چکیده این آموزش

در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحث زیر می پردازیم:

 • چرا خودمونو فراموش می کنیم؟
 • مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟
 • برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟
 • راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما
 • یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟
Do not forget 08 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

چرا خودمونو فراموش می کنیم؟

خیلی وقت ها اونقدری درگیر زندگی میشیم که خودمونو فراموش میکنیم حتی اگه متاهل باشیم یا اینکه مجرد آخر سر تنها کسی که داریم باهاش زندگی میکنیم خودمونیم،در صورتی که خودمونو فراموش کردیم یه وقتایی یه روزایی وقت بذار با خودت تنها باش، خودتو دعوت کن بیرون به خوردن یه نوشیدنی، خودتو فراموش نکن.

توضیحات استاد رضایی درباره فایل صوتی آموزش خودتو فراموش نکن رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید و این فایل صوتی رو چندین بار گوش بدین:

هیچوقت زندانی گذشته ی خودت نباش، گذشته فقط یک درس بود نه حبس ابد، این جمله خیلی زیباست و به ما میگه که هیچوقت نباید در بند کارهایی که در گذشته کردیم،

یا به سرمون اومده بمونیم بلکه همواره باید مسیرمون و دیدگاهمون رو به جلو باشه.

Do not forget 07 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

بالاخره در زندگی هر انسانی نقاط کور و  تضعیف کننده ی وجود داره اما درین آموزش ما میخوایم که روی خودمون کار کنیم و گذشته ی تاریک و بدون بازخودمون رو از یاد ببریم.

و تمرکزمون رو روی خودمون بزاریم و خود وجودیمون رو از یاد نبریم بلکه روی خودمون کار کنیم و همواره به یاد خودمون باشیم تا همواره نمودار زندگیمون رو به پیشرفت،

و صعود باشه تا به خواسته هامون برسیم نه اینکه یه عمر حسرت گذشتمونو بخوریم و قدمی بر نداریم. علت افسردگی افراد هم همین موضوع هستش که انسان ها،

همواره به گذشتشون فکر میکنن و برای حال و آیندشون قدمی بر نمیدارن و اینقد این روزها تکرار میشه که به انسانی افسرده تبدیل میشن.

مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟

از خودت سوال کن این زندگی که دارم میکنم اونیه که میخوام؟ چقد دارم برای بهبود زندگیم وقت میذارم؟و . . . وقت بذار با خودن خلوت کن اولین،

و آخرین کسی که همراه همیشگیته یه نفره و اون  خودتی. این سوال رو بپرس از خودت و بعد تصمیم جدی بگیر که میخوای چیکار کنی؟

همین راه رو بری یا نه قطعش کنی مسیرتو، و در وادی قدم بزاری که یک عمر آرزوشو داشتی و داری.

Do not forget 01 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟

اول باید یاد بگیریم به خودمون رفیق باشیم یاد بگیریم به خودمون محبت کنیم یاد بگیریم به خودمون عشق بدیم یاد بگیریم امید رو داخل زنده نگه داریم،

از قدیم گفتن از کوزه همان برون طراود که در اوست.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
محبت تضمینی ترین ابزار رسیدن به احساس خوب

یه درون با محبت بقیه محبتشو حس میکنن، یه درون امیدوار به بقیه امید میده و . . . هر چیزی که توی تنهایت هستی اون درونته نه چیزایی که  میگی.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
معجزات امید به خدا در زندگی

حرف زدن خیلی آسونه، حرفای قشنگ زدنم آسونه اما عملکردت نشون میده که کجایی زندگیتی، در کنار همه حرکت کردن ها، در کنار همه دست آورد هات خودتو از یاد نبر.

چگونه به خودمون احترام بزاریم؟

هر چیزی که داری براش تلاش میکنیم و دوست داریم بهش برسی برای خودته پس از همین حالا یاد بگیریم خودمون رو فراموش نکنیم و یاد بگیریم به خودمون احترام بزاریم.

به خودمون احترام بزاریم و هر غذایی نخوریم از هرجایی نریم و غذا بخوریم بلکه همواره در بهترین جایی که سراغ داریم بریم و غذا بخوریم،

و یادمون باشه که ما ارزشمندیم پس به خودمون بها بدیم و حدالامکان جایی غذا بخوریم که از کیفیت بالایی برخوردار باشه.

به خودمون احترام بزاریم و هر لباسی با هر کیفیتی تنمون نکنیم و همواره سعی کنیم بهترین کفش و لباس هارو بپوشیم چون ما لایق بهترین ها هستیم.

به خودمون احترام بزاریم و هر حرفی رو نزنیم هر قضاوتی رو انجام ندیم هر تهمتی رو نزنیم هر دروغی رو نگیم هر قولی رو ندیم هر کاری رو نکنیم که به زیانمون تموم بشه،

و بعدش پشیمون بشیم که چرا انجام دادیم و…

Do not forget 05 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما در زندگی:

وقتی میدونی که با ارزشی و برای ارزشمندتر شدنت باید تلاش کنی اونوقته که حس میکنی که داری رشد میکنی، حس میکنی داری پیشرفت میکنی،

حس میکنی هر نتیجه ای رو که به دست بیاری. وقتی خودتو با یاد بیاری و یاد بگیری خودتو از یاد نبری اونوقته که هر حرکتی که داشته باشی آگاهانس،

و میدونی که داری با این سبک زندگی به کجا میرسی، اونوقت نمیذاری وقتت تلف بشه خودتو فراموش نکن تو با ارزش ترین فرد زندگیتی فقط همینه درک کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
سبک زندگی خودت را داشته باش

Do not forget 02 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟

نمیذاریم حالمون خراب شه، نمیذاریم وقتمون الکی به هدر بره، نمیذاریم ضرری به زندگیمون برسه و . . .

و فردی که این رو توی زندگیش داشته باشه برای خودش و اطرافیانش مفیده و همیشه یه تاثیر مثبت میذاره.

تلاش کن
اما از تک تک لحظه های زندگیت لذت ببر
هدف داشته باش
اما از زیبایی مسیرت لذت ببر
با انگیزه باش
اما همیشه برای رشد شخصیت وقت بذار.

دوست دارم بهت بگم تک تک چیزایی که تو میخوای برای اینه که از زندگیت لذت ببری و اگه از الان لذت بردن رو یاد نگیری وقتی به خواسته هاتم برسی،

نمیتونی لذت واقعیشونو درک کنی پس خودتو فراموش نکن.

Do not forget 04 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

و همیشه سعی کن به خودت و خدای درونت نزدیک و نزدیک تر بشی تا بتونی از تک تک لحظه های زندگیت اونطوری که باید لذت ببری راز از یاد نبردن خودت اینه که همواره به یاد خدای خودت باشی.

Do not forget 06 - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.

یا خودتو فراموش میکنی و لذت های زندگیت رو نمیبینی یا خودتو دوست داریو از تمام زندگیت لذت میبری مارو با نظرات ارزشمندتون همراهی کنید
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق.

جدیدترین آموزش های رایگان بروزرسانی شده…

۱ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - خودتو فراموش نکن - در آموزش خودتو فراموش نکن به مباحثی همچون: چرا خودمونو فراموش می کنیم؟، مهم ترین سوالی که باید از خودت بپرسی چیه؟، برای اینکه خودمونو فراموش نکنیم چیکار باید بکنیم؟، راهکارهایی برای ارزشمندتر شدن شما، یک فرد ارزشمند برای اینکه خودشو فراموش نکنه چیکار باید انجام بده؟، رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید تا خودتونو بیاد بیارید.
  لیلا بینایان گفته:

  تمام دنیا هم که تنها رهات کنه هنوز خودتو داری و خودت یعنی همه ی دنیا
  اینو هیچوقت یادت نره.
  درود برتیم قدرتمند باور مثبت و سپاس از آموزشهای عالیتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.