چکیده این آموزش

در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحث زیر می پردازیم:

  • چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟
  • تغییر با انتخاب آغاز می‌شود
  • برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید
  • تغییر بخش لاینفک زندگی شما
  •  دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش
active action and daring action3 17 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟

در ادامه ی آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه به قسمت سوم این آموزش رسیدیم و این قسمت درباره سعی و کوشش و فعالیت از نظر قرآن و علوم موفقیت، جنبه های دیگر سعی و کوشش و فعالیت  از زوایه ی دیگه بهش می پردازیم،

و در پایان این قسمت درک بهتری از سعی و کوشش و فعالیت پیدا میکنیم و در قسمت چهارم که فردا بر روی سایت قرار میگیرد این مبحث فعالیت و تلاش به طور کامل بررسی و جمع بندی میشه و با احساس بهتری به تلاش و فعالیت ادامه خواهیم داد.

توضیحات استاد رضایی درباره قسمت سوم آموزش فعالیت و اقدام جسورانه رو میتونید از طریق پلیر زیر بشنوید و لذت ببرید:

تغییر با انتخاب آغاز می‌شود

برای هر تغییر باید اقدام کنیم اگه ما تصمیم بگیریم که تغییر کنیم و این تصمیم رو فقط در فکر و ذهن خودمون نگه داریم و براش هیچ اقدامو سعی و کوشش رو نداشته باشیم، هیچ‌وقت موفق به انجام اون تغییر نمی شیم.

active action and daring action3 01 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

تغییرات با اقدامات ما ایجاد میشن وقتی ما در یه زمان پی می بریم که وقت تغییر رسیده و باید تغییر کنیم بهترین کار اینه که دست به کار بشیم،

و شروع به انجام عمل و فعالیت کنیم. انتخاب‌های ما تصمیمات ما رو شکل میدن و تصمیمات ما هم می تونن تغییرات رو به دنبال داشته باشن،

در آموزش قدرت حق انتخاب در این مورد زیاد صحبت کردیم، به فایل آموزشی قدرت حق انتخاب مراجعه کنین و این مطلب رو برای خودتون یاد آوری نمایید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
قدرت حق انتخاب
برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید

ما میدونیم در زمین‌های کشاورزی و باغ ها از چاه و منبع تأمین آبیاری، راه‌های آبی رو برای جاری شدن در مسیر زمین و باغ ایجاد می‌کند،

کشاورز یا باغ دار همیشه حواسش به این مسیرها هست گاهی این کانال‌های آبی با یه مانعی مثل سنگ و کلوخ روبه‌رو میشن،

و نمی تونن آب رو از خودشون عبور بدن و به قسمت‌های دیگه زمین  برسونن، اینجاست که کشاورز یا باغ دار با حواس جمع اون مسیر رو نگاه میکنه،

active action and daring action3 02 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

اگه سنگ و کلوخ کوچیکی باشه جابه جاش می کنه و راه آب رو باز نگه میداره، اگه اون سنگ یا مانع قابل حرکت نباشه بلافاصله راه،

و مسیر کانال آبی رو تغییر میده و با این تغییر جهت آب رو به همه قسمت‌های زمین یا باغ میرسونه به این میگن یه تغییر و تدبیر جانانه !!

ما انسان‌ها هم در طول زندگی عادی خودمون باید به این سبک عمل کنیم، مثل یه باغبان حواسمون به زمین روح و باغ ذهنمون باشه،

اگه مانعی سر راهمون برای پیشرفت قرار گرفت سریعاً یا اون مانع رو برداریم یا با یه تغییر مسیر دوباره فعالیت مون رو از سر بگیریم.

همیشه علف‌های هرزی در بین باغ و باغچه ها وجود داره که باید وجین بشه، در ذهن و فکر ماهم علف‌های هرزی مثل ترس، ناامیدی،

بدبینی به وجود میاد که ما باید به موقع اون ها رو از ذهنمون برداریم و وجین کنیم تا جلوی مسیر رشد و ترقی مون رو نگیریم.و با سعی و کوشش و فعالیت ادامه بدیم.

که در مورد تغییر ما سه آموزش از سه زاویه متفاوت به تغییر و چگونگی تغییر پرداختیمبه اسم های، آموزش چگونه در ۱۰ روز تغییر کنیم، آموزش تغییر، آموزش چرا باید تغییر کنیم

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
چگونه در۱۰روز تغییر کنیم؟

active action and daring action3 03 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

و در یک آموزش پر انرژی مثبت و پر باور مثبت به اسم آموزش امید تموم مواردی که باعث ایجاد امید در ما میشه رو مورد بحث و بررسی قرار دادیم و شما عزیزان میتونین به این اموزش ها مراجعه کنید.
برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
معجزات امید به خدا در زندگی

تغییر بخش لاینفک زندگی شما

تغییرات لازمه زندگین اگه تغییر نباشه زندگی شکل راکد و سکون به خودش می‌گیرد مثل دریایی از آب که پشت یه سد بزرگ ساکن و راکدِ، پس سدها رو برداریم و جاری بشیم،

از تغییرات نترسیم، تغییر کردن نه تنها ترسی نداره بلکه زندگی ما رو وارد مرحله‌ای از هیجانات جدیدی میکنه که میتونه برای بالا رفتن اعتماد به نفسمون کمکی مؤثر باشه.

شاید تغییرات به‌خودی‌خود در ابتدا کمی سخت باشه اما با یه مدیریت درست و انعطاف‌پذیری مناسب راحت از عهده اون برمیایم و خودمون رو بعد از مدتی کوتاه با شرایط جدید وفق میدیم.

«پذیرش دگرگونی یا تغییر، به شما این اجازه را می‌دهد که به‌جای کورکورانه رد شدن، آماده‌ی هر پیچ‌وخمی باشید که زندگی برایتان پیش می‌آورد» شری کارتر اسکات “

active action and daring action3 04 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

دیدگاه قرآن درباره سعی و کوشش

خداوند هم انسان‌ها رو به سعی و کوشش و فعالیت امر کرده و حتی در یه ضرب‌المثل معروف داریم: که از تو حرکت از خدا هم برکت. یعنی این‌که هر انسانی، به‌اندازه سعی و کوشش و فعالیت می تونه از داشتن امکانات و روزی و نعمت‌های جهان برخوردار باشه

خداوند فرموده که از انسان‌های تنبل و تن‌پرور دوری‌کنید و به انجام فعالیت و کار مشغول باشید که من هم روزی شما رو براتون از خزانه غیب فراهم می‌کنم.

وَمَنْ أَرَادَ الْآخِرَهَ وَسَعَى لَهَا سَعْیَهَا وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَأُولَئِکَ کَانَ سَعْیُهُمْ مَشْکُورًا(سوره الاسراء جزء ۱۵ آیه ۱۹)

و کسانی که آخرت را درحالی‌که مؤمن هستند بخواهند و با تلاشی کامل و خالصانه برای به دست آوردن آن تلاش کنند، پس تلاششان به نیکی مقبول افتد (و به آن پاداششان دهند.) (۱۹)

active action and daring action3 05 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

یا در آیه ۸۶ سوره النمل خداوند مشخص کرده که ساعت‌های خاصی رو ما باید به استراحت بپردازیم که همون شبه و در طول روز مشغول کار و سعی و کوشش و فعالیت باشیم.

این کاری برنامه‌ریزی‌شده پیش از خلقت جهان و انسان بوده که شب‌ها برای آرامش و آسایش و روزها زمان تلاش و تکاپوِ، پس ببینیم چقدر دنیا و خلقت بر مبنای نظم و برنامه‌ریزی توسط خالق جهان خلق‌شده و اداره میشه.

که در آموزش خلاقت تضمینی ما کامل موضوع خلق و خالق رو در قرآن و علوم موفقیت بهش پرداختیم و شما دوست عزیز میتونی، به این آموزش مراجعه کنی و درک بهتری نسبت به خلاقیت و خالق و نظم جهان هستی پیدا کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
خلاقیت تضمینی

أَلَمْ یَرَوْا أَنَّا جَعَلْنَا اللَّیْلَ لِیَسْکُنُوا فِیهِ وَالنَّهَارَ مُبْصِرًا إِنَّ فِی ذَلِکَ لَآیَاتٍ لِقَوْمٍ یُؤْمِنُونَ(سوره النمل جزء۲۰٫ آیه ۸۶)

آیا ندانسته‌اند که ما شب را قرار داده‌ایم تا در آن بیارامند، و روز را روشن نموده‌ایم (تا در آن به تلاش اقتصادی برخیزند؟) به‌راستی در این امور برای مردمی که ایمان می‌آورند، نشانه‌هایی ( بر توحید، ربوبیت و قدرت خدا) ست. (۸۶)

active action and daring action3 06 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

یَا أَیُّهَا الْإِنْسَانُ إِنَّکَ کَادِحٌ إِلَى رَبِّکَ کَدْحًا فَمُلَاقِیهِ(سوره الانشقاق جزء۳۰٫ آیه ۶)

ای انسان! یقیناً تو با کوشش و تلاشی سخت به سوی پروردگارت در حرکتی، پس او را ( درحالی‌که مقام فرمانروایی مطلق و حکومت بر همه چیز ویژه اوست و هیچ حکومتی در برابرش وجود ندارد،) دیدار می کنی، (۶)

یا در آیه چهارم سوره لیل خداوند میفرماید:
إِنَّ سَعْیَکُمْ لَشَتَّى(لیل آیه ۴)
که همانا تلاش شما پراکنده است (۴)

که وقتی این آیه رو بررسی میکنیم و آیات قبلش رو مطالعه میکنیم به درک بهتری نسبت به کار بر روی ذهن و ساختن باورها میرسیم.
که انسان باید روی ذهن و باورها سعی و کوشش و فعالیت های ذهنیش کار کنه وقتی ما تلاش ذهنی داشته باشیم خیلی راحتتر به خواسته هامون در زندگی دست خواهیم یافت.
و خیلی نکته ی مهمی هست کار روی باورها، وقتی ما در مسیر درست قرار بگیریم و باورهای هدفمند برای مسیرمون انتخاب کنیم و بسازیم به آرامش و لذت خواهیم رسید.
active action and daring action3 07 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید:

بسیاری از افراد دنبال سخت کار کردن هستن و خوشبختی و موفقیت رو توی سخت کار کردن و تایم زیاد گذاشتن برای اون کار میدونن و جالب اینه که به نتیجه هم نمیرسند.

نکته ی این مسئله اینجاست که علاوه بر سعی و کوشش و فعالیت به یه ابزار دیگه هم نیاز داریم به اسم هوش، البته هرچیزی رو به اندازه توصیه میکنیم فعالیت بدون هوش و ذکاوت آسیب زننده هستش و مارو مشغول یکسری مسائل ناخواسته میکنه.

active action and daring action3 16 1 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

پس یاد بگیریم که در کنار سعی و کوشش و فعالیت از هوش هم بهره بگیریم و فعالیت هامونو هوشمندانه کنیم و ازین عنصر بسیار جالب در مسیری که،

داریم تلاش میکنیم استفاده کافی و وافی رو ببریم. هر فعالیتی باید بر اساس یه سری فاکتور ها و عوامل به صورت هوشمندانه طراحی بشه،

یعنی این‌که افراد فعالیت هاشون رو با برنامه‌ریزی مشخص طوری انجام بدن که در زمان کمتری بیشترین نتیجه رو بتونن از اون کار بگیرن،

این به معنای تعجیل و میان بر زدن نیست بلکه هوشمندانه فعالیت کردن یعنی این‌که ما از حواشی و عواملی که باعث کند شدن سرعت ما در راه رسیدن به مسیر،

میشه جلوگیری کنیم، از افراد ماهر و با تجربه راهکار های مناسبی رو یاد بگیریم که بتونه برای ما مثمر ثمر باشه.

active action and daring action3 08 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

قدرت شگفت انگیز اهرم در کنار سعی و کوشش

از نیروی اهرم که میتونه اهرم زمانی یا انسانی باشه استفاده کنیم، تجربه های افراد موفق به ما کمک می کنه که با هوشمندی،

و تیزهوشی از رفتن در مسیرهایی که قبلاً امتحان شده و بی نتیجه مونده خودداری کنیم و بهترین استفاده رو از منابع و عوامل مؤثر در پیشرفت کار داشته باشیم.

« سخت‌ترین چیز در زندگی تصمیم برای شروع کار است، در ادامه فقط تلاش و پشتکار لازم است، ترس‌ها ببرهای کاغذی‌اند،

از پس هرچه بخواهید، برمی‌آیید. شما می‌توانید برای تغییر و کنترل زندگیِ خود دست‌ به‌ کار شوید. بعدازآن، کلید و راه‌حل، پاداش‌تان خواهد بود »

active action and daring action3 09 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

برای اینکه هوشمندانه ادامه بدیم زندگی و مسیر زندگیمونو نیاز به دو ابزار مهم داریم اولین ابزار تصمیم گیری هست.

تصمیم بگیریم که چطور و چگونه در مسیرمون به موفقیت برسیم دومین ابزار انتخاب هستش که ما تصمیمی که گرفتیم و راهمونو انتخاب کنیم که به کجا میخوایم برسیم.

که در مورد تصمیم گیری و انتخاب ما دو آموزش جامع داریم که به طور مفصل این دو مبحث رو بررسی کردیم و در طول مسیر موفقیت به اون پرداختیم،

برای درک بیشتر میتونین آموزش قدرت حق انتخاب و آموزش تصمیم گیری رو در قسمت آموزش رایگان دنبال کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
افزایش قدرت تصمیم گیری

ما در مسیرمون میتونیم از فعالیت و تلاش دیگر افراد بهره مند بشیم و از اهرم زمان و سرمایه و وقت افراد استفاده بهینه کنیم

active action and daring action3 10 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

و افراد متخصص و حرفه ی رو برای انجام کارهای خودمون استخدام کنیم و از افراد برای رسیدن به خواسته ها و اهدافمون استفاده کنیم،

و کار گروهی به اصلاح تیم ورک رو اشاعه بدیم و هم خودمون به موفقیت برسیم و هم کارآفرینی ایجاد کنیم و برای جهان سودمند باشیم.

با قدرت اهرم میشه به هرچیزی رسید و تنها کار اینه که نگرش خودمون رو تغییر بدیم که برای درک بهتر این موضوع میتونین،

اموزش رایگان سریالی بررسی زوایای ناشناخته نگرش ۱ و ۲ و ۳ رو دنبال کنید و دیدگاه و نگرش خودتون رو اصلاح کنید.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
بررسی زوایای ناشناخته نگرش ۱

سعی و کوشش در اشعار

شاعران معاصر ما هم به خوبی مسئله فعالیت و تلاش رو درک کرده اند که به اختصار از هرکدوم ازین اشعار چند بیتی رو انتخاب کردیم و شما عزیزان میتونین ازین اشعار پر محتوا لذت ببرید.

active action and daring action3 11 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

زکوشش به هر چیز خواهی رسید
به هر چیز، خواهی کماهی رسید
بروز کارگر باش و امیدوار
که از یأس، جز مرگ ناید به بار
گرت پایداری است در کارها
شود سهل پیش تو دشوارها
ملک الشعرای بهار

سایه ی حق بر سر بنده بود
عاقبت، جوینده یابنده بود
گفت پیغمبر که چون کوبی دری
عاقبت زان در برون آید کسی
چون نشینی بر سر کوی کسی
عاقبت بینی تو هم روی کسی
چون ز چاهی می کنی هر روز خاک
عاقبت اندر رسی در آب پاک
مولوی

اگر چند باشد شب دیر باز
بر او تیرگی هم نماند دراز
شود روز، چون چشمه رخشان شود
جهان چون نگین بدخشان شود
فردوسی

active action and daring action3 13 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

راز سعی و کوشش در مسیر زندگی

بزرگ‌ترین ضعف انسان در تسلیم شدن است. مطمئن‌ترین راه برای موفق شدن این است که همیشه یک بار دیگر سعی و کوشش و فعالیت کنید. توماس ادیسون

همواره سعی و تلاشتون این باشه که در مسیر زندگیتون همواره ثابت قدم باشید و تا رسیدن به نتیجه دلخواه و خواستتون دست از تلاش نکشید به قول معروف
به هنگام سختی، مشو ناامید
که ابر سیه، بارد آب سفیدactive action and daring action3 123 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

 

همیشه دست از سعی و کوشش و فعالیت بر نداریم میشه به خواسته و اهداف رسید به شرطی که باورهای صحیح و درست رو در مسیرمون ایجاد کنیم،

خیلی از ما تلاش میکنیم اما چون در مسیر درست نیست بجا اینکه به مسیرمون نزدیک و نزدیکتر بشیم برعکس از مسیرمون دور و دورتر میشیم،

یه مثال قبلا در آموزش های قبلی زدیم که وقتی در مسیر درست نباشی مثل این میمونه که بخوای از تهران به سمت مشهد بریم،

اما جاده شیراز رو انتخاب کنیم و به مسیرمون ادامه بدیم درسته داریم تلاش میکنیم اما چون مسیر رو اشتباه انتخاب کردیم به جا اینکه به خواستمون نزدیک بشیم دور میشیم.

active action and daring action3 14 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

چگونه از اقدامتون آگاهی داشته باشید؟

همونطوری که گفتیم ما برای تغییر بایستی اقدام کنیم و فعالیت‌های رو داشته باشیم اما اینکه ما بیایم به اقدامات و فعالیت‌های که داریم تسلط و آگاهی داشته باشیم باعث میشه که با کیفیت بهتری رو در فعالیت هامون تجربه کنیم.

برای این موضوع ببینید میخواید به کجا برسید؟ و چه مقصدی رو دارید؟ پس اولین قدم اینه که مشخص کنیم قراره به کجا بریم و توی قدم بدوم بیاید ببینید که برای رسیدن به اون مقصد چه کاری رو باید امروز انجام بدید؟

در واقع اولین کاری که باید انجام بدید چه چیزی هست و اون رو انجام بدید اما در این اقداماتی که ما داریم یکسری کارها هستن که بایستی هر روز اونارو انجام بدیم،

برای مثال ما باید هر روز مطالعه کنیم، آموزش ببینیم و … پس در فعالیت‌هایی که داریم یکسری فعالیت‌ها به صورت تکراری هستش و اونا باعث میشه که فعالیت‌ها و نتایج بهتر از هر زمانی به دست بیایم،

برای مثال ما در آکادمی باور مثبت یک فعالیت رو تحت عنوان به روز رسانی و ابدیت کردن روزانه آموزش هارو داریم و هرروز این کار رو تحت هر شرایطی انجام میدیم،

همین کاری که ما به صورت ثابت انجام میدیم شاید باعث شده که قسمت خیلی بزرگی از نتایج ما در زندگی به وجود بیایند.

دونستن اینکه ما داریم برای چه هدفی کاری می‌کنیم و اقدامات ما برای چه مسیریه باعث میشه زندگی ما معنا پیدا کنه و اگه ما ندونیم که این فعالیت‌ها برای چه مسیر و مقصدی هستش،

دقیقاً شبیه یک فردی هستیم که بینایی‌اش رو ازش گرفتیم و اون رو داخل یک مسیر رها کردیم تا به هر جایی که دوست داره بره پس همیشه این سؤال رو از خودتون داشته باشید که این اقدامات من برای هدف و مقصد خاصی طراحی شده است؟

در پایان این مسیر رو با داشتن انرژی مثبت و باور مثبت ادامه بدین تا به خواسته هاتون دست پیدا کنید و رسیدن به خواسته هاتون با تمرین و تکرار میسر میشه.

برای دریافت رایگان آموزش کلیک نمایید
تاثیر انرژی مثبت در زندگی

active action and daring action3 15 - فعالیت و اقدام جسورانه ۳ - در آموزش سریالی فعالیت و اقدام جسورانه قسمت سوم به مباحثی همچون: چگونه فعالیت مخصوص خودمونو داشته باشیم؟، تغییر با انتخاب آغاز می‌شود، برای تغییر باید سبک زندگی خودتون رو شروع کنید، تغییر بخش لاینفک زندگی شما، دیدگاه قرآن در مورد فعالیت و تلاش، شما نیاز به فعالیت هوشمندانه دارید، قدرت شگفت انگیز اهرم درکنار فعالیت و تلاش، تلاش و فعالیت در اشعار معاصر، راز تلاش در مسیر زندگی، پرداختیم.

جمع بندی آموزش و کلام پایانی:

رسالت آکادمی مجازی باور مثبت اینه که مسیر و قوانین حاکم بر جهان رو برای شما عزیزان توضیح بده تا شما با استفاده از قوانین حاکم بر جهان هستی به زندگی دلخواه و اختصاصی خودتون دست پیدا کنید.

در پایان قسمت سوم این آموزش فعالیت و اقدام جسورانه منتظر قسمت چهارم و پایانی این آموزش رایگان سریالی باشید.
دوستتون داریم
در پناه حق
یا حق.

محصولات پیشنهادی

جدیدترین آموزش های رایگان 

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.