چکیده این آموزش

در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:

  • معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
  • قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
  • قدرت شگفت انگیز تصور آینده
  • پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
  • پرداخت هزینه مالی
  • ررسی نتایج به طور مداوم
how to reach your desired results 01 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

چگونه نتایجی که میخوایم رو بدست بیاریم؟

در دو قسمت قبلی آموزش نتایج اومدیم در مورد نتایج و گرفتن نتایج جدید صحبت کردیم و در این قسمت و قسمت بعدی هم میخوایم این موضوع رو گسترش بدیم که همواره درک بهتری از این موضوعات پیدا کنیم هرکسی در زندگیش بتونه تلاش هارو به نتایج دلخواه تبدیل کنه برنده بازی زندگی خواهد بود که سعی می‌کنیم داخل اینقسمت این موضوع رو باهم بررسی کنیم.

توضیحات استاد رضایی درباره آموزش سریالی چگونه نتایج دلخواهمون رو بدست بیاریم رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

گرفتن نتایج = پرداخت بها

یکی از اصول معامله‌گری اینه که ما بایستی در عوض پرداخت یک هزینه اون معامله رو انجام بدیم و هر موقع ما بهایی رو پرداخت کنیم نتیجه می‌گیریم هرزمانی که بها رو بدیم نتیجه و هدف رو در زندگی به دست میاریم.

افراد زیادی رو دیدم که حاضر نیستن هیچ بهایی رو بدن و همش منتظر گرفتن نتایج در زندگیشون هستن و این در حالیه که در عمل واقعاً این موضوع نمیشه.

چون تا زمانی که اون انرژی که هست رو نزاریم و پرداختش نکنیم بازخورد انرژی رو به‌صورت نتیجه دریافت نمی‌کنیم.

how to reach your desired results 06 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

انواع بها

هیچ‌وقت از دادن بها در زندگیتون نترسین چون اصلاً پرداخت بها نمیتونه بد باشه اتفاقاً اگه نگاه درستی به بها دادن داشته باشیم با لذت زیادی این کار رو انجام میدیم.

اگه ما درک کنیم این بهایی که میدیم قراره نتیجه مارو به وجود بیاره و همین رو درک کنیم اونوقت با نگاه بهتری این بها رو پرداخت می‌کنیم

که در دو جنبه ما بایستی آماده پرداخت بها باشیم که در جنبه مادی و معنوی میشه اون رو پرداخت. ما در زندگی مادی تا بهای چیزی رو نپردازیم اونو بدست نمیاریم،

پس یادتون باشه برای بدست آوردن هر خواسته ی باید بهای اونو بپردازین از پرداختن زمان و پول گرفته تا …

how to reach your desired results 05 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

۱)بها مادی

هیچ‌وقت در زندگی از دادن پول برای گرفتن نتایجتون نترسین و بدونین هر مقدار پولی که پرداخت میکنین سرمایه‌گذاری برای آیندس که به واسطه اون سرمایه‌گذاری شما رشد میکنین.

و هرچقدر شما رشد کنین نتایج شما هم رشد خواهد کرد اما اگه بخوام به شما یک پیشنهاد بدم بایستی بگم که بهترین کار اینه که هر ماه مقداری از درامدتون رو سرمایه کنید.

برای یادگیری‌های جدید حالا میتونه در حیطه تخصصی باشه یاد رشد دادن درون و باور و همین موضوع که ما براش وقت می‌زاریم.

باعث میشه در آینده نتایج ما بهتر و بهتر بشه چیزی که خود من در زندگی تجربه کردم و هر نتیجه‌ای که گرفتم به دلیل پرداخت کردن بهایی بود که پرداخت کردم.

ما میخوایم وسایل خونمون رو تغییر بدیم کاری که میکنیم اینه که به یک مغازه لوازم خونگی مراجعه میکنیم و تموم وسایل پخت و پز و سرمایشی و گرمایشی رو بهاشو پرداخت میکنیم،

در وهله بعدی میایم به نمایشگاه مبل و فرش میریم و درین قسمتم مبل جدید و فرشای جدید رو برای خونمون خریداری میکنیم و همین پرداخت بها باعث میشه که،

ما لذت بیشتری در زندگیمون حس کنیم چون هرجایی که بو میکشیم بوی تازگی و تو بودن هستش در زندگیمون و در ذهنمونم دقیقا این مسئله صدق میکنه،

وقتی ذهنتون رو نو میکنید و افکار پوسیده و باورهای پوسیدتونو کنار میزارین و روی ذهنتون سرمایه گذاری میکنید و آموزش و محصولات جدید خریداری میکنید،

این بوی نو بودن افکار و باورای درست در زندگیتون جولان میده و همواره شما رو به سمت حال خوب هدایت میکنه و چند صد برابر اون پولی که پرداختین رو وارد زندگیتون میکنه.

how to reach your desired results 04 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

۲)بها معنوی

علاوه بر بهایی که ما در قسمت مادی میدیم شاید قسمت مهم‌تر پرداخت بها، بهای معنوی باشه و ما بیایم زمانمون، باورمون، درونمون و … رو برای گرفتن نتایج بزاریم و برای رسیدن به اون نتیجه تلاش کنیم

ما در طول روز برای استفاده کردن از توانایی و تخصصمون برای گرفتن نتایج بایستی زمان رو ایجاد کنیم و زمان‌های رو خالی کنیم تا به اون نتیجه برسیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
زندگی زیباتر ساختنیست

پس برنامه‌ریزی کردن و مدیریت زمان داشتن مهم‌ترین قسمتیه که با کمک اون ما میتونیم به نتایج دلخواهمون برسیم.

در قسمت آموزش‌های رایگان در مورد این موضوعات آموزش‌های رو آماده‌سازی کردیم که میتونید اون آموزش هارو دنبال کنید.

how to reach your desired results 03 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

آنالیز نتایج

یکی از بهترین کارهای که در زندگی یاد گرفتم و نتایج خوبی رو از اون برداشت کردم آنالیز کردن در زندگی بود و من هر وقت ر زندگی در جنبه‌ای به نتیجه دلخواه نمیرسم میام اون قسمت رو آنالیز می‌کنم

و بعد از پیدا کردن ایراد اون ر و بهبود میدم حالا با توجه به توضیحاتی که تا حالا در مورد نتایج دادیم ببینید کدوم قسمت از زندگیتون هست که نتایج دلخواهی رو نگرفتین و از نتایجی که گرفتی راضی نیستین و توی قدم بعدی بیاین اون ایراد رو برطرف کنین

خیلی وقت‌ها چون بها نمیدیم نتیجه نمی‌گیریم، خیلی وقت‌های چون رشد نمی‌کنیم نتیجه نمی‌گیریم، خیلی وقت‌ها چون باور درستی رو نداریم نتیجه نمی‌گیریم و …

درواقع ما اگه نتیجه مطلوبی رو در زندگیمون نمی‌گیریم حتماً به دلیل وجود داشتن یک ایرادِ که بعضی وقت‌های خیلی راحت اونا برطرف می‌شوند.

تصویرسازی نتایج

خیلی جاها به این موضوع برخورد کردم که اگه من بتونیم تصویر واضح و درستی رو از یک موضوع توی ذهنم بسازم به اون موضوع می‌رسم حالا برای نتایج بهترین کار اینه که نتایج رو در زندگیتون به تصویر بکشید.

و ببینید که تلاش‌های هر چند کوچیک شما منجر به نتایج میشه و شما میتونید به نتایج برسید برای تصویرسازی حتماً پیشنهاد می‌کنم آموزش تصویرسازی رو دنبال کنید.

برای نتایج شما در کنار دیدن نتایج کوچیک زندگیتون نتایج اولیه‌ای که به واسطه تلاش‌های اولیه به وجود میاد بایستی تصویرسازی کنید نتایج بزرگی رو که در زندگی میخواید داشته باشید.

how to reach your desired results 02 1 - چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم؟۳ - در قسمت سوم آموزش سریالی چگونه به نتایج دلخواهمون برسیم به مباحث زیر میپردازیم:معیار اصلی رسیدن به نتیجه دلخواه چیه؟
قانون ارزشمند نتیجه ی شما در گرو باورهای شما
قدرت شگفت انگیز تصور آینده
پرداخت بهاء=گرفتن نتایج
پرداخت هزینه مالی
ررسی نتایج به طور مداوم

جمع بندی آموزش و کلام پایانی

مواردی که داریم در موردش صحبت می‌کنیم نتایج کوچیک و بزرگ زندگیه و کسی بتونه اینارو درک کنه و در زندگیش نهادینه کنه.

اونوقت میتونه به فردی تبدیل بشه که همیشه نتایج مثبتی رو در زندگیش به دست میاره و به خواسته‌ها و اهدافش در نهایت خواهد رسید.

امیدوارم در زندگی یک شخصیت نتیجه گرا رو داشته باشید و همیش به دنبال نتایج در زندگیتون باشید.

به خدا میسپارمتون مراقب حال دلتون باشید مارو به نظرات و دیدگاه‌های ارزشمندتون همراهی کنید
دوستتون داریم
یاحق.

 

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.