتخاب می‌کنی پس هر انتخابی کردی مسئولیتش رو هم قبول کن.

برای درک بیشتر این مبحث میتونید آموزش رایگان قدرت حق انتخاب رو از قسمت رایگان سایت اکدمی مجازی باور مثبت دریافت کنید:

قدرت حق انتخاب
دریافت آموزش

تاثیر شگفت انگیز اعتمادبه‌نفس در تعیین نتایج:

حالا که گفتم ما بین دو انتخاب میمونیم افرادی که اعتمادبه‌نفس بالایی دارن همیشه انتخاب‌های رو دارن که درنهایت منجر به بهتر شدنشون در جنبه های زندگی میشه داخل آموزش رایگان اعتمادبه‌نفس در مورد اعتمادبه‌نفس صحبت کردیم کسی که اعتمادبه‌نفس داره میگه من میتونیم به اون هدف و چیزی که میخوام برسم پس برای گرفتن نتایج در زندگی ما نیاز داریم که اعتمادبه‌نفس داشته باشیم.

اعتماد به نفس
دریافت آموزش

حتماً از آموزش رایگان و محصول عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس استفاده کنید چون تفاوت‌های خیلی زیادی وجود داره بین فردی که اعتمادبه‌نفس داره و فردی که اعتمادبه‌نفس نداره و در مورد اعتمادبه‌نفس این رو بگم که میشه اون رو کسب کرد و به دست آورد و بهترین راهی که میشه اعتمادبه‌نفس رو به دست آورد اینه که آموزش ببینیم.

واقعاً برای بالا رفتن ارزش‌های واقعی و نتایج عالی بایستی اعتمادبه‌نفس رو بشناسیم و چون یه مبحث طولانیه در این باره هم آموزش رایگان داریم و هم محصول که میتونین از هردوی این موارد استفاده کنید شخصیتی که من میتونم هارو در زندگی داره و همیشه بر اساس من میتونم ها زندگی میکنه همواره در حال گرفتن نتایج ارزشمندی در زندگی خواهد بود.

how to reach your desired results 37 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

اما در زندگی تا کجا باید پیش رفت؟

هر موقع در زندگی این طرز فکر رو پیدا کردین که دیگه حرکت بسه و تلاش بسه بدونین که شما ثابت نمیمونین بلکه پسرفت میکنین چون دنیایی که ما داریم داخلش زندگی می‌کنیم یه روند رو به جلو رو در پیش داره و کسی که حرکت نکنه ثابت نمیمونه بلکه پسرفت میکنه و همین موضوع باعث میشه که درگیر مسئله‌ها و چالش‌ها بشه که در محصول ارزش تضاد در این مورد خیلی جامع و کامل توضیح دادیم اما اینکه ما باید تا کجا پیش‌بریم؟

برای دیدن و تهیه محصول ارزش تضاد کلیک نمایید…
میگم تا لحظه‌ای که میتونیم و توان داریم بهترین گزینه، اینه که به جلو حرکت کنیم و به سمت اهداف و خواسته هامون بریم و همواره برای بهتر شدن خودمون تلاش کنیم شاید این سؤال پیش بیاد که این‌طوری شاید زندگی یه آدم بی‌معنی بشه؟

اما اگه آموزش‌های رایگان و محصولات آکادمی مجازی باور مثبت رو گوش داده باشین همیشه گفتیم که کاری رو دنبال کنین که بهش علاقه دارین و وقتی کاری رو دنبال می‌کنیم که به اون کار علاقه داریم اونوقته که همیشه از انجام اون کار لذت می‌بریم از تلاش لذت می‌بریم و بهترین تفریح ما میشه انجام دادن و تلاش کردن در کاری که بهش علاقه داریم.
پس همواره در زندگی بایستی به سمت جلو حرکت کنیم تا به هر چیزی که میخوایم برسیم و بتونیم از لحظه‌لحظه زندگیمون لذت ببریم.

توی اینکه تا کجا پیش‌بریم ما همیشه دوتا انتخاب داریم:

برای کجا بدونیم تا کجا میتونیم پیش بریم به یه دو راهی میرسیم که این دو راهی رو باهم بررسی میکنیم و شما میتونی در نهایت یک گزینه رو انتخاب کنید و ادامه بدین:

۱)کمتر بدانیم و به کم قانع بشیم:

اگر در زندگی هیچ حرکتی نمی‌کنی پس بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌ات اینه که بشینی و حسرت داشته‌های بقیه رو بخوری چون تو هیچ حرکتی نمی‌کنی و بشین به هر چیزی که داری کم و زیاد قانع باش و با هر چیزی که داری زندگی کن، این میشه اولین انتخابی که شاید ما در زندگی خیلی وقت‌ها درگیرشیم.

به نظرم یکی از بدترین انتخابی که هرکسی میتونه در زندگیش داشته باشه همین انتخاب اولیه که واقعاً باعث میشه در زندگی پسرفت کنیم و همواره در چالش‌ها و مسئله‌ها در حال زندگی کردن باشیم اما ما یک انتخاب دیگه هم داریم که در ادامه اونو بررسی میکنیم.

۲)تموم تلاشمونو بکنیم که به هر چیزی که میخوایم برسیم:

اگر می‌خواهی جز این دسته باشی این آموزش به دردت میخوره اصلاً تموم آموزش ها و محصولاتی که ما داریم برای این دسته افرادِ و اصلاً کاری با افرادی که گزینه اول رو انتخاب کردن نداریم،

چون ما هیچ‌وقت نمی‌توانیم زندگی کسی رو به زور تغییر بدیم اما به کسی که میخواد تغییر کنه و به نتایج برسه میشه مسیر رو نشون داد و به نظرم قشنگ‌ترین نوع زندگی انتخاب دومه چون من به‌شخصه در هر دو انتخاب زندگی کردم و زمانی حس کردن زنده‌ام که انتخاب کردم تموم تلاشم رو بکنم و به هر چیزی که میخوام برسم اگه الان توی دسته اول قرار داری اصلاً هیچ مسئله‌ای نداره همه‌چیز برمی گرده به انتخاب و خواسته‌ای که از این لحظه به بعد داری و وقتی ما شروع می‌کنیم.

شرایط و موقعیت‌های جدیدی رو در زندگی می‌بینیم که در گذشته اونارو اصلاً نمی‌دیدم و تنها دلیلش اینه که ما انتخاب و مسیر زندگیمون رو عوض می‌کنیم،

پس‌ازاین لحظه به بعد ما هرروز تلاش می‌کنیم و نتایج رو به خدا می‌سپاریم همین نگاه و همین باور در زندگی من باعث شده که خیلی از نتایج الان زندگی‌ام به وجود بیاداین رو بدونیم که ما خالق زندگیمون هستیم که در آینده‌ای نزدیک در این مورد آموزش ها و محصولاتی رو آماده‌سازی می‌کنیم.

how to reach your desired results 36 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۴

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

در آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم قسمت چهارم به مباحثی همچون: چگونه به نتایج دلخواه برسیم؟، انتظار منطقی عاملی ناشناخته در گرفتن نتایج، پیشرفت شما بایستی منطقی باشد، زمان ایده آل برای رسیدن به خواسته، تلاش های درست در راستای خواسته های شما، مهمترین ابزار برای رسیدن به نتایج درخشان، نتایج هم سو شدن با قوانین جهان هستی، تاثیر شگفت انگیز اعتماد به نفس در تعیین نتایج، اما در زندگی تا کجا باید پیش رفت؟، توی اینکه تا کجا پیش بریم همیشه دو انتخاب داریم ۱)کمتر بدانیم و به کم قانع بشیم ۲)تموم تلاشمونو بکنیم که به هرچیزی که میخوایم برسیم، به طور کامل پرداختیم و شما دوست عزیز کاری که باید انجام بدی اینه که در مورد این مباحث با خودت صحبت کنی و با این مباحث آشنا بشی و باور پذیر بشه برات و با تلاش‌های هدفمند به سمت خواستت حرکت کن.

حالا که به آخر این آموزش رسیدیم خوشحالم و احساس خیلی خوبی رو در مورد این آموزش دارم چون اون مسئله و چالش ذهنی که شاید مدتی خودم درگیرش بودم رو حل کردم و داخل این آموزش با شما در میون گذاشتم دوست دارم این رو بهتون بگم که ما فقط یک‌بار فرصت زندگی رو داریم.

پس واقعاً ارزش شو داره که تلاش کنیم تا به هدفی که داریم برسیم
تلاش کنیم تا یک زندگی زیباتر رو بسازیم
تلاش کنیم تا دنیارو جای بهتری کنیم برای زندگی

ما در اصل انسانیم و خیلی با ارزشیم اما یه وقتایی ارزشمون رو فراموش کردیم پس بایستی دوباره تلاش کنیم تا به ارزش اصلیمون برگردیم و به اونجایی برسیم که درک کنیم چرا ما اشرف مخلوقات شدیم

گرفتن نتیجه در زندگی همیشه لذت‌بخش ترین قسمت هر تلاشیه هر آموزشی که ما آماده می‌کنیم وقتی تموم میشه نتیجه تلاشمون رو می‌گیریم و اونوقت میشنیم از گوش دادن اون آموزش لذت می‌بریم و بعد هم از دیدن نتایج شما لذت می‌بریم
و همواره تموم تلاشمون رو می‌کنیم که برابر ارزشتون براتون ارزش ایجاد کنیم کار من و تیم باور مثبت تلاش کردنه نتایج دیگه خودش به وجود میاد
امیدوارم باز هم تونسته باشیم که در زندگی شما تأثیر مثبتی رو داشته باشیم
این رو همیشه گفتیم بازم تکرار میکنیم که:
دوستتون داریم
در پناه حق

یا حق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.