چکیده این آموزش

در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:

  • تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
  • اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
  •  خوش‌رو خنده‌رو بودن
  • تعریف کردن از دیگران
  • ویژگی و عادت‌های افراد موفق
how to make constructive habits4 03 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

عادت‌ های افراد موفق

درین قسمت، عادت‌ های افراد موفق رو بررسی میکنیم که چگونه مثل افراد موفق زندگیمون رو بسازیم و از عادت‌ های افراد موفق در زندگیمون بهره ببریم تا ما هم عادت های افراد موفق رو در حودمون ایجاد کنیم و جز این افراد موفق به شمار بیاییم.

در قسمت های اول و دوم و سوم به جنبه های مختلف عادت‌ها پرداختیم و ۱۴ابزار برای ساختن عادت‌های سازنده بررسی کردیم

بررسی پرورش اعتماد به نفس بالا

پرورش اعتمادبه‌نفس بالا در خودمون یکی از عادت‌هایی که میشه روش به عنوان فاکتور موفقیت حساب کرد، اگه ما عادت کنیم که توانایی‌ها، و مهارت‌های خودمون رو بشناسیم و از اون ها درست استفاده کنیم.

با اعتمادبه‌نفس کاملی در جامعه و محیط‌های کاری و در روابط دوستانه ظاهر میشیم، و همین اعتمادبه‌نفس حس رضایت و خوشنودی و حتی محبوبیت نزد افراد رو برای ما به ارمغان میاره.

اعتماد به نفس بالا یکی از عادت های افراد موفق به شمار میاد که برای بالا بردن اعتماد به نفس خودتون میتونید از محصول جامع عزت نفس و اعتماد به نفس استفاده کنید.

 برای دیدن و خرید محصول عزت نفس و اعتماد به نفس کلیک نمایید

که برای درک بیشتر اعتمادبه نفس میتونید آموزش اعتماد به نفس رو دریافت کنید و چندین بار گوش بدین و تکرار کنید تا به اعتماد به نفس بالایی دست پیدا کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
اعتماد به نفس

خوش‌ خنده‌رو بودن

لبخند برای ارتباط احساسی و عاطفی شیوه‌ای مؤثر و ساده است و معمولاً شادی و انگیزه برای خندیدن ایجاد می‌کنه، برخی از افراد لبخند رو نشانه دوست داشتن می دونن،

آدم‌های خوش‌رو که همیشه لبخند به لب دارن از جذابیت و محبوبیت بیشتری برخوردارن و در مسائل مختلف زندگی با همین روحیه و عادت خوب از عهده کارها بر میان. در اینجا یه بیت راجع به لبخند زدن آوردیم.

لبخند بزن ای نفست صبح بهاری
یا حرف بزن، در شب ما نور ـ صدا باش

سعی کنیم که این عادت خندیدن رو به‌صورت آگاهانه و با تکرار و تمرین در کارهای روزمره انجام بدیم. و همواره چهره ی متبسم و پر انرژی مثبت داشته باشیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تاثیر انرژی مثبت در زندگی

گر ترش‌رو چو ابرم ز درون خندانم
عادت برق بود وقت مطر خندیدن        
مولوی دیوان شمس

یکی دیگر از عادت های افراد موفق خوش رو بودن و خوش خنده بودن اونهاست سعی کنید این ویژگی رو در خودتون با تمرین و تکرار به وجود بیارید یا اگه دارید بیشترش کنید.how to make constructive habits4 01 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

ما درین قسمت برای تکمیل کردن این مبحث آموزش شادی و آموزش راز شگفت انگیز لبخند به انسانی شاد و همواره لبخند بر صورتش تداعی میشه تبدیل بشید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
راز شگفت انگیز لبخند

تعریف کردن از دیگران

یکی از ویژگی‌ها مثبتی که ما باید بهش اهمیت بدیم و به‌صورت عادت برای خودمون در بیاریم اینه که بتونیم از افراد و ویژگی‌های مثبتشون تعریف کنیم،

در رابطه با همکاران، دوستان، افراد خانواده یکی از تأثیرگذارترین راههای ایجاد حس خوب در اونها تعریف کردن از یک یا چند خصوصیت بارز و مثبتشونه،

با این کار هم به اون افراد  انرژی مضاعفی در جهت رشد و تقویت اون خصوصیت قابل‌تعریف دادیم هم این‌که دیدگاه شخص نسبت ما با حس خوشایند،

و رضایتی توأم و این انرژی و حس خوب هم به‌مراتب به ما انتقال پیدا میکنه. باعث میشه دیگران هم قسمت‌های برجسته ویژگی‌های مثبت ما رو ببینن،

و با تعریف کردن و بارز نشون دادن اون، در ما شور و انرژی زیادی به وجود بیارن، پس بیاییم عادت کنیم که از ویژگی‌ها و خصلت‌های خوب خودمون و دیگران تعریف کنیم.

how to make constructive habits4 02 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

ویژگی و عادت‌ های افراد موفق

درین قسمت ما هفت تا از عادتهای خوب افراد موفق رو بررسی میکنیم و هر کدام رو با ذکر یک مثال برای شما عزیزان توضیح میدیم تا درک صحیح، و درستی از عادت های سازنده پیدا کنید و بدونید کدوم عادت ها رو بیشتر در خودتون تکرار کنید.

که برای درک بیشتر میتونید آموزش الگوبرداری از افراد موفق و آموزش افراد موفق رو از قسمت آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
الگوبرداری از افراد موفق

هفت عادت خوب افراد موفق

از نظر برایان تریسی که حدود سی ساله که روی مباحث موفقیت تمرکز کرده و کتاب‌های زیادی رو در مورد موفقیت و انسان‌های موفق نوشته، و افراد زیادی رو در این راه پرورش داده که راجع به موفقیت کار کنند

هفت عادت و ویژگی خوب  در انسان میتونه اون رو به شخصی موفق و هدفمند تبدیل کنه، که ما به‌اختصار این هفت عادت افراد موفق رو از دیدگاه برایان تریسی بررسی می‌کنیم:

۱)به دنبال هدف رفتن در افراد موفق

اولین عادت از عادت های افراد موفق تعیین کردن و مشخص شدن یک هدف رو برای خودشون به عادت تبدیل کردن، افراد موفق معتقدند که باید ما هدف هامون رو مشخص کنیم.

و تا زمانی که به اون هدف مشخص‌شده نرسیدیم دست از تلاش و کوشش بر نداریم. اهداف برای افراد موفق توی زندگی شون اهمیت زیادی داره،

و در اولویت بقیه کارها قرار می‌گیرد این افراد دقیقاً میدونن که چی می خوان، هدفشون چیه و برای رسیدن به اون باید چه‌کارهایی رو انجام بدن،

اون ها اهدافشون رو درجایی یادداشت و ثبت می کنن و برای رسیدن به اون  اهداف دقیقاً برنامه‌ریزی کامل و جامعی دارن برای همینه، که اون ها از قدم بعدی حرکتشون آگاهن و هیچ‌وقت دچار تردید و سر درگمی نمیشن.

how to make constructive habits4 04 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

آموزش هدف و آموزش رسیدن به هدف رو از قسمت آموزش رایگان و همچنین محصول چگونگی هدف گذاری و راه رسیدن به آن رو میتونید تهیه کنید.

 برای دیدن و خرید محصول هدف گذاری کلیک نمایید…

۲)افراد موفق به نتایج اهمیت میدن

دومین عادت از عادت های افراد موفق دارن نتیجه محور بودن اونها به‌حساب میاد به معنی اینه که آدم‌های موفق به نتیجه فکر میکنن  و جواب مسئله براشون اهمیت داره نه راه‌حل،

چون این افراد معتقدن که هرکسی با راه و روش و فرمول خاص خودش میتونه نتایج دلخواهش رو به دست بیاره. این ویژگی و عادت انسان‌های موفق نتیجه‌ی دو تمرین مهم،

و اساسی میتونه باشه اولین تمرین اینه که مدام تلاش کنیم که چیزهای جدید یاد بگیریم و دومی هم درواقع مدیریت زمانه که در این راه اهمیت خاصی داره.

یادگیری چیزها و مطالب جدید همیشه در سرلوحه زندگی افراد باید قرار داشته باشه و هیچ انسانی زندگی امروزش رو شبیه دیروزش نسازه،

بلکه سعی کنه برای حتی چند قدم هم بوده جلوتر بره و سرجای قبلی نایسته سکون و راکد بودن در یادگیری،

انسان‌ها رو از پیشرفت دور و جدا میکنه همون جوری که فردوسی شاعر گران‌قدر پارسی‌زبان به یادگیری علم و دانش در هر برهه از زمان اشاره میکنه: ز گهواره تا گور دانش بجوی

پیامبر اکرم (ص) هم به این موضوع اشاره کرده و در حدیثی فرمودند: «جستجو و طلب علم بر هر انسان مسلمانی واجب است».

مدیریت زمان به این معنیه که در کارها و برنامه هامون اولویت‌بندی‌های مشخصی داشته باشیم و به‌صورت واضح و مشخص نهایت استفاده از زمان رو ببریم، معمولاً اکثر آدم‌های موفق با جدیت زیادی نتیجه محورند.

how to make constructive habits4 05 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

آموزش بررسی مدیریت زمان رو از قسمت آموزش رایگان دنبال کنید و بیشتر به این آموزش مهم دسترسی و احاطه پیدا کنید چون یکی از ارکان موفقیت بی شک مدیریت زمان هستش.

در مورد مدیریت زمان هم به‌طور کامل و جامع در آموزش مربوط ( مدیریت زمان) صحبت کردیم و از تأثیرات مثبت و سازنده اون در زندگیمون مطالب زیادی رو گفتیم،

شما می تونید با مراجعه دوباره به این فایل آموزشی یادآوری‌های لازم رو برای درک مفاهیم جدید داشته باشید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
بررسی مدیریت زمان

۳)افراد موفق انسان‌هایی عمل‌گرا هستند

سومین عادت از عادت های افراد موفق اینه که تلاش می کنن که واقعاً کاری انجام بدن این ویژگی به‌خصوص برای موفقیت درزمینه های مادی بسیار اهمیت داره،

درواقع این توانایی افرادِ که کارها رو انجام میده و سعی و تلاش اونهاست که باعث میشه هرچه سریع‌تر کارها و برنامه‌ها به پایان برسان از طرفی هم،

پرورش توانایی‌ها و تلاش‌های ثمربخش برای انجام کارها بسیار مهمِ. افراد موفق سعی می کنن کارها رو عقب نندازن ترس هاشون رو کنار میزارن،

و توی دل ترسشون میرن و با تمام توان و انرژیشون به سمت هدف ها حرکت میکنن، اقدام و عمل خودش می تونه ما رو در مسیر رشد و تکاپو قرار بده، و باعث پیشرفت روزافزونی توی کارهای ما باشه موفقیت نتیجه تلاش و پشتکارِ.

سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی       
به عمل کار برآید به سخن‌دانی نیست
سعدی شیرازیhow to make constructive habits4 06 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

برای درک بیشتر میتونید آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه ۱ و ۲ و ۳ و ۴ رو دنبال کنین تا به درک بیشتری نسبت به فعالیت و اقدام و عمل پیدا کنین و از زندگیتون لذت ببرید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
فعالیت و اقدام جسورانه ۱

۴)افراد موفق اهل ارتباط و تعاملند

چهارمین عادت از عادت های افراد موفق اینه که آن‌ها دائماً با آدم‌های مفید و ارزنده در تعامل و ارتباط‌اند، اینجاست که درواقع ما ایجاد روابط و نقش و تأثیر اون رو در اولویت،

و سرفصل زندگی خود قرار میدیم،ارتباط‌های سازنده باعث رشد کردن حس صبر، مهربانی، آسان شدن کارها و درک بیشتر افراد میشه، تقریباً تمام شادی ما در زندگی با توانایی هامون در برقراری ارتباط با آدم‌ها رابطه مستقیمی داره.

ارسطو دانشمند یونانی هم می‌گوید: «تنها راهی که می‌توانید یک عادت را خوب در خودتان نهادینه کنید، تمرین کردن آن با یک نظم مشخص است»

هرچقدر در مراودات و ارتباطات مون بیشتر تمرین کنیم، بیشتر می تونیم این ویژگی‌ها رو در خودمون پرورش بدیم، افراد موفق این عادت رو در اولویت برنامه‌های خودشون قرار دادن که با افراد کاردان و سازنده در ارتباط مداوم باشن،

چون عقیده دارن ارتباط با آدم‌ها راه‌هایی رو در جاده پر و پیچ‌وخم زندگی ایجاد میکنه که تو رو راحت به سرمنزل مقصود میرسونه، پس بیایم روی این ویژگی مثبت تمرکز کنیم و روزبه‌روز دامنه ارتباط هامون رو گسترش بدیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
بررسی زوایای ناشناخته نگرش ۲

۵)افراد موفق نسبت به‌سلامتی خود حساس‌اند

پنجمین عادت از عادت های افراد موفق اینه که سلامت بودن و تندرستی براشون عادت شده، این به معنیه که باید به‌شدت بر روی رژیم غذایی،

و تحرکات بدنی خودشون حساس باشن و غذاهای سالم و باکیفیت رو در مقادیر درست و اعتدال آمیز مصرف کنن.

how to make constructive habits4 07 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

افراد موفق با یک برنامه مشخص‌شده از قبل ورزش میکنن و تمام اعضای بدن خودشون رو درگیر حرکات ورزشی میکنن و خوب میدونن که باید در کنار رژیم غذایی مناسب،

و ورزش برنامه‌هایی هم برای استراحت و تفریح خود در نظر بگیرن. به یاد داشته باشیم که سلامتی بسیار در زندگی ما مهم و ضروریه و کاملاً به برنامه‌های غذایی، و عادات  خوب ما در مورد بهداشت جسم و روان هم‌بستگی دارد.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۲

۶)افراد موفق راستگو و صادق‌اند

ششمین عادت از عادت های افراد موفق صداقت و درستی اونهاست افراد و انسان‌های موفق از صداقت کلامی و گفتاری خاصی برخوردارن و میدونن با تظاهر به چیزی،

و گول زدن کسی اول از همه خودشون در دام بی‌اعتمادی و بیراهه دروغ‌گویی گرفتار میشن. صداقت از این نوع که به اصل واقعیت در هر کاری پایبند باشید،

ما کاملاً نسبت به خودمون و دنیای اطراف مون آگاه هستیم و هیچ رودربایستی نداریم  به صورتی کاملاً واضح ارزش‌هایی رو برای خودمون تعریف کردیم، و تمام برنامه هامون رو حول همون ارزش‌ها  پیش می‌بریم.

how to make constructive habits4 10 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

برای درک بیشتر این مبحث میتونید آموزش اهمیت صداقت و درستکاری در موفقیت رو از بخش آموزش رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت دنبال کنین.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
اهمیت صداقت و درستکاری در موفقیت

صداقت داشتن در کارها بسیار مهم و لازمه و درنتیجه گرفتن و لذت بردن از دیگر عادت‌های خوب هم تأثیر به سزایی داره.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۱

۷)افراد موفق خودشون رو مدیریت می کنن:

هفتیمن عادت این درواقع مهم‌ترین عادت از عادت های افراد موفق هستش که همه شیش مورد قبلی رو در برمی گیره مهم‌ترین نکته داشتن این تواناییه که  هرکسی بتونه خودش،

و کارهاش رو  مدیریت و هدایت کنه عادت نظم داشتن و کنترل کردن خودش با موفقیت گام‌به‌گام پیش میره و در همه زمینه‌های زندگی وارد می شه.

برای اینکه مدیریت داشته باشیم روی خودمون گام اول خودشناسیه و ما تا وقتی به خودمون مسلط نشیم و شناخت پیدا نکنیم نمیتونیم خودمونو،

در شرایط مختلف کنترل کنیم و برای همین باید سلف کنترل یا همون تقوا رو در خودمون نهادینه کنیم.

how to make constructive habits4 08 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

بیشتر توی خودمون و توانایی هامون توی خودمون بگردیم و حالتهایی که در شرایط مختلف از خودمون بروز میدیم رو بنویسیم و در موردشون فکر کنیم،

تا به یک شناخت نسبی نسبت به خودمون برسیم یا میتونید آموزش خودتو بشناس و آموزش خودسازی و آموزش تقوا رو از قسمت آموزش رایگان سایت دریافت کنید، و بارها گوش بدین تا به این شناخت برسید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تقوا مهم ترین ابزار همراه در مسیر موفقیت

از عادت های افراد موفق الگو بگیرید

اگه بخوایم این آموزش هارو بررسی کنیم می‌بینیم که مجموع این آموزش‌ها تبدیل به یک دوره آموزشی تخصصی خواهد شد ولی اینجا در دسترس شما قرار داره پس تا میتونید از این آموزش‌ها برای رشد زندگیتون استفاده کنید.

انسان‌ها هیچ وقت باهم تفاوت‌ها بنیادی نداشتن چون بنیاد ما انسان‌ها مثل هم هستش اما تصمیم‌ها و ساختاری که انسان‌ها برای خودشون میسازن باعث میشه که تفاوت هارو در زندگیشون به وجود بیارن،

و یکی از این جنبه‌ها که ما باید براش تصمیم‌ها مهم و جدی رو بگیریم بحث عادت‌هاست که اونارو برای شما داخل این آموزش بررسی کردیم،

و تنها مؤلفه‌ای که باقی میمونه برای اینکه ما موفق باشیم یا نباشیم تصمیم هستش که ما برای این موضوع می‌گیریم برای راهنمایی بیشتر حتماً به شما پیشنهاد می‌کنم محصول خصصی عمل‌ گرایی رو تهیه کنید،

تا بتونید تبدیل به یک فرد عمل‌گرا بشید چون همونطوری که گفته شد انسان‌ها موفق انسان‌های عمل‌گرایی هستند و اقدام در اولویت کارهاشون قرار داره.

برای دیدن و تهیه محصول عمل گرایی کلیک نمایید…
با ایجاد این عادت‌ها میتونیم یک فرد سازنده با تأثیرهای سازنده باشیم پس برای اینکه بتونیم به خودمون و بقیه کمک کنیم بایستی بیایم تغییر کنیم و میشه گفت یکی از بهترین گزینه‌ها برای تغییر عادت‌های هستش که ما داریم،

و خیلی وقت‌ها تأثیر زیادی روی شکل‌گیری عادت‌ها داخل زندگیمون نداشتیم امیدوارم در زندگی بتونیم عادت‌های خوب رو داشته باشید و بتونین از اون برداشت‌های مثبتی رو بکنید،

و داخل آکادمی باور مثبت ما تمام تلاشمون رو کردیم که این بستر و برای شما فراهم کنیم چون هر انسانی که خواستار بهبود زندگی‌اش هستش این حق رو داره که به منابع مفید دسترسی داشته باشه،

و ما تلاشمون رو می‌کنیم که در آموزش‌های رایگان و محصولان این منابع رو به شما بدیم برای رشد بیشتر حتماً داخل محصولات آموزش کنار ما قرار بگیرید تا بتونید به صورت تخصصی موضوعات رو درک کنید.how to make constructive habits4 09 - چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۴ - در قسمت چهارم آموزش سریالی چگونه عادت های سازنده بسازیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:تاثیر عادت‌های سازنده در زندگی شما؟
اکنون اعتمادبه‌نفس بالا رو باهم بررسی می کنیم
 خوش‌رو خنده‌رو بودن
تعریف کردن از دیگران
ویژگی و عادت‌های افراد موفق

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

عادت کنیم که با انجام دادن کارهای کوچیک برای شاد بودنمون قدمی برداریم گاهی وقت‌ها آب دادن به یه گلدان گل یا یه باغچه و گیاهان حال ما رو خوب میکنه،

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونه عادت‌های سازنده بسازیم؟ ۱

گاهی رفتن به سفر دلیل حال خوب ما می تونه باشه بعضی وقت‌ها قدم زدن زیر بارون و لذت بردن از این نعمت بی‌نهایت خداوند به ما احساس لذت و آرامش میده.

یه زمانی هست که ما از تنها بودن و گوش دادن به یه مطلب آموزشی احساس خوب و رضایت داریم پس هر چیز و کاری که می تونه در ما حس خوب به وجود بیاره رو،

به‌صورت یک عادت همیشگی در زندگی مون پیاده‌سازی کنیم. عادت‌ها خیلی قدرتمندن و هیچ‌وقت در ذهن ما ناپدید نمیشن و در مغز ما رمزگذاری میشن،

و در موقعیتی که نیاز باشه مجدداً بازیابی و فراخوانی رخ میده پس همیشه بر روی عادت‌های درست و سازنده تمرکز تکرار و تمرین کنیم.

هرکدام از این عادت‌های خوب درون ما می تونن توسعه و گسترش پیدا کنن، ما همه اون چیزی هستیم که عادت‌ها و رفتار هامون هستن.

این عادت‌ها هم از زمان نوزادی و دوران کودکی در حال رشد و توسعه در ما بوده وهستن.  ما می تونیم کنترل کامل عادت‌ها، و شخصیت مون و همه اون چیزی رو که در آینده  زندگی ما اتفاق می افته رو در اختیار بگیریم.

 

 

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.