چکیده این آموزش

در آموزش خلق زندگی به مباحث زیر میپردازیم:

 • چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟
 • شما خالق زندگی خودتونید
 • مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید
 • باور داشته باشید می شود
 • خودمان را باور کنیم
 • اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید
create life 02 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟

همه ما در وجودمون این توانایی رو داریم که زندگی که دوست داریم رو خلق کنیم و به خواسته هامون برسیم اما برای خلق زندگی یک فرمول خاص وجود نداره،

ولی میشه مواردی رو گفت که برای خلق زندگی کمک کننده ی خوبی میتونه باشه و این نکته های که در ادامه میگیم و باهم بررسی میکنیم رو افراد موفق دارن و کافیه برای خلق زندگی هم ما اونارو قبول کنیم و وارد زندگیمون کنیم.

تمام تلاش ما انسان ها برای این است که به زندگی که دوست داریم برسیم و به اون دست پیدا کنیم در واقع خلق کنیم اون زندگی رو که دوست داریم امروز میخواین در مورد خلق زندگی صحبت کنیم.

توضیحات استاد رضایی در مورد آموزش خلق زندکی رو از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

create life 07 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

شما اختیار خلق زندگی خودتون رو دارید

این باور که شما خالق صد در صد زندگی خودتونید میتونه خیلی به شما کمک کنه و احساس عالی رو به خودتون هدیه بدین با جملات و عبارات تاکیدی،

امثال این که من میتونم زندگیمونو همونطوری که میخوام و دوست دارم بسازم خیلی به شما انرژی بیشتر و انگیزه فراوانی رو برای حرکت کردن،

در راستای اهدافت بهت میده. درسته زمان میطلبه که این جملات رو درک کنین و در زندگیتون پیاده سازیش کنین اما ارزشمنده خیلی ارزشمنده،

که شما خودتون رو خال زندگی خودتون بدونین و مسئولیت تموم کارای زندگیتونو به عهده بگیرین. کاری که الان تیم آکادمی مجازی باور مثبت،

لحظه لحظشو در زندگی پیاده سازی کرده و میکنه و خواهد کرد چون تا زمانی که دیگران رو مسئول زندگی خودت بدونی در زندگیت پیشرفتی حاصل نمیشه.

create life 06 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

۷نکته برای خلق زندگی شما

برای همین چندین نکته رو برای اینکه خالق زندگی خودتون بدونین رو باهم دیگه بررسی میکنیم و هرکدوم ازین نکات رو با ذکر مثال توضیح میدیم

این موارد رو که باهم بررسی میکنیم بارها و بارها در موردش با خودتون صحبت کنین تا به نتایج دلخواهتون برسید و زندگی مورد دلخواهتون رو خلق کنین.

create life 04 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته اول)مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید

مسئولیت تمام زندگی خود را قبول کنید اگر من یا هر کس دیگه ای بخواد زندگیش رد خلق کنه باید اینو بدونه تا زمانی که قبول نکردیم در زندگی ما فقط خودمون و فقط من مسئولم

نمیتونم در راستایی خلق زندگی قدم برداریم پس باید تمام. جنبه های زندگی رو قبول کنیم و بدونیم که مسئول تمام جنبه های زندگی از این لحظه به بعد فقط ما هستیم.

مسئول خلق و کیفیت زندگی ما فقط و فقط یه نفره اون.یه نفر خود ماییم وقتی این رو قبول کنیم و دنبال هیچ عامل بیرونی نگردیم.

create life 05 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

اونوقته میتونیم به معنای واقعی کلمه خلق کنیم زندگی رو که دوست داریم و قدرت های درونمون رو بیدار کنم که در مورد قدرت درون، آموزش راز قدرت درون در قسمت دانلود های رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت هست.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
راز قدرت درون

بهتره بدونیم در زندگی ما نتایجی که به وجود میان محصول اعمالیه که ما داشتیم و زمانی که مسئولیت رو قبول کنیم اونوقته که هوشمندانه تر از هر زمانی به دنیا نگاه کنیم،

شاید خیلی وقت ها افراد زیادی همین.موصوع رو بدونن اما بیخیال این موضوع میشن اما خیلی از افراد با فکر کردن.به عوامل بیرونی و به دنبال گشتن این مورد، که چه عاملی باعث شد ما ناراحت بشیم یا عاملی که از موفقیت من جلوگیری میکنه چیه؟

create life 10 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

با همین دسته موارد زندگی خودشونو نابود میکنن تاثیری که عوامل بیرونی میتونه روی شما بذاره و در خارج از ما قرار داره صفره،

و در واقعیت هیچ تاثیری ندارن وقتی فردی میاد و مسئولیت زندگیش رو قبول میکنه. انرژی و قدرت درونشون رو دیگه صرف عوامل دیگه نمیکنن،

میان بر اساس تجربیات گذشته و قدرتی که دارن جنبه های مختلف رو آنالیز میکنن و هر جایی که نیاز به تغییر داشته باشه رو تغییر میدن و در راستایی خلق زندگی که دوست دارن قدم بر میدارن.

create life 16 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته دوم)دلیل های روشن و محکمی برای زندگی کردن دارند:

کسی که میخواد زندگیش رو خلق کنه و میدونه داره به چه سمتی خودش رو هدایت میکنه پس در زندگیش برای انجام کارهاش دلایل روشن و واضحی میاره.

و وقتی بپرسین که چرا دارین این کار رو میکنین کاملا شفاف دلایل انجام اون کار رو براتون توضیح میدن، هر کسی در زندگیش هدفی داره،

نوع هدف اینجا اصلا ملاک نیست فقط میخوام بگم وقتی که ما هدف رو بشناسیم و بدونیم هدف ما چیه اونوقت برای انجام کارهامون دلایل درستی داریم اگه الان نمیدونیم که داریم چیکار میکنیم.

create life 03 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

بهتره یه بازنگری در خودمون و زندگیمون داشته باشیم چون با این کار نمیشه خلق کرد برای خلق همون کارها و همون زندگی رو داریم اما فقط میدونم که داریم به کجا میریم.

بهتره بدونیم که چه فعالیت های در زندگی ما کاربرد داره و چه فعالیت های کاربرد نداره درواقع برای انجام کارهامون دلایل روشنی داریم؟

اگر به این سوال درست جواب میدیم اونوقت میتونیم درک بهتری پیدا کنیم نسبت به اینکه آیا داریم در زندگی خلق میکنیم اونچیزی رو که دوست داریم یا خلق نمیکنیم.

create life 15 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته سوم)تصمیم میگیرند که چه میخواهند پایبندن به تصمیماتشون

خیلی از افراد هستن در زندگی که شاید فعالیت های خیلی زیادی دارن و شاید هم دست آورد های زیادی رو هم دارن اما از لحاظ ذهنی و جسمی خسته شدن و نمیتونن لذت ببرن،

اگه جز این افراد هستین یا این افراد رو میشناسین بدونین این افراد دقیقا تصمیم نگرفتن که چه چیزیو میخوان و میخوان به چه چیزی برسن،

ما باید بدونیم که میخوایم چیکار کنیم من و تیم آکادمی مجازی باور مثبت عید هر سال میایم و تصمیم میگیریم که امسال چی میخوایم و در بین اون خواسته یکی رو انتخاب میکنیم.

create life 08 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

و در راستایی اون چیزی که میخوایم شروع به فعالیت میکنیم و چون دقیقا میدونیم چی میخوایم همیشه حس زنده بودن و در جریان بودن زندگی رو همراه خودمون داریم.

پس خیلی مهمه که بدونیم چه چیزی رو میخوایم و میخوایم چه موردی رو در زندگی خلق کنیم اصلا به بزرگی و نوع چیزی که دوست داریم خلق کنین فکر نکنین،

فقط اون رو قبول کنین و تصمیم بگیرید میخواید بهش برسید. اونوقته که درست این کار رو بکنید ذهنتون با ایده هاش و جهان هستی با موقعیت های جدیدش،

به کمک شما میاد برای خلق اون زندگی که دوست دارین، برای آشنایی بیشتر در مورد تصمیم گیری میتونین آموزش تصمیم گیری رو که در قسمت، آموزش های رایگان هست رو گوش کنین تا بتونین تصمیم های قدرتمند بیشتری رو بگیرین.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
افزایش قدرت تصمیم گیری

create life 14 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته چهارم)باور داشته باشید می شود خلق زندگی کرد

اینقدر این مبحث باور مهم و شیرینه که اساس آکادمی مجازی باور مثبت رو بر روی این موضوع بنا نهادیم شما در هر صورتی که باور کنید حق با شماست، اما بدونید که باید همیشه خودمون رو بهبود بدیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها

قبلا دانشمندان فکر میکردن که انسان به دنیای بیرون پاسخ میده اما در علم جدید درک شد که انسان به درون و باور های که داره پاسخ میده، و هر چقدر که زمان میگذره پیچیدگی های ذهن و قدرت ذهن بیشتر خودش رو نشون میده،

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
جادوی شگفت انگیز قدرت ذهن

create life 09 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

پس باید باور کنیم که ما میتوانیم خلق کنیم اون زندگی رو که دوست داریم خیلی وقت ها هست که وقتی به گفتگو درونی گوش میدیم.

همواره داریم جملات و باور های منفی رو به خودمون میگیم اما بایستی این موارد رو تغییر بدیم و باور های درستی مثل اینکه میتونم و میشه رو جایگزین کنیم.

باور دنیای داره که بسیار عظیمه اما برای آشنای بیشتر با باور میتونین آموزش باور مثبت رو که در قسمت آموزش های رایگان سایت آکادمی مجازی باور مثبت هست رو گوش کنید و لذت ببرید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
باور مثبت تنها راه دست یافتن به خواسته ها

create life 13 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته پنجم)خلق زندگی رو باور کنیم

بعد ار اینکه ما باور کردیم.که میشه باید باور کنیم که خودمان هم میتونیم خلق کنیم و توانایی تحقق بخشیدن یه موضوع رو داریم،

حالا هر اسمی که میخوایم برای اون بذاریم یا هر تعریفی که میتونیم به اون موضوع بدیم مهم اون حس عمیقیه که نسبت به اون موضوع داریم،

و حس میکنیم که بسته به توانایی که داریم میتونیم خلق کنیم اون زندگی که دوست داریم هر کسی در زندگیش نسبت به خودش باور های داره،

و دقیقا اون باور ها میتونن تعیین کنن اون شخصیتی که هست اگه نگاه کنیم میبینیم که در گذشته تجربیاتی که داریم بر اساس باور های بوده که داریم.

پس تصمیم بگیریم که تمام تجربیات آینده رو خودمون خلق میکنیم و باور داشته باشیم که ما خالق هستیم نه دنیای که در بیرون از ماست.create life 01 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته ششم)منفی نگری رو معکوس کنید:

اگه تصور کنیم در زندگی هر چیزی که میخواستیم و دوست داشتیم توسط دنیا پشتیبانی میشدیم و به اون مورد دسترسی پیدا میکردیم،

اونوقت چقدر زندگی آسان تر میشد برای ما و میدونستیم که چقدر میشه راحت خلق کنیم زندگیمون رو یه واقعیت تلخ در زندگی هم همینه،

که ما داریم همین کار رو میکنیم اما در جهت منفی، میبینیم که وقتی داریم به راحتی موارد منفی رو به راحتی وارد زندگیمون میکنیم،

پس میتونیم به راحتی موارد مثبت رو وارد زندگیمون کنیم. پس برای خلق مواردی که میخوایم داشته باشیم بایستی تمرکزمون رو روی اون موارد بذاریم،

و توجه کنیم که اون موارد رو به وجود بیاریم و تا الان اگه در جنبه های از زندگی منفی نگر بودیم بیایم اون رو در جنبه مثبت تغییر بدیم.

create life 12 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

نکته هفتم)اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید:

انسان در ذهن و ذاتش کاملا هدف جوست و وقتی که هدف رو در زندگی داشته باشبم اونوقته که ذهن ما در طول روز درگیر اون موضوع میشه،

تا کاری کنه که به اون هدف برسه، وقتی که میخوایم یه موضوع رو خلق کنیم بایستی اولی هدفی رو برای اون موصوع انتخاب کنیم،

و وقتی هدف رو انتخاب کردیم شروع کنیم به حرکت به سمت اون هدف وقتی که شروع میکنیم حرکت به سمت اون هدف،

اونوقته کم کم ایده های سراغ ما میاد و همون ایده باعث میشه که قدرت هدف آزاد بشه، شاید تغییر کردن کمی انرژی بخواد که استارت بخوره،

اما زمانی که استارت بخوره ادامه دادن مسیر با ماست پس اگه مسیری داریم که داخلش زندگی میکنیم همیشه شکایت میکنیم پس بهتره که مسیر رو تغییر بدیم.

create life 11 - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:

تاثیر خلق زندگی چیست؟

اگر ما در مورد خلق زندگی صحبت می‌کنیم منظور ما شرایط و موقعیت‌های هست که ما تأثیر مستقیمی روی خلق اونا داریم و منظور ما شرایطی نیست که ما نمیتونیم اونارو تغییر یا خلق کنیم،

پس بهتره با این دیدگاه به خلق زندگی نگاه کنیم برای مثال ما میتونیم احساسات رو در زندگیمون خلق کنیم ما میتونیم رابطه‌ها رو خلق کنیم اما ما نمیتونیم یک زندگی رو خلق کنیم یا یک فرد جدید رو به وجود بیاریم.

هر طوری به خودمون و زندگیمون نگاه کنیم و در راستایی اون نگاه تصمیم بگیریم مشخص می‌کنیم که در چه سمت و در چه مسیری میخوایم زندگیمون رو خلق کنیم،

و بهترین گزینه اینه که ما دیدگاه‌های و مسیرهای درستی رو در زندگیمو انتخاب کنیم تا به قصد درستی برسیم شاید الآن شرایط برای تویی که داری این مطلب رو دنبال می‌کنی مطلوب نباشه،

و همه چیز به صورتی باشه که واقعاً نتونی هیچ کاری بکنی چون بدبینانه‌ترین حالت اینه که ما نتونیم هیچ کاری رو انجام بدیم و من میگم حتی الآن توی بدبینانه‌ترین حالت قرار داری مهم نیست،

مهم اینه که یک نور امیدی داخل دلت و درونت زنده بشه برای اینکه در آینده موقعیت‌های جدیدی و شرایط جدید رو تجربه می‌کنی و این قشنگ‌ترین روزنه‌ای که ما رو از بدترین شرایط بیرون خواهد کشید.

هر مسیری رو در زندگی شروع کردید اون رو ادامه بدید چون ما زمانی وارد یک مسیر میشیم که میخوایم به یک مقصد برسیم حتماً در مسیر بمونید و اگر لازم شد اقدامات و تغییر بدید،

اما از مسیرتون خارج نشد چون خلق کردن در زندگی حاصل کنار هم قرارگرفته چندین و چند موضوع و اتفاقِ که بایستی اونا تکمیل بشن تا اون خلق به وجود بیاد و برای تکمیل شدن موندن در مسیر مهم ترین نکته است.

برای خلق زندگی نیاز به دو عامل باور مثبت و انرژی مثبت داریم برای اینکه بخوایم زندگیمونو رو خلق کنیم ابتدا باید باورهای مثبت و درستی رو در خودمون نهادینه کنیم.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تلاش با باورهای مثبت برای موفقیت

و سپس با دادن انرژی مثبت خودمون رو در مسیر اون خواسته ی دلخواهمون قرار بدیم که برای درک بیشتر انرژی مثبت پیشنهاد میکنیم که آموزش تاثیر انرژی مثبت در زندگی رو دنبال کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تاثیر انرژی مثبت در زندگی

جمع بندی آموزش و کلام پایانی

شما خالق زندگیتون هستین و میتونین به واسطه تغییر زندگیتون رو خلق کنین. دوست دارم به بهترین های زندگیتون دست پیدا کنین چون شما لایق بهترین ها هستین و امروز هم تونسته باشیم این مطلب رو با درک جدیدی برای شما ارائه داده باشیم.

ممنون که کنار ما هستین و به این سبک زندگی معنا میدین مارو با نظرات ارزشمندتون همراهی کنین
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۴ پاسخ
 1. ?s=60&d=mm&r=g - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:
  لیلا بینایان گفته:

  درود بر تیم قدرتمند باور مثبت
  نظر من درمورد خلق زندگی اینه که ما نباید هیچ‌ وقت از اون چیزی که احساس می‌کنیم شرم کنیم. ماحق داریم که هر هیجانی را که می‌خواهیم حس کنیم و اونچه رو که شادمون می‌کنه رو انجام بدیم. مهمترین چیز اینه که از زندگی لذت ببریم و شاد باشیم این تنها چیزیه که اهمیت داره 
  من زندگیمو‌ خلق میکنم اون جور که دوس دارم و به سبک خودم میسازمش

  گر یک نفست ز زندگانی گذرد/ مگذار که جز به شادمانی گذرد.

  سپاس فراوان بابت اموزش های خوبی که دراختیار ما قرار میدید
  و تشکر بابت خلاقیت و با کیفیت بودن اموزشها و سایتتون
  شما بی نظیرید …

  پاسخ
 2. ?s=60&d=mm&r=g - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:
  باران گفته:

  سلام-خداقوت
  خداوند تمام جهان رو با همهء عظمت و بزرگیش برای ما انسانها خلق کرده و خودش هم فرموده:همه چیز رو برای تو آفریدم و تو رو برای خودم
  پس خداوند این جهان رو در اختیار ما قرار داده و حالا این ما هستیم که در این فرصتی که در اختیارمون قرار داده شده میخوایم چیکار کنیم و در چه مسیر و راستایی
  پیش بریم
  آیا به خلق چیزهای جدید بپردازیم و به بهبود این جهان کمک کنیم و به همنوعانمون خدمت کنیم یا مسیری رو بریم که باعث آسیب رسوندن به دیگران بشیم و یا اینکه به بطالت و بیهودگی بگذرونیم ؟
  اختیار و اراده دو نیرویی هس که خداوند بدون استثنا در وجود همه ما قرار داده و این ما هستیم که انتخاب می کنیم می خوایم مثل آدمهای موفق زندگی کنیم یا نه
  آدمهایی که خودشون زندگیشون رو خلق کردن و باخلق اتفاقات خوب باعث خیر و برکت برای دیگران شدن که امثال اونها در طوع تاریخ فراوانن مثل امیر کبیر که مدرسه دارالفنون رو تاسیس کرد چیزی که قبلا نبود یا مثل ادیسون،الکساندر،انیشتین و… و هزاران هزار انسانی که با کشف و خلق چیزهای جدید به بهبود زندگی آدمها کمک کردن و نام نیک خودشون رو در تاریخ ماندگار کردن
  افرادی هم مثل تیمور لنگ و چنگیرخان مغول که باعث ویرانی شهرها و نابودی همنوعانشون شدن نامشون تا ابد مثل لکهء ننگی بر صفحه تاریخ باقی خواهد موند پس باور کنیم که ما میتونیم خالق زندگیمون باشیم و نوع خلق این زندگی چه مثبت و چه منفی،چه مفید و موثر و چه مضر و آسیب رسون و یا هر شکل دیگه ای
  بستگی به تصمیم و اراده ما داره که کدوم راه رو انتخاب کنیم
  وقتی خداوند این اجازه و امکان رو به ما داده که هرطور مایلیم زندگیمون رو خلق کنیم پس چرا ما کوتاهی کنیم
  کوتاهی کردن ما باعث میشه به اونچه که لیاقت و ظرفیتش رو داریم نرسیم و یه زندگی در سطح پائین رو تجربه کنیم و این چیزی نیس که برای کسی خوشایند باشه
  پس زندگیت رو به گونه ای که میخوای خلق کن

  پاسخ
 3. 22e15b461bc0e79b28637a364b14c79a?s=60&d=mm&r=g - خلق زندگی - در آموزش خلق زندگی به مباحثی همچون: چگونه شما زندگی خودتونو خلق کنید؟; شما خالق زندگی خودتونید; مسئولیت تموم زندگی خودتون رو برعهده بگیرید; باور داشته باشید می شود; خودمان را باور کنیم; اهداف را بشناسید و قدرت آن را آزاد کنید;   رو باهم بررسی می کنیم با ما همراه باشید:
  سحر جباری گفته:

  سلام
  تو خالق زندگی خودت هستی…
  اولین بار که این جمله رو شنیدم، خیلی برام خوشایند بود، اما فقط خوشایند بود و باور نداشتم ..
  تا اینکه با آکادمی همراه شدم پله پله پیش رفتم و کم کم خلق کردم، شاید نتایجم کوچیک باشه اما برای من به اندازه یه دنیاااا ارزشمنده و خوشحالم و از استاد بینهایت سپاسگزارم بابت همراهی و مشاوره های بینظیرشون .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.