چکیده این آموزش

در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحث زیر می پردازیم:

  • مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری
  • برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟
  • انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید
  • راههای تقویت مصمم بودن در زندگی
  • قرار گرفتن در کنار افراد مصممش
How to be determined in our decisions 10 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری:

در آموزش تصمیم‌گیری درباره تصمیم مصمم گرفتن اشاراتی داشتیم که بایستی در زندگی برای مشخص کردن هدفمون تصمیمی بگیریم و برای رسیدن به اون تصمیمی حرکت کنیم اما بعد از مرحله تصمیم‌گیری مصمم بودن روی اون تصمیمه اینه که ما مصمم باشیم برای انجام دادن اون تصمیم،

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
افزایش قدرت تصمیم گیری

توضیحات استاد رضایی درباره آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم رو از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

خیلی وقت‌ها ما تصمیمی‌های زیادی رو می‌گیریم اما چون داخل اون تصمیم مصمم نیستیم خیلی راحت از کنار اون تصمیم نیستیم ولی وقتی مصمم باشیم برای اجرایی شدن اون تصمیم حتماً شروع می‌کنیم به اجرایی کردن اون تصمیم و گرفتن نتیجه،How to be determined in our decisions 01 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

پس تصمیم‌گیری نیاز به یک چاشنی به اسم مصمم بودن داره که امروز درباره این مصمم بودن باهم به مباحث راهکارهایی برای مصمم بودن تصمیماتمون، و راههای تقویت مصمم بودن تصمیماتمون باهم صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کار کنیم؟

خب اینکه ما درک کنیم برای تصمیم‌گیری نیاز به مصمم بودن داریم درسته اما چطور میشه مصمم بود یاخودمون رو تشویق کنیم، در اینجا دو مورد اساسی رو باز می‌کنیم و در ادامه نکته‌های مهم مصمم بودن رو باز خواهیم کرد:

How to be determined in our decisions 11 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم:

اگه ما در زندگی بعد از تصمیم‌گیری بیایم نتایج احتمالی اون تصمیم رو در زندگیمون بنویسیم باعث میشه تشویق بشیم برای اجرایی کردن اون تصمیم،

پس بعد از گرفتن یک تصمیم بیایم جنبه مثبت و دست آوردهای اون تصمیم رو بنویسیم پس برای اینکه یک تصمیم رو بتونین باقدرت اجرایی کنین،

به این سؤالات و موضوعات فکر کنید و حتماً به دنبال جواب باشید تا بتونید با جواب‌های درستی به سمت اجرایی کردن این تصمیم قدم بردارید.

How to be determined in our decisions 02 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم:

در قسمت قبل گفتی که بیایم نتایج رو بنویسیم اما اینجا بیایم به این موضوع فکر کنیم و این رو بنویسیم که اگه این تصمیم رو در زندگی پیاده‌سازی نکنیم،

و نتونیم اون تصمیم رو بگیریم چه اتفاق‌های داخل زندگیمون میوفته؟ مثلاً من میخوام برای بهبود جنبه مالیم حرکت کنم و این تصمیم رو گرفتم،

توی قسمت اول میشه به این موضوع فکر کنم که اگه من در جنبه مالی رشد داشتم چه احساس و زندگی رو تجربه می‌کنم؟ به چه چیزهای میرسم؟

How to be determined in our decisions 09 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

اما اگه برای بهبود مالیم تلاش نکنم شرایطم چطور خواهد شد؟ اگه این کارا رو انجام ندم باعث میشه زندگیم به چه سمتی بره؟ چه ضررهای به زندگیم میرسه؟

این یک نگاه و مثال ساده میتونه باشه برای اینکه بتونیم مصمم‌ تر از هر زمانی به سمت خواسته هامون حرکت کنیم و هرچقدر این مباحث در زندگی ما با دلیل، و منطق قوی تری باشه ذهنمون و درونمون مصمم تر خواهند شد.

How to be determined in our decisions 03 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید:

بعد از اینکه ما دستاوردها و ضررهای یک تصمیم رو مشخص کردیم بایستی بیایم و انگیزه‌ای رو در خودمون برای اجرایی کردن اون تصمیم ایجاد کنیم.

که در آموزش انگیزه در مورد انگیزه صحبت کردیم که میتونید برای درک بهتر  آموزش انگیزه رو از بخش آموزش رایگان سایت اکادمی مجازی باور مثبت دریافت کنید استفاده نمایید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
راههای حفظ انگیزه تا نقطه ی پایان

اما زمانی که ما انگیزه رو همراه تصمیم‌های زندگیمون کنیم مصمم‌ تر میشیم برای اینکه بیایم اون تصمیم هارو اجرایی کنیم پس بهتره انگیزه‌ای رو برای تصمیم‌هایی که میخوایم بگیریم در نظر داشته باشیم.

How to be determined in our decisions04 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

راههای تقویت مصمم بودن در زندگی:

در اینجا درباره این موضوع باهم صحبت کردیم که چه کاری رو برای مصمم بودن انجام بدیم اما در این قسمت میخوایم در رابطه با راههای تقویت مصمم بودن صحبت کنیم، و اینکه چطور در زندگی مصمم باشیم و خودمون رو مصمم کنیم؟

۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم:

اگه بخوام این موضوع رو خیلی ساده براتون باز کنم میتونم به این موضوع اشاره کنم که اگه ما در زندگی تصمیمی رو می‌گیریم، بیایم خودمون رو در شرایط اون تصمیم‌گیری قرار بدیم خیلی بهتر و مصمم‌ تر اون رو اجرایی می‌کنیم

و این موضوع معنیش میشه اینکه بیایم شرایطی رو برای خودمون ایجاد کنیم که بایستی اون تصمیم رو اجرایی کنیم، و وقتی در اون شرایط قرار می‌گیریم بایستی بیایم اون رو پیاده‌سازی کنیم و تصمیماتمون رو عملی کنیم.

How to be determined in our decisions 05 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند:

تصمیمی که ما می‌گیریم برای اینه که به یک سری خواسته‌ها برسیم یا یکسری از شرایطی که هست رو تغییر بدیم اما خیلی وقت چون ما هیچ دیدگاهی نداریم، شاید انگیزه‌ای برای مصمم بودن روی اون تصمیم نداشته باشیم

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تغییر

برای درک بهتر این موضوع میتونیم در کنار افرادی قرار بگیریم که نتایجی رو دارن که ما دوست داریم اون نتایج رو داشته باشیم، و این موضوع نتایج اونا به این دلیل به وجود اومده که یک روز تصمیمی رو گرفتن برای اینکه به سمت اون شرایط حرکت کنن،

پس وقتی ما بیایم افرادی رو ببینیم که شرایط و خواسته های مارو دارن و اون شرایط رو ببینیم خیلی بهتر و خیلی عالی‌تر میایم تصمیمات رو اجرایی می‌کنیم، چون ما درک می‌کنیم که اون موضوع در زندگی ما شدنیه و میشه اونارو انجام داد.

How to be determined in our decisions 06 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم:

اگر ما بیایم در کنار افرادی قرار بگیریم که در زندگی مصمم هستن برای تصمیم و خواسته‌ای که دارن ما هم کم کم توسط تأثیری که از این افراد می‌گیریم مصمم میشیم، و دوست داریم به اون صورت در زندگی عمل کنیم چون قسمتی از زندگی هرکسی تأثیرپذیری از افراده.

و وقتی بیایم از افرادی تأثیر بپذیریم که مصمم هستن به واسطه اون تأثیرپذیری ما هم مصمم میشیم و این موضوع در ما تقویت خواهد شد، و این نکته رو همواره باید یادمون باشه خودمون رو در محاصره افراد مصمم قرار بدیم.

پس ما میتونیم با استفاده از نکاتی که شاید در زندگی خیلی راحت بهشون دسترسی داریم مصمم بودن خودمون رو قوی کنیم، و باقدرت بیشتری با تصمیم هامون زندگیمون رو پیش ببریم پس این نکته هارو در زندگی حتماً پیاده‌سازی کنید.

How to be determined in our decisions 07 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

مصمم بودن باعث میشه ما یک تصمیم یا کار رو پیش ببریم تا جایی که اون موضوع رو به نتیجه برسونیم و اینقد میتونه تأثیرگذار باشه روی این موضوع که ما یک مسیر رو ادامه بدیم یا ادامه ندیم،

How to be determined in our decisions 08 - چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ - در آموزش چگونه در تصمیمات خود مصمم باشیم؟ به مباحثی همچون: مصمم بودن بعد از گرفتن تصمیم‌گیری; برای مصمم بودن تصمیماتمون چه کاری میتونیم انجام بدیم؟ ۱)نوشتن نتایج انجام دادن اون تصمیم ۲)نوشتن ضررهای انجام ندادن اون تصمیم ۳)انگیزه را همراه تصمیم داشته باشید; راههای تقویت مصمم بودن در زندگی: ۱)قرار گرفتن در شرایطی که برای اون تصمیم گرفتیم ۲)قرار گرفتن در کنار افرادی که نتیجه دارند ۳)قرار گرفتن در کنار افراد مصمم; رو باهم بررسی کردیم.

پس بهترین گزینه برای زندگی ما انسان‌ها اینه که بیایم مباحثی که داخل اونا ایراد داریم رو پیدا کنیم و برای رشد دادن اونا آموزش‌های درستی رو ببینیم.

و ما این افتخار رو داریم که کنارتون باشیم و تموم تلاشمون و داخل آکادمی مجازی باور مثبت می‌کنیم تا همواره درک بهتری از موضوعات پیدا کنیم.

بهترین هارو در زندگی به دست بیارید منتظر نظرات و دیدگاه های ارزشمندتون در پایین همین آموزش قسمت دیدگاهها هستیم مارو از نظرات ارزشمندتون آگاه کنین.
دوست تون داریم
درپناه حق
یا حق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.